Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, golden87 napisał:

A jak swiecenie przy tych czarnych odblysnikach, nie swieci gorzej?

Bi-xenon wiadomo nie ma różnicy, kierunek delikatnie słabiej, dzienna i postojowka na soczewce i też jest luks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jakiś mod jak mówiłem wpadły customowe pierwsze próbne kratki :wink:   30739171_2007476122659397_64990984187181 30078647_2407797265912968_43869883790660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, danielstol napisał:

postojowka na soczewce i też jest luks :wink:

Co to z postojówka na soczewce? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rabbi napisał:

Co to z postojówka na soczewce? :eusathink:

Normalna W5W Led z soczewka z przodu która skupia światło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam te pyski w B7 :jerk:

Miodzio wyszły ciemne lampy z tą ramką i srebrnym znaczkiem :naughty: teraz chyba jeszcze te przednie rury dolotowe za kratkami pasowałoby też psiknąć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Jak ja uwielbiam te pyski w B7 :jerk:

Miodzio wyszły ciemne lampy z tą ramką i srebrnym znaczkiem :naughty: teraz chyba jeszcze te przednie rury dolotowe za kratkami pasowałoby też psiknąć :cool1:

Tutaj jeszcze myślę czy tak robić :wink: Zobaczę przemysle. Czas też odłożyć kasę na mocniejsze szpryce żeby kunia doszło trochę. Na razie zamówiłem nowe opony bo ContiSportContact5 już się skończyły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę uważam ze dolot powinien być pryśnięty ;)  w tedy będzie full bandzior z przodu ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek wpadają na przód oponki Semi-slick kolega ma i trakcja jest spoko więc zobaczymy póki nie ma jeszcze Q :decayed:31143918_2014132488660427_29553981477753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzieje się tu ostatnio :wink:

Mody jak najbardziej na plus, może na przyszłym Illegal Mielec się złapiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateusztbg napisał:

Kurde dzieje się tu ostatnio :wink:

Mody jak najbardziej na plus, może na przyszłym Illegal Mielec się złapiemy :)

Następny spot w Mielcu gdzieś w maju to zapraszam :wink: Będzie okazja pogadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syron Street Race już na b7. Powiem tak trakcja jest dużo lepsza niż na ContiSportContact5 klei luks jak się zagrzeje za to trochę głośna mi nie przeszkadza bo i tak mam przelot :wink: Zobaczymy na deszczu jak będzie.. 30603143_106135096916934_577240059945890

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Daniel,

Ciekawe te Syrony!

Napisz pls skąd je brałeś i jaka cena?

Dzięki z góry!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, black4 napisał:

Witaj Daniel,

Ciekawe te Syrony!

Napisz pls skąd je brałeś i jaka cena?

Dzięki z góry!

Pozdrawiam

Siemka :decayed: Brałem z Oponeo 306 zł sztuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52 minuty temu, danielstol napisał:

Syron Street Race już na b7. Powiem tak trakcja jest dużo lepsza niż na ContiSportContact5 klei luks jak się zagrzeje za to trochę głośna mi nie przeszkadza bo i tak mam przelot :wink: Zobaczymy na deszczu jak będzie.. 30603143_106135096916934_577240059945890

 jak będziesz miał jakieś wady i zalety tych opon to pisz ciekaw jestem jak się spisują przy codziennym użytkowaniu 

Edytowane przez Frond Side
txt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko teraz wyglada ten FMIC i te kratki a nie taka partyzantka jak u mnie... (choć już rurki czarne nie zielone dzięki Maniusiek28 :hi:)

Jesli chodzi o typowo hardcorowa opone na 1/4 mili w dobrym budzecie to polecał Race GC ale to juz w ogole nie nadaje sie do jazdy na codzien... :)

Moim zdaniem i tak z opona odważnie, ale dawaj to quattro chce zobaczyć jakie beda Twoja odczucia i czy nie bedzie mocy brakowac, bo wczesniej jezdzilem podobnej mocy ośka (passat) i teraz mi sporo brakuje...  ciekawy jestem czy to kwestia mojej stosunkowo małej turbiny (w pasku mialem gtb2260vk) czy to ta skrzynia i dyfer z 3.0 TDI zrobia robote....

No i ta kwestia tej skrzyni 3.0, czy tak pasuje jak mowią i kwesti dwumasu jak bedzie znosil takie moce.
W Twoim wypadku gdyby dwumas sie srał, jest opcja jeszcze customowego jednomasu patrząc na poziom modów, to skoro przelot znosisz to i pewnie to by uszło. Znajomy ma taki jednomas, ale czeka az jego dwumas skonczy zywot i wtedy wsadzi to bede wiedzial jak to hula.

Sledze temat zaciekawieniem bo dużo sie dzieje, i powiem szczerze, ze nie moge się doczekać az wpadnie te quattro i może jakieś HF50/80 bo jak ogarniesz to wszystko i zagra to pięknie to chyba nie odpuszcze i pomysle albo o 2060vklr albo 2260vklr.... ;-) ew.... 2060vklr + cnc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2018 o 18:36, golden87 napisał:

Elegancko teraz wyglada ten FMIC i te kratki a nie taka partyzantka jak u mnie... (choć już rurki czarne nie zielone dzięki Maniusiek28 :hi:)

Jesli chodzi o typowo hardcorowa opone na 1/4 mili w dobrym budzecie to polecał Race GC ale to juz w ogole nie nadaje sie do jazdy na codzien... :)

Moim zdaniem i tak z opona odważnie, ale dawaj to quattro chce zobaczyć jakie beda Twoja odczucia i czy nie bedzie mocy brakowac, bo wczesniej jezdzilem podobnej mocy ośka (passat) i teraz mi sporo brakuje...  ciekawy jestem czy to kwestia mojej stosunkowo małej turbiny (w pasku mialem gtb2260vk) czy to ta skrzynia i dyfer z 3.0 TDI zrobia robote....

No i ta kwestia tej skrzyni 3.0, czy tak pasuje jak mowią i kwesti dwumasu jak bedzie znosil takie moce.
W Twoim wypadku gdyby dwumas sie srał, jest opcja jeszcze customowego jednomasu patrząc na poziom modów, to skoro przelot znosisz to i pewnie to by uszło. Znajomy ma taki jednomas, ale czeka az jego dwumas skonczy zywot i wtedy wsadzi to bede wiedzial jak to hula.

Sledze temat zaciekawieniem bo dużo sie dzieje, i powiem szczerze, ze nie moge się doczekać az wpadnie te quattro i może jakieś HF50/80 bo jak ogarniesz to wszystko i zagra to pięknie to chyba nie odpuszcze i pomysle albo o 2060vklr albo 2260vklr.... ;-) ew.... 2060vklr + cnc

Raczej jak będą wpadać Firady to cały słupek pójdzie do sprawdzenia, do tego raczej czapke trzeba będzie pewnie przygotować na większe doładowania bo myślę zrobić VKLR na kole CNC jak już robić to niech będzie te 300+ z tym quattro, bo przyrost 30-40 km to będzie mało raczej :wink: plan jest zrobić cały słupek i kasa już jest odkładana :-) Może głupi pomysł pchać taką kasę w b7 no ale jakieś hobby trzeba mieć a i tak już włożyłem sporo pracy, czasu no i kasy więc szkoda mi jej sprzedawać i kupować coś z 300 + i Q :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta opona zachowuje się na deszczu ? Szukam 4 fajnych sztuk na 9,5J albo 8.5J. W moim temacie rzuciłem zapytajke odnośnie szerokości felg do Quattro... Wiecie może czy ktoś próbował jeździć na np. 10J z tyłu i 8,5J z przodu lub 9,5j z przodu ?? Czy w B7 9,5 z przodu wejdzie z normalną oponą bez naciągów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Semi-slickach można latać normalnie? Maja homologacje?
Zawsze myslałem że Semi-slick  to tylko na zamknięty tor:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DarekS4 napisał:

Jak ta opona zachowuje się na deszczu ? Szukam 4 fajnych sztuk na 9,5J albo 8.5J. W moim temacie rzuciłem zapytajke odnośnie szerokości felg do Quattro... Wiecie może czy ktoś próbował jeździć na np. 10J z tyłu i 8,5J z przodu lub 9,5j z przodu ?? Czy w B7 9,5 z przodu wejdzie z normalną oponą bez naciągów ?

Pytasz o 18 cali czy 19?  Jeśli 18 cali to ja mam 9.5 J na wszystkich kołach i opony 225/40/18 i jest Oki moim zdaniem w sam raz :-) Na deszczu jeszcze nie miałem okazji jeździć na nich, na suchym rewelacja z trakcja :wink: Opony mają normalna homologacje europejska E4 z tego co widziałem na niej jest znaczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...