Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tunelu środkowego


MichałA4

Rekomendowane odpowiedzi

Artur dobrze gada :wink: nówka z aso tyle właśnie kosztuje sam kiedyś chciałem kupić :facepalm: ale koniec końców kupilem w idealnym stanie uzywke z b7 za nie cała połowę kaski jaka trzeba było by dać za nowy, tak że polecam taka opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita :) jest jeden plus dla uzytkownikow czarnego wnetrza bo mozna latwo kupic tunel czarny 2din :D a Ci co maja juz swing ii inne to jest problem bo nie ma takich w przywoitym sttanie a jak sa to juz podrapane ;/ wtedy to juz bym nie zawachal sie i bym skusil sie kupic z aso swinga za 650 :) ile by wyszl kompletna przekladka z swing na czarny? ogolnie deske rozdzielcza z przodu mam czarna. reszta diol swing. ogolnie ile koloru przedniego kokpitu bylo ? czarny, swing i jeszcze jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita :) jest jeden plus dla uzytkownikow czarnego wnetrza bo mozna latwo kupic tunel czarny 2din :D a Ci co maja juz swing ii inne to jest problem bo nie ma takich w przywoitym sttanie a jak sa to juz podrapane ;/ wtedy to juz bym nie zawachal sie i bym skusil sie kupic z aso swinga za 650 :) ile by wyszl kompletna przekladka z swing na czarny? ogolnie deske rozdzielcza z przodu mam czarna. reszta diol swing. ogolnie ile koloru przedniego kokpitu bylo ? czarny, swing i jeszcze jakies?

Kolego wymiana całego wnętrza to gruby mod, wszystko zależy od tego za ile i w jakim stanie kupisz graty, ja zawsze szukałem nr czesci kompletowalem spis i walilem do różnych aso i tam gdzie taniej to kupowałem -chyba skoda wychodziła dość ciekawie cenowo i getem.pl, z tym czarnym wnętrzem to racja jest tego trochę ale te nasze plastiki to jakaś kpina samo to zlazi nawet bez dotykania,podejrzewam że od patrzenia na nie też by zlazlo ;) U mnie nie wiem kto wcześniej nim jeździł ale pazurów to nie obcinal na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o przekladke ale szukania na allegro czesci plastikowych od b7 :) mysle ze za dosc tanie pienaidze by skompletowalo sie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o przekladke ale szukania na allegro czesci plastikowych od b7 :) mysle ze za dosc tanie pienaidze by skompletowalo sie wszystko :)

Podejrzewam że dało by się to w miarę tanio ogarnąć zwłaszcza że najdroższy element (deskę) już masz. Czarnych gratów od b7 jest masa na allegro i olx, myślisz o wymianie wszystkich plastików wnętrza + boczki ?

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety łatwo można się tez naciąć bo chcesz kupić graty od B7 kupujesz a okazuje się jak otwierasz paczkę że to od B6 czasem jeszcze z tą starą warstwą która zazwyczaj jest porysowana jak ściana przez 3 latka

Witam sąsiada z Leg. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety łatwo można się tez naciąć bo chcesz kupić graty od B7 kupujesz a okazuje się jak otwierasz paczkę że to od B6 czasem jeszcze z tą starą warstwą która zazwyczaj jest porysowana jak ściana przez 3 latka

Witam sąsiada z Leg. :hi:

Siemanko sąsiad :decayed:

TRUE praktycznie zawsze w aukcjach jest opis b6/b7 nigdy nie można być pewnym co się dostanie, dlatego ja preferuje zakupy na forum- ludzie wiedzą co sprzedają i o uczciwość łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i na forum można się oszukać..

Wpadnij na spota do Arkadii we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i na forum można się oszukać..

Wpadnij na spota do Arkadii we wtorek

Jak to wszędzie są ludzie i ludziska :decayed: wiesz bardzo chętnie podlecę tylko nie wiem czy w tym tyg dam radę bo auto w serwisie, ale jak teraz nie wyjdzie to na pewno w przyszłym tygodniu będę, nie wiedziałem trochę jak się do Was wkręcić,ale już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie spocik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ile kolorow przedniego kokpitu mozna spotkac :D


no najlepiej poszukac w swoim rejonie rozbitej b7 i kupic ;) mysle ze duzo by nie trzeba dokladac kasy bo swoje plastiki bym opchnal a mam dosc w przyzwoitym stanie ;) najgorzej z podloga ;/ bo trzeba wszystko ze srodka wyrzucic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ile kolorow przedniego kokpitu mozna spotkac :D

no najlepiej poszukac w swoim rejonie rozbitej b7 i kupic ;) mysle ze duzo by nie trzeba dokladac kasy bo swoje plastiki bym opchnal a mam dosc w przyzwoitym stanie ;) najgorzej z podloga ;/ bo trzeba wszystko ze srodka wyrzucic...

Wiesz ja kojarzę napewno 3 :

- czarne (soul)

- swing

- granatowe

..... ale mogło ich być więcej musiał by się ktoś bardziej ogarnięty wypowiedzieć :wink:

ale co do podłogi połączona z czarnym wnętrzem mogła by ciekawie wyglądać ta ze swinga :decayed: wiadomo też że najlepiej było by wnętrze przeszczepić z b7 przez wzgląd na materiały ale to trzeba tak jak mówisz najlepiej znaleźć rozbitka lub angola i samemu wygrzebać graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedzcie, ze zakup kompletu wnętrza wyjdzie taniej niz nowy tunel za 650. O ty, ze całe wnętrze po przekładce zacznie raz dwa trzeszczeć jak stara szafa. Ludzie to sie lubią pod górkę zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj kolego ja już tyle razy wszystko wyciągałem i jakoś nic nie trzeszczy , zresztą jak mam patrzeć na to poobdzierane wnętrze to wolę słuchać trzeszczenia :decayed: .

Za samą cenę nowego tunelu kupił byś 3 w idealnym stanie z b7 więc sorry ale jakoś nie przekonuje mnie to co mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wszystko demontowalem oprocz sufitu i kokpitu i wszystko ladnie spasowalem zero trzeszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsola.jpg

Witam czy ma pan moze schemat jak zdjac deske rozdzielcza audi a4 b6 patrzylem w ksiazce sam naprawiam i niestety nie ma pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj zająłem się w końcu przerobieniem tunelu środkowego i przy końcu demontażu okazuje się że radio chorus mogę wyjąć na góra centymetr. Z prawej strony wychodzi bez problemu natomiast z lewej coś je blokuje od środka. Nie wiem jak do tego podejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak odpiąć lub wyjąć ręczny. Na zdjęciu widać że niby idzie do góry na maxa u mnie z 3/4 wysokości tylko. Nie mogę przez to wyjąć tunelu [emoji20] a tyle roboty jeszcze mam. Pomocy proszę was

 

b267a1e95627937ce329993aa6376f7d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak jest z montazem akcesoriow? Mam tunel 1din z telefonem chce kupic bez. Posiadam po prawej stronie idac od przodu panel menu od nawi a niżej zapalniczke chowana. I taki sam tunel bez dziurek potrzebuje? Czy to tylko moduły ktore sie zmienia? Dzieki za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...