Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Osuszacz, dławik - kompletny spis części

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to spoko, jak dojdzie to wymieniam. Resztą się będę martwił później. Dzieki

Bo rozumiem że to średnica otworu dyszy.

Opublikowano

100% ze będzie z 1 oringiem.

Dzisiaj u kumpla zmieniałem i tez 1 w b6.

Opublikowano

Jest z dwoma, bo mi ojciec pokazywał. Mówiąc dojdzie.... miałem na myśli do mnie do Hiszpanii.

czekam jeszcze na osuszacz i inne pierdoły...

Opublikowano

Mialem w rękach ori dlawik od b5 i b6

B5 ma jeden a B6 dwa oringi

Opublikowano

Kuzwa wszystkie wyjmuje z jednym w b6 a w b7 z dwoma. Ale niech wam będzie bo po 2003 jak jest nowy osuszacz to chyba już z dwoma ale 2002 z 1. Niech napiszą jaki był Ci co wymieniali.

Opublikowano

Krzychu, obsluguje dziennie 2-3 audi lub passaty i rozne dlawiki wyciagam z ukladu.

Jakiś czas temu też zgłupialem bo były różne cuda.

W koncu pojechalem do asio i poprosilem o pokazanie dlawikow, teraz juz wiem co i jak.

Opublikowano

Ale dlaczego u mnie w 2002 był z jednym i dziś u kumpla 2001 tez b6 z jednym i fioletowym oringiem czyli jeszcze aso i taki sam mu oferowali a do b7 juz z 2.Gdzies jest problem mamy jeszcze sprężarki na oddzielnym pasku.

Opublikowano

W ETCE jest wyrazne info, dławik do B5 ma inny numer od B6/7 gdzie do B6/7 jest taki sam.

Opublikowano
Opublikowano

Sprawdz w ETCE

Opublikowano

Musi być błąd w etce bo się potwierdza we wszystkich sciaganych z zachodu.

Nie będę się sadzil tylko do 2003 bo tu się zamotalem.

Opublikowano

Nie sądzę aby w ETCE był błąd

Opublikowano

Tez mi na początku z dwoma po etce sprzedali i po wyjęciu pojechałem i byli w sklepie zdziwieni. Ale dziś u kumpla to samo i....

Jak kiedyś będziesz robił nie grzebany b6 00-02 to się przekonasz.

Opublikowano

B6 2001r ori dławik u mnie był i z jednym oringiem

Opublikowano

Panowie takie pytanko... w Poniedziałek jadę do mojego fachmana na wymianę oleju i wszystkich filtrów.

Zakładać nowy filtr kabinowy czy zostawić go na serwis klimatyzacji i założyć go po odgrzybianiu ?

Opublikowano

filtr kabinowy raczej wymienia się przy serwisie klimy

Opublikowano

Okej... czyli filtr kabiny zostawię w domu :wink:

Opublikowano

Czyli Twoim zdaniem raz na 2 lata ????

Opublikowano
Czyli Twoim zdaniem raz na 2 lata ????

ja klimę serwisuję co roku, ale wymiana oleju w silniku wypada na późną jesień a z klimą walczę wiosną...chociaż słyszałem, że serwis klimy powinno się robić właśnie na jesień.

Opublikowano

Panowie problem.

Klima nagle zaczęła słabo chłodzić. Dziś VAG-iem sprawdziłem grupę 08 AutoHVAC/ Meas Blocks 08/ Group 001 i tam jest 8.0 bar (powinno być chyba ok. 33). Czy to oznacz że gaz się ulotnił?

Rozumiem, że najpierw muszę pojechać na sprawdzenie szczelności.

Jak będzie ok, to wymieniam osuszacz i dławik oraz dobijam klimę?

Da radę sprawdzić VINie jaki dławik i osuszacz będzie u mnie (WAUZZZ8E84A210683) Model 05/2004?

Jutro podjechałbym do magika, ale chciałbym kupić ew. wcześniej części.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.