Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany et33 9cali szerokość opony 235/35/19

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chwilę rzadziej zaglądałem na forum a tu takie projekty! Szacun za pracę i włożoną kase :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Pany z racji tego że jestem za granicą robie małe postępy auto stoi w ciepłym garazu a między czasie dopieszczam detale , kilka fotek carbonów a raczej hydrografiki , zrobiłem hydrografilke bo mam ori carbony ale dorobiłem jeszcze kilka innych elemętów i się troszke różnił wzór wiec zrobiłem całość .

e86417db60673c99.jpg

f74b6b6028c60c71.jpg

73312fed8430849e.jpg

eb8b7b37c0301440.jpg


Niżej na fotkach felgi 20 cali jakie zakupiłem do Limo narazie są czarne ale oddałem je już do polerowania wibracjnego będzie lustro :) a przynajmniej ma być tak jak na foto :)


76327fa6272b9b47.jpg

55912fa75f923692.jpg

a92e716f4091b6b7.jpg


a tu kilka fotek jak braciak mył furke


95af8dbafd736b27.jpg

d02a0eef23653426.jpg

c91611d1d3424504.jpg

Opublikowano

Coś się stało z przednim zderzakiem? :kox:

Opublikowano

A gdzie jakiś filmik jK ona jedzie np bokiem?

Opublikowano

Witaj,

Dałeś czadu :D

Na tych felgach będzie szał !

Wrzucaj fotki,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Coś się stało z przednim zderzakiem? :kox:

a co miało sie stać bo nie kumam :P

Opublikowano

Wyglada normalnie :)

Opublikowano

Pamiętaj z tym carbonem : przesyt zabija fascynację ;)

Opublikowano

Chyba chodzi mu o to ze jest lekko podgiety na środku

Opublikowano

Chyba chodzi mu o to ze jest lekko podgiety na środku

Dokładnie o to mi chodzi ;)

Opublikowano

A w tle jakaś esa chyba stoi co?? :)

Opublikowano

Na rotorach Twoje limo wygląda niewymownie! Kolor budy też ekstra pasuje! Pięknie! :banan:

Opublikowano

A w tle jakaś esa chyba stoi co?? :)

To pierwsza kochanka Marka,teraz już druga :grin:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323125-audi-a4-18t-400ps-pakiet-s4/

P.S

Widzę że posłuchałeś i jednak 20",mówiłem że to odpowiedni rozmiar do tego projektu. Jeszcze raz tym razem na forum,gratuluje nietuzinkowego i przepięknego audi.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema Gruby :P hehe jednak 19 cali ginie w budzie Rs i to strasznie :P 20 cali będzie igła :P hehhe daj jakiś kontakt do siebie nr tel albo fc pozdr


Siemanko wszystkim . Odświeże troche kotleta , nic nie wrzucam bo siedze w Angli .. braciak był dziś na przeglądzie myślałem ze uda sie wbić rs4 w dowód ale trzeba by do pz motu i rzeczoznawce wiec odpuściłem , może uda sie po wielkanocy wystroić wkońcu auto u GTO o ile zdąże bo będe tylko tydzięn a jeszcze chłodnice oleju musze ząłożyć zbierzność mam już wkońcu zrobioną klape z el spojlerem z rs5 trzeba ja jeszcze pomalować itp felgi 20 cali poleruja sie już wibracyjnie gdzieś na śląsku , kilka fotek co młody mi podrzucił . pozdr
2aefdb2bd6e34828.jpg
c01c850dbf89a7b3.jpg
4adc4e3938eeedc2.jpg
1d93e0a6d8aab2f0.jpg
10bda5c45c46369b.jpg
d2978cff81e224c4.jpg
85695246c118623b.jpg
0d56de8eae81fff3.jpg
4f1551dd127abd73.jpg
73746fce7d9d6e32.jpg
faeb927509c669ecgen.jpg
Opublikowano

Jest kox :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Gościnnie u Sida po przepływke i kilka drobiazgów :) jutro jeszcze zbieżność i jedziemy an strojenie do GTO

b9e17c460c816090.jpg

a1d3edbf79004c47.jpg

c04e3a02138153ef.jpg

Opublikowano

Jaka masz aktualnie MOC? To jest agb? Bo rs4 miał asj i 100 km więcej tak?

Opublikowano

No jest mega grubo :kox: :kox:

Opublikowano

Gościnnie u Sida po przepływke i kilka drobiazgów :) jutro jeszcze zbieżność i jedziemy an strojenie do GTO

b9e17c460c816090.jpg

a1d3edbf79004c47.jpg

c04e3a02138153ef.jpg

Na tym kole idealnie wygląda mega kocur

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.