Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Xenon w deszczu


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

HIRIde ja żeby zrobić fotke w na tle ciemnej ulicy muszę wyjechać z poznania jakieś 15 km więc nie mam czasu ale obiecuje że zrobie jeszcze :tongue4:

mam wrażenie, że moje jednak świecą bardziej żółtawo niż Twoje madas

moje świecą na biało ale poczekam aż sie rozświecą i wtedy powiem czy coś się zmieniło czyli za 3-4 miesiące ... :cool1:

nie mow ze w poznaniu nie ma ciemnych ulic bo to nie las vegas :tongue4: jezdzilem akurat na miczurina kolo glaxo i bylo ciemno :decayed:

tylko jak bedziesz robil to zalacz mijania a nie dlugie bo 95% jazdy to zalaczone swiatla mijania

ale to jest foto świateł mijania panie kolego....długie robiłem ale nie wyszło więc nie wkleiłem fotki.... :tongue4:

a Poznań to ncoś więcej niż las vegas :gwizdanie:

dziwne wczesniej czytalem ze to dlugie

skoro tak to niezle te lampy swieca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.... po prostu takim ciągiem pisałem i interpunkcja poszła w las ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko podaje numier 506-130-406 i jak będziesz dzwonił czy kto kolwiek powołaj się na Adama z poznania z Audi a4 klub polska...

Żarnik D1S firmy Osram do bixenonów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to cenowo wygląda madas zanim zadzwonię i czy to jest jakiś sklep, czy co? Temperatura rozumiem, że 4300k, jak w ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innych nie ma z homologacją tylko 4300k cenowo jak zadzwonisz i powiesz tak jak Ci mówiłem to uzyskasz dobrą cenę , gość handluje od wielu lat lampami i wszystkim co z nimi związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - w takim razie dzięki za info. powiedz i tylko, czego mam się spodziewać - ceny podobne jak na alle..o???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie cene dostaniesz mniejsza niż ja czyli niż 160 szt powiedział że będą po ok 100-120 jak powołasz się na mnie i klub audi A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie cene dostaniesz mniejsza niż ja czyli niż 160 powiedział że będą po ok 100-120 jak powołasz się na mnie i klub audi A4 :good:

jesli to te same co na allegro to nima rewelacji bo na allegro i filipy i osramy sa po 100-150 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy te same na allegro może i takie same ale działają i nie są na wykończeniu tak jak to się zdarza czasami :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 12:50_________________________________________________HIRide a gdzie teraz masz pewne źródło żarników jak piszecie że w ASO są podmianki a jak mam płacić w ASO za pomienione ok 700 to wole kupić nawet na allegro za 100 czy nawet 150 ....pewnie też tak uważasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy te same na allegro może i takie same ale działają i nie są na wykończeniu tak jak to się zdarza czasami :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 12:50_________________________________________________HIRide a gdzie teraz masz pewne źródło żarników jak piszecie że w ASO są podmianki a jak mam płacić w ASO za pomienione ok 700 to wole kupić nawet na allegro za 100 czy nawet 150 ....pewnie też tak uważasz :gwizdanie:

juz wczesniej pisalem ze w aso nie kupie nigdy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc pozostaja kupić tam gdzie ktoś wcześniej wypróbował i cena do tego jest odpowiednia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDzies na forum byl artykul o podrabianych zarnikach.Pamieta ktos??Potrzebuej poczytac :decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 18:52_________________________________________________Znalezione :tongue4:

http://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=223141&c=0&f=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...