Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za czujniki w kolektorze i DP ? W 1.9 tego nie mam.
Wydech piękna robota, tak jak i reszta :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, rrrudy25 napisał:

No piknie sie zapowiadaemoji106.png kiedy firady wkładasz?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Firady i mocne sprzęgło jak zarobię znowu coś kasy :D 

 

2 minuty temu, MAT1000 napisał:

Co to za czujniki w kolektorze i DP ? W 1.9 tego nie mam.
Wydech piękna robota, tak jak i reszta :kox:

W kolektorze sonda Egt , przy takim turbo i mocnym podlaniu ropą mierzenie temperatury to podstawa już :-) A w downpipe sonda lambda do mierzenia składu mieszanki paliwo/powietrze :-) 

Opublikowano

Powiem Ci, że podziwiam Cię za jazdę bez tłumików, trasa powyżej 150km/h na taki wydechu to urwanie głowy, dosłownie ! ! :doh:

Opublikowano

Masz racje ale mocne podlanie to dopiero bedzie jak wpadna 80tki abo sety[emoji23]
Pomiar egt ,priorytet[emoji106] ja juz jeden motor ufajczyłem[emoji35]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, KoJ@K napisał:

Powiem Ci, że podziwiam Cię za jazdę bez tłumików, trasa powyżej 150km/h na taki wydechu to urwanie głowy, dosłownie ! ! :doh:

No na autostradzie głowa puchnie ale jak popcorn limiter strzeli w mieście w wąskich uliczkach na takim przelocie to ludzie nie wiedzą co się dzieje :D 

 

24 minuty temu, rrrudy25 napisał:

Masz racje ale mocne podlanie to dopiero bedzie jak wpadna 80tki abo setyemoji23.png
Pomiar egt ,priorytetemoji106.png ja juz jeden motor ufajczyłememoji35.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Ale mi teraz te firady chodzą po głowie ... Ale sprzęgło które mam teraz daje na VKLR du... za dużo chyba momentu się zrobiło i to bez zmiany mapy jest duża róznica . Do tej pory przenosiło a założyłem 2060 i coś nie chce współpracować :D:D Taki film na szybko . 4400 twarda odcinka .

 

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Lux :thumbup1:

Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś za GTB2060VKLR ?

Zastanawiam się nad tą suszarką do swojego BRD :)

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, mateusztbg napisał:

Lux :thumbup1:

Gdzie kupowałeś i ile płaciłeś za GTB2060VKLR ?

Zastanawiam się nad tą suszarką do swojego BRD :)

Kupowałem u Krzyśka Turbo-spaw. O cenę to dzwoń do niego bo BRD ma 16 zaworów i zupełnie inny kolektor wydechowy oraz czujnik położenia sztangi w gruszce więc nie wiem jak z cenami do takich silników :-)

Opublikowano

Ło panie [emoji33]to ty nawet korekty nie rob jak ono tak slizga teraz ...

Kufa niezly samolot[emoji23]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, rrrudy25 napisał:

Ło panie emoji33.pngto ty nawet korekty nie rob jak ono tak slizga teraz ...

Kufa niezly samolotemoji23.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Jedzie i wstaje elegancko więc tylko zrobię chyba hamowanie ile przybyło jej teraz :-D Założę sprzęgło i firady i wtedy będzie strojenie na nowo ? Szkoda że u Twojego kolegi była taka wpadka z tym Vklr.. 

Opublikowano

Ciekawy temat :) Dobra robota :)

Opublikowano
6 minut temu, danielstol napisał:

Jedzie i wstaje elegancko więc tylko zrobię chyba hamowanie ile przybyło jej teraz :-D Założę sprzęgło i firady i wtedy będzie strojenie na nowo ? Szkoda że u Twojego kolegi była taka wpadka z tym Vklr.. 

Ciekawy jestem ile db jest teraz w kabinie przy 140-150 ;-)
Nie myslales chociaz o zostawieniu koncowych tlumikow, chocby przelotowych?

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, golden87 napisał:

Ciekawy jestem ile db jest teraz w kabinie przy 140-150 ;-)
Nie myslales chociaz o zostawieniu koncowych tlumikow, chocby przelotowych?

Powiem szczerze że już chwilę tak jeżdżę i nie przeszkadza mi zbytnio ten hałas, nie jest tak głośno jak się może wydawać. Najgłośniej robi się przy przyspieszaniu. Miałem końcowe przelotowe 2.5 cala na których jeździ teraz @rrrudy25 i było dla mnie za cicho..16826210_1454036074670074_72158745463585

Opublikowano
Jedzie i wstaje elegancko więc tylko zrobię chyba hamowanie ile przybyło jej teraz :-D Założę sprzęgło i firady i wtedy będzie strojenie na nowo [emoji108] Szkoda że u Twojego kolegi była taka wpadka z tym Vklr.. 
Dobry plan[emoji106],no wpadka jak uj na razie nie wiem co bedzie z tym działał...ja bym to odesłał i wziął dobrze przerobiona



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, rrrudy25 napisał:

Dobry planemoji106.png,no wpadka jak uj na razie nie wiem co bedzie z tym działał...ja bym to odesłał i wziął dobrze przerobiona



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Niczym będzie ściągal z auta, a trochę zabawy jest niestety, może warto pobawić się sztanga i ogranicznikiem i robić logi dynamiczne, jeśli dźwignia nie dochodzi do ogranicznika to geometria zamyka się całkiem i dlatego pewnie nie wstaje :-( Ciężko powiedzieć. U mnie sprawdzałem podciśnienienie, wkładałem n75 nowy, i samo turbo jeśli chodzi o sztangę i zderzak sprawdzałem przed montażem i pompuje pięknie. Napewno Twój kolega to ogarnie sobie fajnie i będzie się cieszył z Vklr na 100 procent ? 

Opublikowano
  • Autor

Miałem ochotę kupić jeszcze w tym roku na zimę jakieś ciekawe koło. Niestety mody mechaniczne też kosztują i ciągle brakuje mi Firadów i mocnego sprzęgła i na to zbieram kasę :-D więc oddałem tylko moje skromne zimowe ori S-line 17..do renowacji w zaprzyjaźnionym warsztacie. Były już w kiepskim stanie.No i coś tam chłopaki poprawili :-)   23116913_1767990866607925_11634133022533 22860031_1767983206608691_31041293325629 Pasuje mi jeszcze pomyśleć coś z ori dekielkami i też przemalowac bo teraz ni huuu pasują do felg.

Opublikowano

masz zdjęcie tych felg przed? ten sam temat teraz przerabiam ;)

Opublikowano
  • Autor

Normalne seryjne S-line w srebrnym kolorze . Felgi zostały wyszkiełkowane i wymalowane proszkowo :-) Na zimę zawsze lepsze to niż stalówka :decayed: Takie były w tamtym sezonie zimowym .

23000103_1768089819931363_75353749325652

Opublikowano

Trochę porysowane były, chyba musieli szpachlować. Dużo dałeś? 

Opublikowano
  • Autor

Raczej szpachlowali bo powierzchnia jest idealna jak na nowej feldze :-) Robili mi po znajomości chłopaki to nie płaciłem dużo :-D wiesz jak jest. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i aura już nie sprzyja letniemu ogumieniu więc jest smutniejsza wersja zimowa :-) Oponki Continental contiwintercontact ts830p ;-) 23674830_1796216907118654_80967625361484

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.