Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F11 535d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co byś zrobił?

Opublikowano

Ja bym do ma twoim miejscu schowal

tąpniete z LG F60

Kurczę napisałem post nie do tego wątku ,sory koledzy.

tąpniete z LG F60

Kolego Orzeł jak wsiadam do auta i włączam zapłon to wyskakuje mi taki błąd: (Brak adresu w danych nawigacji ) co to może być?I to tak za każdym razem już mnie to wkurza .

tąpniete z LG F60

Edytowane przez skrab

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia :) może wykasuj ostatnie cele albo adres domowy ?

Opublikowano

Jutro się pobawić ,a adres to właśnie dodałem i nic się nie zmieniło tak wogule to muszę wrzucić jakieś aktualne mapy bo mam z 2010r,wiesz może coś na ten temat gdzie to zrobić?

tąpniete z LG F60

A jak te cele wykasować?

tąpniete z LG F60

Opublikowano
  • Autor

Mapy są ogólnie dostępne w necie. Gorzej jest z kodem odblokowania instalacji

Opublikowano

Zrobię to u siebie bo mam szpeca od bmw

tąpniete z LG F60

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

takie koła wpadły na zimę......

IMAG2885.jpg

ładne czy nie......... - są bo były za free :)

Opony DUNLOP SP WINTER SPORT 5 :)

dunlop_winter_sport_5.jpg

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Za free to wszystko jest ładne :D:thumbup1:

Opublikowano

Całkiem niezłe - szczególnie jak na zimówki :thumbup1:

Jaki masz rozmiar opon ?

Opublikowano

0-100 4.7 sek

0-200 18 sek

Pomiary licznikowe ze stoperem w ręku.

Innego sprzętu pomiarowego aktualnie nie posiadam :)

Dla porównania 335d po programie na 350/700 robi 100-200 w 12.3s wg race logic'a

Pradopodobnie masz nieco lepsze wyniki ;)

No chyba, że dodatkowa masa i awd robi swoje.

Kolega pisze że od 0-200ma 18s a nie 100-200 dlatego jest te 18s a od 100-200 będzie lepszy czas

Opublikowano

Orzel,powiedz mi ,jak mam radio cd biznes to powinno być 8cd ?

edeb6dc228576b793ab30c195a38f3b1.jpg

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Ladne te felgi, na zime to nawet bardzo ladnie i kolorem sie fajnie spasowaly, gdzie takie za free daja ? Do siebie bym wzial :D

Opublikowano

800 niutona :slina: zbieram szczene z podłogi

Opublikowano
  • Autor

Całkiem niezłe - szczególnie jak na zimówki :thumbup1:

Jaki masz rozmiar opon ?

245/40 r 19

Orzel,powiedz mi ,jak mam radio cd biznes to powinno być 8cd ?

edeb6dc228576b793ab30c195a38f3b1.jpg

tąpniete z LG F60

szczerze mówiąc to nie wiem, bo mam wszystko zgrane z USB na dysk i nie wkładałem CD

Ladne te felgi, na zime to nawet bardzo ladnie i kolorem sie fajnie spasowaly, gdzie takie za free daja ? Do siebie bym wzial :D

a tu i tam :P, zostały z innej BMki

zależało mi, żeby były łatwe w myciu zimą :)

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Więc ja wloze tylko jedna płytę i hu ,a te hu@e jak sprzedają auta to piszą że cd na 8 płyt ,śmiech na sali ,8 płyt to mialem w b8 ,więc bmw nie popisało się jeśli chodzi o zmieniarke cd

Ja też z Bluetooth z tel.

tąpniete z LG F60

W sumie w e91 mialem tak samo ehh..

tąpniete z LG F60

Edytowane przez skrab

Opublikowano
  • Autor

Ja mam port USB w schowku, wkładam nośnik z muzyką i mogę go zaimponować na dysk w aucie . Wyciągam nośnik a muzyka zostaje i mam do wyboru foldery ...

Opublikowano

W podłokietniki tak, muszę też obczaic u siebie.

Też tak zrobię jak Ty.

tąpniete z LG F60

Wymieniłeś kiedyś wkład w lusterku?

tąpniete z LG F60

Opublikowano
  • Autor

Wkładu nie wymienialem. Z tego co wiem to z CD też można zgrać na dysk :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

SKL = +100KM :-)


Pozdr,
SKL

Opublikowano

Bardzo fajne są te F11 ;) miałem taką F10 tylko z silnikiem 528i fajnie to jeździło ! Powiedz mi silnik wytrzyma taki moment ? I te zimówki to jaki model?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.