Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel


DanielMod

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, danielstol napisał:

Jeszcze nie mam ale 225/35/19 będzie

Idealnie:ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mus teraz założyć planowany 6 tłok z cayenne na przód i T5 na tył bo będzie słabo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielstol napisał:

Mus teraz założyć planowany 6 tłok z cayenne na przód i T5 na tył bo będzie słabo ?

Odpychać się już jest czym to teraz heble :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby felga podeszła na szesciotlok bo z takimi parametrami to nie poszalejesz z dystansem gdyby sie opierała. Tez miałem wsadzać ten zacisk ale wsadzę S4 bo przy moim parametrze juz jak ostatnio wlecialem szybko w zakręt to przytarlem opona o błotnik na nierownosci a wiem ze przy cayenne musze wsadzić 5 mm dystans..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kilka fotek. 38877503_313177859434606_189192966650409 39930104_2237188219688185_39891957880801 39947212_2237190729687934_52050392507681 Niestety jest problem z jedną opona.. Ucieka powietrze między opona a rantem i nic nie dało rady zrobić, na sucho ucieka więcej smaru i też sam nie wiem o co chodzi.39973464_2237483219658685_13666426678484

Edytowane przez danielstol
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ciekawy wzór nie powiem ?

Tylko kolor... czy nie straci się rozmiar na aucie ? ?

Ale jak dla mnie kolo bajka siądzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde wklęsy moje ulubione !! ? jaki to model? Ile masz do Katowic, bo chętnie bym  podjechal i to poprzymierzał, jak już ogarniesz temat z oponami :jerk:

Przy tym problemie z oponami spróbowałbym założyć ją na inną felgę i przyjrzyj się stopce opony, czy przypadkiem nie uszkodzili Ci jej przy montażu.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KoJ@K napisał:

Kuuurde wklęsy moje ulubione !! ? jaki to model? Ile masz do Katowic, bo chętnie bym  podjechal i to poprzymierzał, jak już ogarniesz temat z oponami :jerk:

Przy tym problemie z oponami spróbowałbym założyć ją na inną felgę i przyjrzyj się stopce opony, czy przypadkiem nie uszkodzili Ci jej przy montażu.

Do Katowic 240 km :D Ispiri ISR5 , będę walczył jeszcze z oponami , dzisiaj już było pózno może jutro od nowa zajmę sie tematem ? na pewno naciąg nie jest za duży bo z innych powietrze nie ucieka . Tak mnie nudziłeś zawsze o 19x9.5 to są ?

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tego tutaj brakowało :) j teszcze w tym kolorze nadadzą agresywności tej bestyjce. To jakbys gdzieś kiedyś leciał w te strony lub np Kraków to daj znac :) nie nie, naciąg nie jest napewno za duży, na 10J jezdzilem z tą oponą i było bez problemowo, więc walcz tam i chwal sie szybko efektami kół na gablocie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KoJ@K napisał:

No bo tego tutaj brakowało :) j teszcze w tym kolorze nadadzą agresywności tej bestyjce. To jakbys gdzieś kiedyś leciał w te strony lub np Kraków to daj znac :) nie nie, naciąg nie jest napewno za duży, na 10J jezdzilem z tą oponą i było bez problemowo, więc walcz tam i chwal sie szybko efektami kół na gablocie :banan:

Co myślisz żeby spróbować 235/35/19?  kolega ma takie opony założył bym może na próbę, tylko czy siadzie w miarę Oki? Sam nie wiem już.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne kółko,  fura bedzie czarne jak d*pa sztana :decayed: w nocy na parkingu nie znajdziesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomekhxc napisał:

No fajne kółko,  fura bedzie czarne jak d*pa sztana :decayed: w nocy na parkingu nie znajdziesz :decayed:

Hehe ? mignie awaryjkami przy otwieraniu i znajdę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 też na to spokojnie wejdzie, ale już tak fajnie nie będzie wyglądało i mi osobiście się źle na 235 jezdzilo, no i nie wiem jak nędzie z przycieraniem o nadkola i błotniki przy tych parametrach i dobrym spasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę na próbę 235/35/19 wiadomo że już rantu nie będzie widać bardzo, zobaczymy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KoJ@K napisał:

A pewnie, załóż i poka :cool1:

39377565_732619537073721_193386825262301 Opona 235/35/19 Continental ContiSportContact 5p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O je zusssss...opona mi nie do końca sie podoba, ale felga  :jerk:

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KoJ@K napisał:

O je zusssss...opona mi nie do końca sie podoba, ale felga  :jerk:

Na razie zostaje 235 bo trafiłem nowki w kasie takiej że żal było nie brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...