Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F11 535d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orzeł co tam się dzieje ciekawego z autem ? :)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajne są te F11 ;) miałem taką F10 tylko z silnikiem 528i fajnie to jeździło ! Powiedz mi silnik wytrzyma taki moment ? I te zimówki to jaki model?

M550 D ma taki moment w serii :) nie stanowi to żadnego problemu dla silnika,

zimówki masz opisane nad zdjęciem DUNLOP SP WINTER SPORT 5 :) (dla mnie rewelacja)

Orzeł co tam się dzieje ciekawego z autem ? :)

jest do bólu poprawne i nie mam co z nim zrobić........... :) jeździ sobie, a wczoraj przyszły buty na sezon 2016 :))

nowe FELGI z M5/M6 9X20 przód ET 32 tył ET 25 wklęsłość w modzie to trzeba być na TOPie ;)

IMAG3437.jpg\

Przód

IMAG3435.jpg

IMAG3436.jpg

tył

IMAG3438.jpg

IMAG3439.jpg

IMAG3440.jpg[/url

IMAG3441.jpg

na aucie będzie jakoś tak.....

gf9f5qac806vnifd0dnp.jpg

u mnie jest chyba większa gleba, jak będzie koza to jeszcze pójdę w dół ;)

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Wyglądają super :)

Opublikowano

Koło fajne :) jednak chyba w M5 e60 wkleslosc była sporo większa. Wolna chwilą zrobię u siebie taki pomiar z poziomica :)

Koło fajne :) jednak chyba w M5 e60 wkleslosc była sporo większa. Wolna chwilą zrobię u siebie taki pomiar z poziomica :)

Opublikowano
  • Autor

W F10/F11 to jest chyba max. Seryjne koło, które było na aucie to 19x8,5 et 33 nie wiem czy M5 ma szersze blotniki ?

Opublikowano

w kolorze grafitowym tez by fajnie pasowaly

Opublikowano

Raczej nie...

Ja u siebie z tyłu mam 19x9j et17 i jeszcze trochę luzu jest. Dystans 15mm by wszedł.

Opublikowano
  • Autor

Felgi są nowki więc nie będę ich od razu męczył malowaniem ;).

Im nowsze auta tym gorsze parametry felg mieszczą..... a wszyscy mają chcice na mega wklesle koła :)

Opublikowano

Dokładnie. Samochody robią się coraz większe w środku a nie do końca na zewnątrz. Średnica koła rośnie lecz szerokość chyba maleje. Przykład wszyscy znamy w Aczworkach gdzie z każdą kolejną generacją rośnie (w srednice) koło które dobrze wygląda.

Edytowane przez skovroon

Opublikowano

Niby auto kilka lat ma a po kilku udanych zabiegach nadal robi piorunujące wrażenie :) do tego moc i ciężko będzie się na coś przesiąść co utrzyma wyśrubowane standardy :) Gratulacje gustu i auta :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chodziło mi o felgi zimowe jakiej firmy ;-)!! A co do silnika jeśli będzie żył to oby jak najdłużej i cieszyć się z takiej mocy !

Temacik na 6+ będę obserwował !

Opublikowano
  • Autor

Koło zimowe to dezent F :-)


nie mogłem dłużej czekać.......

pierwsza przymiarka :)

IMAG3518.jpg

IMAG3519.jpg

IMAG3520.jpg

IMAG3521.jpg

IMAG3522.jpg

IMAG3523.jpg

oponki zamówione....

CONTINENTAL SPORT CONTACT 6

0ec54f7116fbaf02a9fc54b9692f3b57.jpg

czekam na wiosnę :D:D

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

ładniutko - wklęsłość przyzwoita - w audi osiądajlna tylko w A5/s5/rs5

Opublikowano

Pięknie leżą :) jest tam jeszcze chyba ciut miejsca aby je wypchać na zew chyba że tak na foto widać. Felga ładna i według mnie zawias idealny praktyczny a za razem wizualnie dobrze wygląda :) ładne te 5tki :)

Opublikowano

Pięknie przy niej działasz :)

Koła świetnie siadły :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładniutko - wklęsłość przyzwoita - w audi osiądajlna tylko w A5/s5/rs5

Tobie to zawsze będzie mało :P

Pięknie leżą :) jest tam jeszcze chyba ciut miejsca aby je wypchać na zew chyba że tak na foto widać. Felga ładna i według mnie zawias idealny praktyczny a za razem wizualnie dobrze wygląda :) ładne te 5tki :)

to tylko przymiarka :) tak jak napisałeś - finalnie chyba jeszcze jakiś mały dystans wsadzę ;)

Pięknie przy niej działasz :)

Koła świetnie siadły :kox:

dzięki - staram się, żeby to jakoś wyglądało :)

Edytowane przez Orzeł

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dystanse podobno prowadzą do szybszego uszkodzenia zawieszenia i przegubów czy to prawda?

Opublikowano

Dystanse podobno prowadzą do szybszego uszkodzenia zawieszenia i przegubów czy to prawda?

Dystanse? ciężkie dystanse (stalowe) mogą jedynie przyczynić się do szybszego zużywania się łożysk.

Opublikowano
  • Autor

Ja nigdy nie zauważyłem negatywnych skutków zakładania dystansow. Nigdy też nie miałem większych niż 20 mm może przy jakichś 40mm coś się dzieje, ale trudno mi powiedzieć. Ja głównie jeżdżę sam, może na obciazonych samochodach coś się dzieje ?

Opublikowano

felga konkretna,ciekawe jakby się prezentowały w graficie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.