Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Rabbi napisał:

No panie.....furka prezentuje się zacnie

Dzięki Panie :wink: już są pomysły na kolejne mody. Pytanie czarne środki w lampach i chromowana ramka grilla w kolor działać? Sam grill już jest w kolorze ? A i moje zimowe koła idą na sell jakby ktoś potrzebował :-) 

29664689_1973738692699807_17492601827405 29060074_1973738396033170_67537452137573

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Lampy i grill obowiązkowo ;) do tego soczewka od b8.5 zeby potem rozbierać wszystkiego jeszcze raz  :naughty:

Opublikowano

Pierdołami się zajmujesz (grill, lampy)........quattro+wieksze pompki wkładaj!

Edytowane przez Maniusiek28
choroba

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Maniusiek28 napisał:

Pierdołami się zajmujesz (grill, lampy)........quattro+wieksze pompki wkładaj!

Będą pompki zrobione prawdopodobnie u Mariusza Kilianka :-) Co do quattro jeśli trafi się fajny angol BPW +Q to biorę cale auto wpada quattro do mojej a silnik będę przygotowywał na mocne 300+ ? Na razie sezon wiosennych spotów się zaczął to pasuje zrobić coś jeszcze z zewnątrz ? 

 

Opublikowano
11 godzin temu, danielstol napisał:

Będą pompki zrobione prawdopodobnie u Mariusza Kilianka :-) Co do quattro jeśli trafi się fajny angol BPW +Q to biorę cale auto wpada quattro do mojej a silnik będę przygotowywał na mocne 300+ ? Na razie sezon wiosennych spotów się zaczął to pasuje zrobić coś jeszcze z zewnątrz ? 

 

Mozesz tez szukac chyba angola 3.0 TDI Quattro napewno w 2.0 TDI BPW u mnie jest dyfer EUB (Taki sam jak w 3.0), do tego skrzynia z 3.0 TDI i baaaaaaaaaaajkaaa... tylko ze ceny manuali z 3.0 zabijaja... :(

Opublikowano

Wpadnij kiedyś przejazdem to oblukamy furke ;) 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, tomekhxc napisał:

Wpadnij kiedyś przejazdem to oblukamy furke ;) 

Jak będę leciał przez Kolbe to wbije na pogaduchy ;-) Widziałem że jest spot jakiś na Podpromiu 8 kwietnia wybierasz się może? :decayed:  Co do quattro zastanawiam się właśnie co z tym zrobić jeszcze, najpierw wpadną pompki bo VKLR się marnuje trochę :wink: 

Opublikowano

Możliwe że sie wybiore to byśmy polecieli ;) 

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, tomekhxc napisał:

Możliwe że sie wybiore to byśmy polecieli ;) 

To pewnie polecimy na dwa avanty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Więc zrobiłem trochę km i po mieście i w trasie po lepszych i gorszych drogach i mogę powiedzieć że jestem mega zadowolony z gwintu :wink: Na gorszych drogach zdarza się że czasem coś przycze od spodu ale to tylko bardzo rzadko :decayed: 30084051_2068765430026792_44770516399449

Opublikowano
  • Autor

Weekend minął i dwa spoty zaliczone. W niedzielę polecieliśmy do Rzeszowa na spot A4-klub Podkarpacie :wink: Pierwsze 2 fotki z naszego Mieleckiego Illegal Night!! ? ? Mega duży spot i nocne ćwiary :decayed:29739296_184169619050525_757508885566613 29871708_162486691135478_610094789908168 I kolejne z Rzeszowa :-) 

30531097_2055809631320952_85243898605999

30581995_2055809947987587_74459740642098 30443268_2055809957987586_90044324797585 29716025_211286539635247_268790389949857

Opublikowano
Godzinę temu, danielstol napisał:

Weekend minął i dwa spoty zaliczone. W niedzielę polecieliśmy do Rzeszowa na spot A4-klub Podkarpacie :wink: Pierwsze 2 fotki z naszego Mieleckiego Illegal Night!! ? ? Mega duży spot i nocne ćwiary :decayed:29739296_184169619050525_757508885566613 29871708_162486691135478_610094789908168 I kolejne z Rzeszowa :-) 

30531097_2055809631320952_85243898605999

30581995_2055809947987587_74459740642098 30443268_2055809957987586_90044324797585 29716025_211286539635247_268790389949857

Auto wygląda mega widzę je dosyć często jak wracam z roboty:decayed:,może będzie okazja zobaczyć z bliska.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Pomijając że jest w końcu ten gwint i teraz to naprawde wygląda jak trzeba to fajnie widziec klubowe auta stojące razem na spocie:good:

Opublikowano
  • Autor

@Hołowczyc20 kiedyś się ustawimy na Mielcu i pogadamy i oglądaniemy nawzajem fury :decayed: @FroS-t Dzięki cieszę się że moje Audi może godnie reprezentować nasz Klub :wink: Pozdrawiam również tutaj wszystkich obecnych na spocie :-)

Opublikowano
9 godzin temu, Hołowczyc20 napisał:

może będzie okazja zobaczyć z bliska.

Przecież stałeś 2m od auta :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, tomekhxc napisał:

Przecież stałeś 2m od auta :facepalm::grin:

Dopiero teraz po zdjęciach  ogarnąłem że to auto @Hołowczyc20 :decayed:

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

Musisz pomysleć o jakis customowych kratkach bo te silikony na wierzchu słabo wygladają. Ja cos takiego wyrzeźbiłem.

DSC_1440.JPG

Edytowane przez Maniusiek28
foto

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Maniusiek28 napisał:

Musisz pomysleć o jakis customowych kratkach bo te silikony na wierzchu słabo wygladają. Ja cos takiego wyrzeźbiłem.

DSC_1440.JPG

Kratki będą ori z halogenami jak było w serii :-) Będzie przeróbka dolotu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Udało się dzisiaj przerobić dolot żeby wszystko schowało się w zderzaku :-)30079098_1636529423089382_20597517812687

Opublikowano
  • Autor

Wpadł kolejny sobotni mod. Chciałem coś zrobić z ryjkiem, zderzak ściągnięty do zmiany dolotu to odrazu szybki dostęp do lamp :decayed: 30084640_174389366547281_133705273547581 30710202_2002633176477025_31810530838073 30710290_2002392913167718_82180151932427 30704409_2002393089834367_87866456188701 30709447_2002394976500845_59079873353996 30714587_2002633873143622_45305039596426

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.