Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Taki tam A5 8T Sportback

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FullSizeRender.jpg

Po długiej walce z trzytonową landarą przyszedł czas na otrzeźwienie, refleksje i powrót do oryginalnego planu :)

A5 Sportback 2013

- 2.0TDI CGLC

- Kolor Lava Grey

- Quattro

- S-tronic

- S-line

- Bang & Olufsen

- MMI 3G Plus z HDD (Google Maps, Bluetooth, DVD)

- Pamięc foteli i lusterek

- Podgrzewane, elektryczne, sportowe fotele (skóra + alkantara)

- Składane, podgrzewane, przyciemniane lusterka boczne

- Przyciemniane lusterko tylne

- Lampy Bixenon LED

- Lampy Tylne LED

- Advanced Key

- Kontrola ciśnienia w oponach

- Audi parking system przód + tył z wizualizacją

- Tempomat

- Czujniki zmierzchu i deszczu

- Klima 3 strefowa

- Wielofunkcyjna, ścięta kierownica sportowa

- Felgi 18"

- Pakiet światło

- Reflektory przeciwmgielne z doświetlaniem zakrętów

- Comming/leaving home

- i inne o których pewnie zapomniałem :)

Wykonane mody:

- Lekki program w R-Performance 215PS/450Nm

- Grill S5

- Lusterka S5

- Wydech na dwie strony

Kilka fotek po zakupie:

 

 

IMG_2874.JPG

 

IMG_1874.JPG

IMG_1877.JPG

IMG_1878.JPG

IMG_1879.JPG

IMG_1880.JPG

IMG_1887.JPG

IMG_1868.JPG

 

 

 

 

FullSizeRender.jpg

Opublikowano

ładna sztuka :kox:

Opublikowano

Gratki Malik - do golasa to mu daleko :)

Fajnie że w miarę szybko udało Ci się kupić sensowną sztukę

pisz jak wrażenia z jazdy i silnika

Opublikowano

bardzo ładna sztuka!

ale Malik... Ty i 2.0TDI?

Opublikowano
  • Autor

Silnik daje radę. Miałem już podobny kiedyś w A3 i w Pasku żony. Żeby wyzbyc się wątpliwości Kamyk dał mi się karnąc swoim białasem. Wprawdzie jego to straszna bida, FWD, manual i bez chipa, i w dodatku ma radio mono.... ale wstydu nie było :kox:

(no to czekam na opierd*l... :grin: )

U mnie po programie jest znacznie lepiej. Szczególnie, że odpycha się czterema łapkami i zmienia biegi z szybkością błyskawicy.

Miłe jest to, że tankuję raz na miesiąc za 250PLN a nie dwa razy w miesiącu po 500PLN :)

A.. i bardzo odradzam wszystkim SUVy! :angry:

Edytowane przez malik

Opublikowano

Piękna jest gratki zakupu i szerokości

Opublikowano

Wprawdzie jego to straszna bida, FWD, manual i bez chipa, i w dodatku ma radio mono....

wszystko przeżyję, ale to radio mono ......

:ranting: :ranting: :ranting: :ranting: :rant: :rant: :rant: :rant: :whip2: :whip2: :whip2: :whip2:

Opublikowano
  • Autor

o przylazło i kaszle :decayed:

a ten bimber już wypił?

Edytowane przez malik

Opublikowano

450Nm w stronicu. Idealnie :) Ladnie wypasiona, tylko w takim smutnym kolorze :wink:

Opublikowano

Fajna fura[emoji2]

Życzę bezawaryjnej jazdy[emoji2]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A.. i bardzo odradzam wszystkim SUVy! :angry:

Graty fury!!

Mega wygląda.

BTW. poprostu złego suva wybrałeś :D

Opublikowano

Piękne autko Malik !!!, sam przymierzam się i rozglądam za A5

Opublikowano

o przylazło i kaszle :decayed:

a ten bimber już wypił?

Stoi i czeka na swoją kolej

53cba3007395ce7e635b73066a9fd589.jpg

Opublikowano

Ja mam spodziewamy odbiór A5 Sportback w piątek[emoji2] czekałem ponad trzy miesiące[emoji2]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Uuuu

Nie przelewki panie

Opublikowano

Miałem już podobny kiedyś w A3

pamiętam, pamiętam.. mieliśmy ten sam silnik w A3 ;)

zazdroszczę połączenia tego silnika z Q + S-troniciem.. ja co prawda mówiłem, że jeżeli przesiądę się na poliftowego Sportbacka to tylko na 3.0... ale kto wie :decayed: choć i tak C7 mnie bardzo, bardzo kusi... serię widzę, że mieliśmy dosyć podobną ;)

długo bujałeś się z Q7? mojego ojca sprzedawała się rok.. :facepalm:

Opublikowano

Ładny sportback , plus za s-line i fajny wypas. Teraz tylko lekko w dół i dobre koło :D

Opublikowano

daj spokój, Malik się nie zna na felach

Opublikowano
  • Autor

długo bujałeś się z Q7? mojego ojca sprzedawała się rok.. :facepalm:

Też coś koło tego. Auto ciężkie do sprzedania i z gigantyczną utratą wartości. Dodatkowo rynek popsuty przez składaki z przekręconymi licznikami.

daj spokój, Malik się nie zna na felach

Rozumiem, że pijesz do tego że chce zmienić moje obecne fele, które są takie same jak Twoje :)

Nad takimi myślę w 19"

audi_a5_sportback_quattro_3_0_tfsi_s5_st

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.