Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.


C0caiNe

Rekomendowane odpowiedzi

I ja wrtace swoje zdanie.

Nigdy w życiu bym juz nie zakładał gazu przed modami.

Mialem podobne podejście,zrobie gaz a potem soft.

Ch### ja tam. Bez sensu.

Jak sie okazalo wsytrojenie auta na seri na za dużych gratach od gazu jest trudne.

Z kolei po modzie mocy zawsze cos brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja wrtace swoje zdanie.

Nigdy w życiu bym juz nie zakładał gazu przed modami.

Mialem podobne podejście,zrobie gaz a potem soft.

Ch### ja tam. Bez sensu.

Jak sie okazalo wsytrojenie auta na seri na za dużych gratach od gazu jest trudne.

Z kolei po modzie mocy zawsze cos brakuje.

Tzn zależy czy przed założeniem gazu już wiesz czego chcesz. Jeżeli ktoś nie chce zmieniać turbiny a tylko chce wirusa+downpipe+katalizator tak jak ja :) to mi wystarczy instalacja na 250km. Jeżeli coś mi się zmieni to minie jakiś czas. A jeżdze autem codziennie i gaz mi się zwróci już po 12000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale jelsi masz cokolwiek pojęcia zakładaj sam albo daj naprawdę dobremu znajomemu, nie daj się namówić na jakieś jeb... blachowkręty i inne trytytki :facepalm:

Ae i tak bym zakładał, bo wydech to chwula roboty a soft dobry tuner zrobi w 2-3 dni więc najlepiej to podstaw auto do grześka10 wywali Ci kata wstawi fajny dp i zrobi softa, potem zakładaj gaz i jedz na ponowne strojenie.

Wiem wydaje się to drogo(paliwo, strojenie ponowne gazu ) i czasowo mało opłacalne, ale polecam taki zabieg

Edytowane przez davidlive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno coś będę rzeźbił ;) ale niestety nie w tym roku ;) chyba ze pod koniec. Jak coś to namiary do gregor10 mam ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zh0ra, śmigam na LPG od jakichś 2 tyg. W cyklu mieszanym wychodzi około 12.8L a wcale nie żałuję. Teraz się muszę uspokoić bo teraz kontrol za niezapięte pasy kończy się oddaniem PJ. Mój zestaw: Sterownik LPG Tech, wtryski Barracudy i Sterownik AC Czerowny. Nie czuć wgl różnicy, no chyba że przy dystrybutorze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zh0ra, śmigam na LPG od jakichś 2 tyg. W cyklu mieszanym wychodzi około 12.8L a wcale nie żałuję. Teraz się muszę uspokoić bo teraz kontrol za niezapięte pasy kończy się oddaniem PJ. Mój zestaw: Sterownik LPG Tech, wtryski Barracudy i Sterownik AC Czerowny. Nie czuć wgl różnicy, no chyba że przy dystrybutorze :))

Ja w środę montuje taki sam zestaw ;)) dzieki za pozytywne wieści. Samochód mam od 2tyg i stwierdzam ze audi robi fajne autka ;) no i nie moge sie doczekać zimy ;))

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płacisz? :) Butla w kole, a korek wstydu pod wlewem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po delikatnych znajomościach 2600 :) butla w kole i korek obok wlewu. przewody 8mm


Witam. Drugi dzień po montażu stag qbox+barracuda+ac250 i póki co jestem zadowolony. Nie odczuwam różnicy w elastyczności prowadzenia. Jak wyjezdzie zbiornik to napisze jak ze spalaniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile płacisz? :) Butla w kole, a korek wstydu pod wlewem?

Jednak z butla 72 w kole i pojedynczymi wtryskami około 2 cm od kolektora 2800 wyszło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z butla 72 w kole i pojedynczymi wtryskami około 2 cm od kolektora 2800 wyszło.

72??

to ile tam gazu wchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72??

to ile tam gazu wchodzi?

Gazownik po zamontowaniu zatankował mi do pełna i pokazał paragon na 71 litrów. Ale powiedział ze to dziwne i ze będzie raczej mniej. Podejrzewam ze to słaby gaz zatankował.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kolejnych tankowaniach już tyle nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra pany apropo modów ,padła mi dziś hana niebieska :huh:

dokupić sztukę czy zakładać coś innego,nowszego jest coś sprawdzonego na wydajność 65-75KM z cylindra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy polecają barracudy do samochodów 250km

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamietam to barracuda 130. To chyba oznacza przepływ.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak z butla 72 w kole i pojedynczymi wtryskami około 2 cm od kolektora 2800 wyszło.

72??

to ile tam gazu wchodzi?

Nominalnie 80% x 72L = 57 L ale mi ostatnio weszło 61L więc zależy jak jest ustawiony ten pływak do ocięcia.

jakiś model tych barakud?

Z tego co mi mówił gazownik który mi montował to te Barracudy 130-tki ogarną mi moc do ok 250KM, natomiast czytałem na gazeo zdaje się że ludzie wywalają w ogóle dysze z tych wtrysków i wyciągają jeszcze więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra pany apropo modów ,padła mi dziś hana niebieska :huh:

dokupić sztukę czy zakładać coś innego,nowszego jest coś sprawdzonego na wydajność 65-75KM z cylindra ?

Sprawdziłem i producent podaje że Barracudy 130 są na moc 50KM z cylindra. Tak że nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zapodam hankę i już a jak się zacznie reszta sypać to trzeba będzie coś wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic zapodam hankę i już a jak się zacznie reszta sypać to trzeba będzie coś wykombinować

Tak jest ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...