Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to zrób tak ośką :polew: Tukanie :polew:

Żaden problem :cool1: U nas na spoty jeździ koleś który ośką wyprawia cuda :rolleyes: i takie coś robi pewnie z zamkniętymi oczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moje ślizganie :>

Quattro :good:

Kolega mimo Q w sumie nic tu nie pokazał, takie rzeczy to ośką zrobi bez problemu, jak trafie na typa to nagram jak golfemIII w kombi na prostej leci cały czas bokiem trzymając go na jednej stronie bez tańca, dla mnie mega akcja jak na ośke :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moje ślizganie :>

Quattro :good:

Kolega mimo Q w sumie nic tu nie pokazał, takie rzeczy to ośką zrobi bez problemu, jak trafie na typa to nagram jak golfemIII w kombi na prostej leci cały czas bokiem trzymając go na jednej stronie bez tańca, dla mnie mega akcja jak na ośke :shocked:

I takie coś to już jest coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co miałem kręcić się w kółko jak prawie każdy co ma Q ?? Kolega od nas kręcił film na spocie i akurat to uchwycił więc wrzuciłem .... ale Tukan jakieś komentarze bezsensowne... z miłą chęcią popatrzę jak koledzy robią booskie numery :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po parkingach i lalanie bokiem to jest tylko tak dla zabawy albo lekko poznac auto.Prawdziwa jazda bokiem zaczyna sie tak gdzie sa prawdziwe zakrety i wiesz ze jak cos zjebiesz to lecisz do rowu itp i sie musisz skupic kontrolowac itp,a tak na parkingu to gdzie polecisz to jestes i tak bezpieczny :kox: .Oczywiscie jak ktos zaczyna/uczy sie to tylko parking,ale jak ktos mowi ze ma quattro i lata bokami i sie chwali(nie pije tutaj do ciebie kolego Cor72z zeby nie bylo) to nich spróbuje polatac w warunkach drogowych krawezniki,ograniczona ilosc miejsca :wink4:[br]Dopisany: Styczeń 28, 2010, 05:38:08 _________________________________________________

a co miałem kręcić się w kółko jak prawie każdy co ma Q ?? Kolega od nas kręcił film na spocie i akurat to uchwycił więc wrzuciłem .... ale Tukan jakieś komentarze bezsensowne... z miłą chęcią popatrzę jak koledzy robią booskie numery :>

Stary wyzluzuj poslady ja nikogo nie neguje tylko napisalem ze tak to oska q to mozesz leciec 90km/h i lepiej i slidowac :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po parkingach i lalanie bokiem to jest tylko tak dla zabawy albo lekko poznac auto.Prawdziwa jazda bokiem zaczyna sie tak gdzie sa prawdziwe zakrety i wiesz ze jak cos zjebiesz to lecisz do rowu itp i sie musisz skupic kontrolowac itp,a tak na parkingu to gdzie polecisz to jestes i tak bezpieczny :kox: .Oczywiscie jak ktos zaczyna/uczy sie to tylko parking,ale jak ktos mowi ze ma quattro i lata bokami i sie chwali(nie pije tutaj do ciebie kolego Cor72z zeby nie bylo) to nich spróbuje polatac w warunkach drogowych krawezniki,ograniczona ilosc miejsca :wink4:

A większość takich co lata tylko po parkingach (i są tacy boscy bo co oni to nie potrafią) na drogach kończy wracając na zapasie do domu bo im się felgi na krawężnikach łamią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po parkingach i lalanie bokiem to jest tylko tak dla zabawy albo lekko poznac auto.Prawdziwa jazda bokiem zaczyna sie tak gdzie sa prawdziwe zakrety i wiesz ze jak cos zjebiesz to lecisz do rowu itp i sie musisz skupic kontrolowac itp,a tak na parkingu to gdzie polecisz to jestes i tak bezpieczny :kox: .Oczywiscie jak ktos zaczyna/uczy sie to tylko parking,ale jak ktos mowi ze ma quattro i lata bokami i sie chwali(nie pije tutaj do ciebie kolego Cor72z zeby nie bylo) to nich spróbuje polatac w warunkach drogowych krawezniki,ograniczona ilosc miejsca :wink4:

A większość takich co lata tylko po parkingach (i są tacy boscy bo co oni to nie potrafią) na drogach kończy wracając na zapasie do domu bo im się felgi na krawężnikach łamią :kox:

Dokladnie,my latamy w nocy po wsiach :wink4: mamy cb zeby sie komunikowac i ogien.Gorzej jak jedzie z nami kolega co ma cienkiego na przelotowym wydechu :confused4: bo budzi wszystkich :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem dziś tego tematu :kox: bo wyciągałem dziś z zaspy + krawężnika audi a6 Q :naughty: po śladach na rondzie myślę że było driftowanko tylko nieudane.... "koledzy" jednak uparcie twierdzili że to tylko poślizg był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po parkingach i lalanie bokiem to jest tylko tak dla zabawy albo lekko poznac auto.Prawdziwa jazda bokiem zaczyna sie tak gdzie sa prawdziwe zakrety i wiesz ze jak cos zjebiesz to lecisz do rowu itp i sie musisz skupic kontrolowac itp,a tak na parkingu to gdzie polecisz to jestes i tak bezpieczny :kox: .Oczywiscie jak ktos zaczyna/uczy sie to tylko parking,ale jak ktos mowi ze ma quattro i lata bokami i sie chwali(nie pije tutaj do ciebie kolego Cor72z zeby nie bylo) to nich spróbuje polatac w warunkach drogowych krawezniki,ograniczona ilosc miejsca :wink4:

A większość takich co lata tylko po parkingach (i są tacy boscy bo co oni to nie potrafią) na drogach kończy wracając na zapasie do domu bo im się felgi na krawężnikach łamią :kox:

Dokladnie,my latamy w nocy po wsiach :wink4: mamy cb zeby sie komunikowac i ogien.Gorzej jak jedzie z nami kolega co ma cienkiego na przelotowym wydechu :confused4: bo budzi wszystkich :kox:

To go nie bierzcie :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 17:49_________________________________________________

szukałem dziś tego tematu :kox: bo wyciągałem dziś z zaspy + krawężnika audi a6 Q :naughty: po śladach na rondzie myślę że było driftowanko tylko nieudane.... "koledzy" jednak uparcie twierdzili że to tylko poślizg był :)

Pewnie za ślisko dla Q było jak dla nich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy w Zawoi taka droge,jak widac nie ma domów na calej długosci zakretów.Jeden jedzie przodem i wola na cb czy pusto i latamy :kox:

WVEH9.jpg Do góry Q super sie idzie bokiem ale w dół jeszcze sie boje przeleciec zakretu calego pół to spoko,brakuje mi lewej nogi bo Audi odcina gaz jak sie hamuje równoczesnie :wallbash:

[br]Dopisany: Styczeń 28, 2010, 05:50:32 _________________________________________________Ale on ma cienkiego z klatka opona 135 itp jak to popierdala to kosmos nagram kiedys i wrzuce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee na taką drogę bym się z chęcią wybrał polatać po zakrętach :slina:

110km masz w jedna strone :kox: zapraszam :good: mozna potem podbic do karczmy,gdzie dymów nie brakuje :gwizdanie: góralskie klimaty babicki itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee na taką drogę bym się z chęcią wybrał polatać po zakrętach :slina:

110km masz w jedna strone :kox: zapraszam :good: mozna potem podbic do karczmy,gdzie dymów nie brakuje :gwizdanie: góralskie klimaty babicki itp

Może kiedyś wpadniemy większą ekipą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee na taką drogę bym się z chęcią wybrał polatać po zakrętach :slina:

110km masz w jedna strone :kox: zapraszam :good: mozna potem podbic do karczmy,gdzie dymów nie brakuje :gwizdanie: góralskie klimaty babicki itp

Może kiedyś wpadniemy większą ekipą :naughty:

:notworthy: Ale tylko jak dobrze popada snieg wtedy jest :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w na pomorzu w czersuk ostro nasypało dziś wiec Quattro bylo by bardzo potrzebne;) marzy mi sie ale moze juz niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee na taką drogę bym się z chęcią wybrał polatać po zakrętach :slina:

110km masz w jedna strone :kox: zapraszam :good: mozna potem podbic do karczmy,gdzie dymów nie brakuje :gwizdanie: góralskie klimaty babicki itp

Może kiedyś wpadniemy większą ekipą :naughty:

:notworthy: Ale tylko jak dobrze popada snieg wtedy jest :kox:

No na to liczę że wtedy będzie śliskoooooooo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tam wiecie, ośka też daje radę :cool1: przed chwilą wróciliśmy z ostrowa, same zaspy na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...