Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW F11 535d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratuluje furki :) Ja mozna powiedziec ze za twoim przykladem ponad rok temu poszedlem sciezka b8 3.0tdi..  teraz powoli mam ochote na bene z v8+.. dpfa na twoim miejscu bym zostawil i modzil s4 na 700+ ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Orzeł jeśli jeszcze zaglądasz tutaj daj znac jak sie samochod sprawuje na codzien ?? Jakies problemy sie pojawily czy spokoj cisza ( czego życzę ) ?? Sam za chwile bede mial f31 335d i chcialbym isc przetartym przez ciebie szlakiem.

Edytowane przez Ogi

Opublikowano

Zmieniasz markę na BMW ? :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładny. Gratuluję zakupu. Ja po A4 też wylądowałem z BMW tyle że F10 i silnikiem N20 benzyna. Podobnie jak Ty od razu zrobiłem chiptuning (300PS) i założyłem sprężyny Eibach'a bo słabo się jechało przy większych prędkościach (mimo regulacji twardości zawieszenia). Powodzenia i bezawaryjności :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎2017‎-‎06‎-‎25 o 19:53, Ogi napisał:

Orzeł jeśli jeszcze zaglądasz tutaj daj znac jak sie samochod sprawuje na codzien ?? Jakies problemy sie pojawily czy spokoj cisza ( czego życzę ) ?? Sam za chwile bede mial f31 335d i chcialbym isc przetartym przez ciebie szlakiem.

Dawno tu nie byłem :),

problemy nadal te same :) ciągle by się chciało więcej i więcej - na szczęście mam S4 ;). BMW śmiga bezproblemowo. Żadnych skutków ubocznych tuningu nie ma. Póki jest fabryczna turbina to nie ma problemów.  Gorzej jest z hybrydami :). Postaram się niebawem wrzucić temat z S4ką  :)

koleżanki z garażu........ :)

20170715_110917.jpg

Opublikowano

Witaj, 

Świetna ta S4 jest :D

I jeszcze setup na 400 PS !

Prośba o więcej info na jej temat,

Pozdrawiam

Opublikowano
1 godzinę temu, Orzeł napisał:

Dawno tu nie byłem :),

problemy nadal te same :) ciągle by się chciało więcej i więcej - na szczęście mam S4 ;). BMW śmiga bezproblemowo. Żadnych skutków ubocznych tuningu nie ma. Póki jest fabryczna turbina to nie ma problemów.  Gorzej jest z hybrydami :). Postaram się niebawem wrzucić temat z S4ką  :)

koleżanki z garażu........ :)

20170715_110917.jpg

Fiu, fiu niezła parka. Ja już 335d mam w listopadzie do TC-performance sie wybieram na "podstawowe" mody :D .  Dawaj temat o S4 bo wygląda naprawdę zacnie!

Opublikowano
  • Autor

zapraszam do tematu S4 :)  w dziale B5

niestety link wyrzuca jakiś błąd :/

https://a4-klub.pl/forum/74-b5-a4s4rs4/

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gratki kolejnej fajnej furmanki - dopiero co ją kupiłeś a już wygląda na rodzynka

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.10.2017 o 11:21, miron78 napisał:

Gratki kolejnej fajnej furmanki - dopiero co ją kupiłeś a już wygląda na rodzynka

Jakoś już tak mam, że  jak coś robię to żeby miało ręce i nogi ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

BMW przygotowane i zabezpieczone przed zimą dzieki Fireball ultimate nano coat ?

20171124_113325.jpg

Edytowane przez Orzeł

Opublikowano

Orzel Ty jestes z Klobucka?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

15 km od :)

Opublikowano

A bo ja z Brzeznicy Nowej może to niedaleko?A dokladniej.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, skrab napisał:

A bo ja z Brzeznicy Nowej może to niedaleko?A dokladniej.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

To jakieś 45 km

Opublikowano

O to niedaleko.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎26 o 20:29, Orzeł napisał:

BMW przygotowane i zabezpieczone przed zimą dzieki Fireball ultimate nano coat ?

Teraz pora na Amoraka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, granatowy napisał:

Teraz pora na Amoraka :decayed:

Jemu bez różnicy  ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Swietny kolor no i m-pakiet :kox:  swietne mody :thumbup1: 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś szukał F11 takiej jak moja to rozważam sprzedaż. Aktualnie 153 tyś km.

Wszystko o samochodze napisane w temacie wcześniej. Świeżo po przeglądzie więc tylko lać i śmigać :).

 

 

Oglaszam tylko tu na forum. 

 

Edytowane przez Orzeł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.