Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 srebrna seria.


willy123

Rekomendowane odpowiedzi

Audi byla wczoraj na programie udalo się wydmuchać 157 km podobno można więcej ale są jakies problemy z paliwkiem albo pompka pada albo cos zatkane. Jak kiedys sie tym zajmę to pojadę na korektę. Wrażenia z jazdy na prawdę przyjemne. Jest dobrze :)

6fikvzsi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki wyniku, bardzo fajny :thumbup1: tu z paliwem to bardziej bym obstawił że seryjna pompa paliwa więcej nie da rady wypchać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie to bo audi po prostu szarpalo czasem odkąd je mam ale nigdy nie przykladalem do tego większej wagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odczucia po programie u Kramka? słyszałem wiele złych opinii na jego temat, że wgrywa gotowce itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam mechanik miał duza wiedze można bylo z nim pogadać ogólnie o modzeniu a sam program bardzo fajny auto ciągnie od dolu do góry wynik fajny nie dymi jest bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był w Suwałkach daj znać, z chęcią zobaczyłbym jak to jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się ustawić jakos :)

Do audi zamówiłem klapę bez spoilerka wiec w końcu pozbędę sie swojego kompleksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek z grila OOOO czarny nie pasuje zlewa sie, daj ori srebrny będzie dużo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek raczej zostanie bo jak narazie mi pasuje ;)

W końcu mam normalna klapę. Jest o wiele lepiej. Za to ktos mi chyba ukradl przednia dokladke zderzaka i mam kolejny wydatek. Po waszych namowach OOOO z przodu wrócilo do ORI koloru i może faktycznie tak jest lepiej :)

il2bhcv7.jpg

c793j4fs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek OOOO na tylniej klapie czarny jak najbardziej tylko TDI i A4 do wywalenia i ten prosiak z przodu ;)

zdezak przedni przydaloby sie ogarnac bo kijowo wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tdi i a4 muszą być bo klapa jest tam mocno odbarwiona i źle to wygląda a zderzak przeszedł dużo i nie ma zaczepów dlatego kijowo spasowany.


No i przyszedł ten moment padla przeplywka czyszczenie nic nie dało. Kolejny wydatek który mnie oddala od gwintu ahh.

Strasznie dawno się nie udzielałem, głównie brak czasu. O Audiczce nie zapomniałem coś tam szybciej lub wolniej się działo. Wpadły niższe springi błotnik w rosta(w sumie mi sie podoba ale większości pewnie nie będzie) tylne światła przyciemniłem, cała zawiecha przód w wymianę poszła, naprawiłem tą przepływkę plus założyłem kolektor ssący od AWX ( po tych zmianach na prawde czułem kolejny przypływ mocy, może placebo ale myślę, że wykresik pokazałby jeszcze więcej niż ostatnio). W między czasie zdążyłem przebić oponę i chwiolowo latam na dojechanych z przodu, ale to kwestia czasu bo na wakacje mierzę w jakieś 18". A no i najgorsze na koniec, ktoś mi podpier. hokej zderzaka z przodu. Jeżdżę tak już ze 2 miesiące i ciągle boli mnie to, że musiałbym dać 200 zł za kawałek plastiku. W końcu go kupię bo bez niego jakoś łyso ale narazie brak motywacji. Zrobiłem kilka fotek korzystając ze słonecznej niedzieli, także jakby komuś się chciało spojrzeć. Enjoy !

fy6qrrkd.jpg

2ijr34ug.jpg

9lleo69b.jpg

9igc6kzf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to kolego "witaj w klubie" mi ostatnio jakies skur..... zaje.... dwie boczne kratki ze zderzaka wraz z ledami do jazdy dziennej.. brak mi słów jak sobie pomyśle jaka hołota po tym świecie sie szlaja.. ;o

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...