Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

No tyle nerwów straciłem na tym uciekajacym powietrzu że włożyłem 235.. Całość poszła wyżej wiezdzam na posesję teraz bez przycierki. Na 225 pasowałoby jeszcze zejść kapke jak patrzyłem. Zobaczymy na nowy sezon się zmieni najwyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło fajne, podoba mi się, powiem Ci że odkąd własnie u @tomekhxc zoabczyłem 19x9,5 et 40 i opona 225, uważam że to idelane połączenie..... :cool1: ale zle to nie wygląda u Ciebie, jest:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2018 o 17:50, danielstol napisał:

Mus teraz założyć planowany 6 tłok z cayenne na przód i T5 na tył bo będzie słabo ?

To się niestety może nie udać. :ph34r: Jak masz parcie na takie zaciski to olej te prosiaki i włóż w miarę bezproblemowe TTRSy. :whistling:

 

A fela wreszcie odpowiednia i pasuje do całości. :thumbup1:

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jest w miare pogoda pyknij jakies foto z profilu jak sie całośc prezentuje bo na tych to słabo widac ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zadzior :kox: 

co z relingami, ramkami i kierunkami ? Zostawiasz coby w nocy na parkingu znaleźć ? :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się własnie , nastepny temat to hamulec .. Relingi czarne albo wcale , kierunek ciemny na pewno , hamulec 3 opcje , S4 , prosiak albo jak pisał @afroo. TTRS :D zależy co wejdzie i ile będzie $ ? Hamulec teraz dramat jak najszybciej trzeba działać .. 

39948874_2241140965959577_14230110770665

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomekhxc napisał:

U mnie Et 35 ;) 

No mówiłem przecie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest Daniel, wglada więcej niż :good:,

a wkurzacie mnie z tymi 9,5 cala, Rotory na sprzedaż !!!! :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc niestety, ale chyba najladniejszy zacisk odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co felga to inaczej, miałem ten sam problem , przy poprzednich 9,5 et 42 musiał byc właśnie dystans 12 mm, potem zmiana kola na ispiri 9,5 et 35 siadło bez niczego i jeszcze miejsca jest.... a uc ciebie jeszcze przy 235 bedzie dodatkowy problem zeby nic nie tarło 

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomekhxc napisał:

Co felga to inaczej, miałem ten sam problem , przy poprzednich 9,5 et 42 musiał byc właśnie dystans 12 mm, potem zmiana kola na ispiri 9,5 et 35 siadło bez niczego i jeszcze miejsca jest.... a uc ciebie jeszcze przy 235 bedzie dodatkowy problem zeby nic nie tarło 

Będę miał problem niestety z zaciskiem nawet S4 będzie ciężko upchac coś widzę.. Jaka jest roznica pomiędzy 320 a s4?  Kolega ma 320 zabrał do siebie moje 3sdm 9.5 et 40 i bez problemu jest. 

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że 3sdmy weszły to niestety nic nam nie mówi, bo co felga to ten układ i ułożenie ramion są inne. Nie pozostaje nic innego jak zabrać felge i przymierzyć u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...