Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Dario nie potzrzebujesz moze, lub ktos z twoich znajomych ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357218-1x-avus-iii-18-x8j-et45-oryginal-audi-s4-b6/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę, że każdy "szczęśliwiec" zaczyna przygodę z S4 od wyjęcia motoru... taka nowomoda zapanowała :D

Powodzenia!

Daj boże, żeby się utrzymała o ile taka jest :decayed:

Znając życie więcej Żona będzie jeździć :-P

haha samo życie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak, narazie przejechane 20 tyś km a lekko nie miało i bez awarii. Co prawda bez gazu bo wywaliłem ;-) aaa jedynie regulator ciśnienia paliwa wymieniłem i to wszystko. Więc jak narazie głupoty o awaryjności to mit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update :-D bo avantów coraz więcej

Setup na lato :-) felgi sportec z oponami fulda sportcontrol 235/35/19

fd6ssoep.jpg

ix77i5yz.jpg

n7sy5jgb.jpg

Po bliższym poznaniu rns-e, stwierdzam że to kupa. Szukam czegoś sensownego żeby pograło :-)

Gdyby nie to, że się boję jakości dźwięku to brałbym chinola dedykowanego do b6/7 od naviexperta.

Oczywiście mogę kupić jakiegoś fajnego clariona czy alpine... Ale radia 2din w b6/7 średnio wyglądają, jakby były wsadzone na siłe... Jakieś propozycje? Kupić chinola i może być zadowolonym może nie, czy firmowe i męczyć się wyglądem deski?

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooooobrze te koła wyglądają :slina:

Co masz za końcówki wydechu (średnica) i jakie te tłumiki wrzuciłeś przelotowe o których pisałeś w temacie? Nie buczy na trasie?

I ogólnie to jakoś tak się fajnie błyszczy :thumbup1: musze popracować nad lakierem u mnie :eusathink:

Też się zastanawiałem nad chinolami ale poczytałem, że potrafią uruchamiać się 30 sekund i bardzo słabo zbierają sygnał radiowy, do tego problemy z BT i często brak info na FIS i brak obsługi z kierownicy... Dla mnie trochę poracha... Ale google maps na dotykowym radiu, internet itd to kusząca perspektywa ;-)

Nie wiem czy nie lepiej dorzucić moduł TV/AUX do rns-e? Będą filmy, usb, a jak dobrze ogarniesz to i z telefonu po hdmi coś pokażesz (navi) a obsługa trackballem czy jakimś joystickiem (wyjęta gałka z pada) na usb podpiętym do telefonu.

Jest jeszcze taka firma jak ZENEC - robią dedykowane stacje dotykowe z obsługą FIS i CAN (radio też gorzej jak seria) i nowe modele startują dużo szybciej a jakość trochę lepsza jak chinole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że eSka na 10 barach na cylinder i innych mankamentach... wypluła na hamowni 329KM, padł plan na remont + kompresor.

Najpierw muszę uleczyć eSkę jednego z forumowych kolegów :-)

Ciekawe ile się zejdzie z moją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że eSka na 10 barach na cylinder i innych mankamentach... wypluła na hamowni 329KM, padł plan na remont + kompresor.

Najpierw muszę uleczyć eSkę jednego z forumowych kolegów :-)

Ciekawe ile się zejdzie z moją :-)

widzę ze albo grubo albo wcale :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że eSka na 10 barach na cylinder i innych mankamentach... wypluła na hamowni 329KM, padł plan na remont + kompresor.

Najpierw muszę uleczyć eSkę jednego z forumowych kolegów :-)

Ciekawe ile się zejdzie z moją :-)

No to qwa nie mam pytań... :huh:

powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo trudności i braku czasu powoli udało się rozebrać silnik...

 

czesci 1.jpg

czesci 2.jpg

Dzięki temu że brakowało czasu części przyszły z serwisu cześć z Polski cześć z Niemiec.

Jak znajdę czas to go kiedyś wsadzę ;/

sil1.jpg

sil2.jpg

sil3.jpg

sil4.jpg

sil5.jpg

sil6.jpg

sil7.jpg

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tysiąc km zrobioby :-) stan oleju się nie zmienił :-) czyli narazie nic nie bierze :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...