AudiRock

Audi Concert II + zmieniarka ori + AUX

Recommended Posts

Witam :)

Istnieje możliwość zrobienia aux bez kupowania http://www.piloty.pl/TRACK66.html i dodatkowo posiadanie przy tym zmieniarki.
Wszystko sprawdzone i rzeczywiście działa.

Wiec wszystko po kolei.
Musimy wyciągnąć zmieniarkę CD i dostać się do wtyczki 12 pin.
Kable które nas interesują to :
9 pin - masa
7 pin - kanał prawy
10 pin - kanał lewy

Przerwałem obwód w/w kabli.
Kable wychodzące od strony radia podłączyłem do przełącznika 9 pin 2-pozycyjnego, dokładnie w środkowym rzędzie przełącznika.
Kable od zmieniarki i od naszego kabla aux analogicznie podłączyłem do zewnętrznych rzędów pinów.

auxaudi.png

Wkładamy płytę do zmieniarki ( najlepiej z jakimiś plikami mp3, wtedy radio widzi jeden bardzo długi plik plik muzyczny), wybieramy w radiu opcję by odtwarzało z muzykę ze zmieniarki CD, podpinamy nasz telefon lub MP3 z muzyką i możemy wybierać czy muzyka ma grać z telefonu czy z naszej zmieniarki CD.
Minusem jaki zauważyłem jest to że jeżeli zastopujemy muzykę na naszym telefonie słychać w głośnikach delikatne, ciche zakłócenia od działającej zmieniarki. Jeśli muzyka gra zakłócenia nie występują.

Witam,

Chcę podłączyć swoje Concert II ze smartfonem.

Jeżeli twój sposób rzeczywiście działa czy mogłbym prosić o dokładny manual jak to zrobic ?

Share on other sites

hej. jeśli masz zmieniarkę fabryczną, to przełącznik, jak kolega wyżej napisał. Jesli nie masz, to potrzebujesz emulatora zmieniarki, do którego podłączysz telefon;) Jakbyś taki potrzebował, mam:)

Share on other sites

Czy ktoś może rozwinąć temat? Chciałbym zachować oryginalne radio i móc słuchać muzyki z telefonu, nie mam zmieniarki.

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.