Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Problemy z centralnym


rapens1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z zamkiem centralnym nie wiem co z nim jest zamek centralny mam w pilocie(nie w kluczyku) jest przycisk od centralnego i osobny od domykania szyb problem polega na tym że czasami uda mi sie go otworzyc z pilota i zamknąc ,z kluczyka również a czasami ani z pilota ani z kluczyka ,domykanie szyb działa bez zarzutu są jeszcze problemy z oświetleniem wnętrza jak otwieram auto z kluczyka i centralny nie zadział to brak jest oświetlenia gdy centralny działa oswietlenie wporządku zapala sie i gasnie co może byc przyczyną???z góry dzięki za pomoc pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj koledzy to jest skomplikowana sprawa, bo niektórzy mają auta przed 96r a niektóry mają po 96r. W roku 96 pompa jest zintegrowana z modułem komfortu, a przed ta centralka jest osobno. Kolega wspominał o wężyku. Gdy wężyk się przetarł albo spadł to pompka i tak chodzi (chyba 10 sekund) ale nie zamyka. Natomiast u reszty to może być wszystko (od przetartego przewodu do uszkodzonego któregos modułu). Najlepiej podjechac do elektryka, koszt naprawy, jeżeli nie jest uszkodzony modół, to ok 50 zl. Bez miernika i wiedzy z działu elektroniki trudno będzie określić co się dzieje, ale to tak na odległość się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze sterownik komfortu wilgoci zlapal i troche wariuje, u mnie tak bylo tylko ja mialem problem z alarmem bo sam mi sie wlaczal co jakis czas na kilka sekund a pozniej wylaczal... wyjalem ten sterownik , wzielem na noc do domu zeby wysuszyl sie z ewentualnych zawilgocen, a przed ponownym wlozeniem wlozylem w reklamowke i szczelnie zamknelem, i jak narazie jest wsio ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w którym miejscu jest ten sterownik komfortu

Po 96 roku z tego co się orientuję to jest zintegrowany z pompą, ale na 100% nie jestem pewien bo jeszcze tam nie wchodziłem. A pompa w bagażniku pod tapicerkż po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu sie zmobilizowałem i zajrzałem do pompki co sie okazało że była już wczesniej naprawiana bo na płytce jakieś lutowania były poradziłem sie mechanika i stwierdził że lepiej kupić używaną niż coś jeszcze przy niej kombinować ,wiec kupiłem używaną z allegro i wszystko działa bez zarzutu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pilota z jakim mechanizmem?? Jeżeli masz pilota od tej centralki to powinno działać, ale jeżeli kupiłeś samego pilota i chcesz go zintegrować z ori centralnym to może się nie udać, wszystko zależy na jakiej częstotliwości to chodzi i jakie sygnały oczekuje centralka a jakie wysyła pilot. To już jest wyższa sztuka jazdy i wątpię żeby ktoś z forum potrafił to zrobić bez fizycznego kontaktu z takim delikwentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...