Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dupowóz S4 b6


niebieski708

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zamówiłem :-) ten sam zestaw :-P jutro będą. Do tego jutro będę wkładał silnik :-) niestety nie przyszła uszczelka pokrywy zaworów... :-(

Instalacja elektryczna podłączona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładanie silnika i już problem... Nie polecam poduszek pod silnik silver project... Są wyższe o 2 cm od ori przez co kąty mocowania się rozchodzą i nie da się ich przykręcić. Zostaje nawiercić nowe dziury, albo zmodyfikować poduszkę. Ja robie drugą opcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem żeby było już bezawaryjnie bo z tego co wiem to sttasznie się sypią te poduszki ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawałem swoje spowrotem, nie było potrzeby wymiany na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik już siedzi od wczoraj i podwozie poskładane :-) przy okazji wymieniam co się da na nowe żeby już nigdzie nie zaglądać :-) dpyen5x4.jpgsvbw9kby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, jak masz możliwość to posprawdzaja sobie przewody z wody i ewentualnie spójrz na węże od ukl wspomagania, zobacz przy jakimś świetle czy nie ma jakiś pęknięć, lepiej sprawdzić to jeszcze teraz niz pozniej miałoby sie okazać ze poskladasz a coś bedzie lecieć....wiesz o co mi chodzi ????

Powiedz mi , czy uszczelki pod pokrywy zaworów te półksiężyce po 4 szt na glowice wymieniłeś??

Widzę ze masz niebieskie i sie zastanawiam bo mi jak zamawialam to przyszły w kolorze ecru....

Ten niebieski daje lepszego efekta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przewodów to sprawdzam :-) uszczelki mam wszystkie nowe. Te pół księżyce takie były już w komplecie z ussczelkami pokryw :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje projektowi. Podoba mi się podejście do sprawy.

Jak chce sie mieć bezawaryjne wozidło to inwestycji sie nie ucieknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku w końcu zbliża się ten cudowny dzień kiedy usłyszysz dźwięk V8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :) :) :)

Ja na twoim miejscu Darku podjechalbym pod dystrybutor i do pełna zalał...stracił sie na jakiś czas i wyjeździl wsio do rezerwy.

Oczywiście jest to potrzebne w celu sprawdzenia fury itp. - tak żonie bym powiedział, a pozniej każdy weekend podobnie :) :) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...