Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna BRD by shakal


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy lepszy pierścień będzie dobry, to ma tylko pomóc przykrecic koło.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowe zdarzenie [emoji58]
Nie było mnie przy tym, dziękować kolesiowi, że zostawił kartkę z numerem telefonu.

6057b781853e48a3c36494e57c3a4047.jpg
afd514c1c97bf0b40c9f393485ed592e.jpg
7e819ccd78c1a0573252a42595093c2c.jpg
54c468f98280a1609fe4f5b5393f2644.jpg
faf81929a57655717448e95bfcdc2174.jpg

W tygodniu jadę na oględziny i zobaczymy co tam policzą.


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować kolesiowi, że zostawił kartkę z numerem telefonu.

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest, więc większych kosztów bym nie poniósł, ale w szoku byłem ze gość (chyba Serb) zostawił wiadomość z numerem. Może ktoś to widział i dlatego, sam nie wiem.


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdążają się porzadni ludzi. Mojej mamie tez babka zostawiła namiary na siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC jest, więc większych kosztów bym nie poniósł, ale w szoku byłem ze gość (chyba Serb) zostawił wiadomość z numerem. Może ktoś to widział i dlatego, sam nie wiem.


Wysłane z iPhone
Około 6k euro może się zakręcić [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2018 o 21:46, TOM3K napisał:

Około 6k euro może się zakręcić emoji6.png

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Na tyle bym nie liczył ;), choć tutaj stawki mają wysokie. W piątek byłem na ocenie szkody. Z tego co udało mi się dowiedzieć to, że lampa na bank będzie do wymiany a co z resztą to nie chcieli powiedzieć. We środę mam dzwonić do ubezpieczalni i mają mnie poinformować na ile wycenili. Jeśli będzie za mało to auto wyląduje w ASO i zrobię to bezgotówkowo. Jeśli jednak dobrze policzą to wezmę kasę i może zostanie na jakieś mody ;) może soczewka z B8 + bix skrętny :mysli:, może zderzak pod czujniki wpadnie, nie wiem sam, na razie czekam na decyzję i pozniej będę myślał co dalej :)

 

Dzisiaj zastały też zamówione oponki do letniego setupu :D wybór padł na DUNLOP SP SPORT MAXX RT MO w rozmiarze 235/35/R19 ;)

 

Zostało mi jeszcze parę zakupów do zrobienia a mianowicie: 

- pierścienie centrujące 

- Dekielki

Pytanie teraz co wybrać? Coś ktoś może polecić? Dekielki znalazłem Ori za 200zł, ale zastanawiam się nad nieoryginalnymi, czy to w ogóle brać pod uwagę? I jakie pierścienie? :mysli:

 

Zastanawiam się też nad wymianą wahaczy i teraz właśnie pytanie czy do gwintu kupować coś z górnej półki czy jakieś typu MASTER-SPORT wystarczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te dekielki za 200 wyczaiłeś ? Na getem ? Pierścienie bierz plastiki a wahacze lema ;) drogi tam macie dobre wiec i sporo przetrzymają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te dekielki za 200 wyczaiłeś ? Na getem ? Pierścienie bierz plastiki a wahacze lema [emoji6] drogi tam macie dobre wiec i sporo przetrzymają [emoji4] 

Wpisz na Allegro ten numer 8T0 601 170 A 7ZJ to Ci wyskoczy jedna aukcja [emoji6]



Wysłane z iPhone
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w Polsce i w końcu wpadł letni setup i długo wyczekiwany gwint [emoji6]

Zaraz po założeniu
824ac0a39da273e3e9be08dacc92cd57.jpg

Na razie bez dekielków bo gość zwlekał z wysyłką i przyjdą pewnie dopiero koło poniedziałku lub wtorku [emoji58]

Po zapakowaniu auta w trasę miałem trochę obawy czy nie będzie nic tarło. Jak zakładali gwint to mówiłem żeby zrobili lekki negatyw żeby koło wchodziło w nadkole, przy odbiorze powiedzieli ze nie zrobili bo bedzie nierówno opona się zużywać... jakbym tego kurde nie widział :facepalm:

Tu zdjęcie jak wyglądał tył po załadowaniu rodziny i torb po dach.
f9d313f1cef6a5b95289e961a7c97d86.jpg

I nie było wtedy aż takiego problemu bo palec wchodził [emoji1]

W trasie jednak jak zatrzymałem się sprawdzić bo przetarło na hopkach pare razy, nie mogłem włożyć nawet kluczyka [emoji849]

Z lewej strony było jeszcze niżej.
00a39eaec2e2621fd5cf90f7d144254d.jpg


Po wypakowaniu auta wszystko podniosło się do pierwotnego stanu. Lewe nadkole to szmaciane przedarło i po d*pie dostały dwie tylne opony

0a07007df99a72b892cd92a4ccffe3ea.jpg3dded7b1771f7bf034912d327698224e.jpg

Trzeba będzie jak najszybciej coś zrobić żeby opony chociaż do zimy wytrzymały [emoji1][emoji1]
Pytanie co najlepiej w tej sytuacji robić? :mysli:


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3/18/2018 o 17:41, shakal napisał:

Czwartkowe zdarzenie emoji58.png
Nie było mnie przy tym, dziękować kolesiowi, że zostawił kartkę z numerem telefonu.

6057b781853e48a3c36494e57c3a4047.jpg
afd514c1c97bf0b40c9f393485ed592e.jpg
7e819ccd78c1a0573252a42595093c2c.jpg
54c468f98280a1609fe4f5b5393f2644.jpg
faf81929a57655717448e95bfcdc2174.jpg

W tygodniu jadę na oględziny i zobaczymy co tam policzą.


Wysłane z iPhone

Chyba tylko ja trafiam na takich idiotów, którzy uciekają... 3 razy przetarte zderzaki, 2 razy przetarte przednie błotniki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja trafiam na takich idiotów, którzy uciekają... 3 razy przetarte zderzaki, 2 razy przetarte przednie błotniki....


Tylni zderzak tez mam przerysowany jakby ktoś wózkiem albo rowerem przetarł [emoji57]

Tak, że byłem w szoku jak zobaczyłem kartkę za szybą [emoji6]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :kox: mega fajnie wyglada ta fela na srebrnym aucie :kox: 

co za gwint wkladales ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem uparty tylko na czarny kolor, jednak ta felga nadaje taki turbo urok temu kolorowi, że szukałbym teraz srebrnego. :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :kox: mega fajnie wyglada ta fela na srebrnym aucie :kox: 

co za gwint wkladales ? 

Dzięki :good:

 

Vogtland [emoji6]

 

 

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nadkola zroluj


Tył na 100% muszę, tylko ile na tym ugram, czy wystarczy by nie przycierało przy max załadowanym aucie? :mysli:
Coś muszę zrobić jeszcze z oponami bo na wbicie w dowód chyba z takimi przetartymi to lipa [emoji58] a czepiają się podobno o wszystko [emoji57]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, shakal napisał:

 


Tył na 100% muszę, tylko ile na tym ugram, czy wystarczy by nie przycierało przy max załadowanym aucie? :mysli:
Coś muszę zrobić jeszcze z oponami bo na wbicie w dowód chyba z takimi przetartymi to lipa emoji58.png a czepiają się podobno o wszystko emoji57.png


Wysłane z iPhone

 

0,5 cm chyba max, cos kiedys H4mm3r pisał, opony wyczernisz i nie bedzie widac:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,5 cm chyba max, cos kiedys H4mm3r pisał, opony wyczernisz i nie bedzie widac:cool1:


Dobre i 0,5cm [emoji6]
Czernidło trzeba kupić :decayed:

Powiedz mi może wiesz czy jak teraz zacznę kręcić przód w dół to zrobi się negatyw czy będzie schodzić równo?


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...