Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Xenon w deszczu


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam zarniki zamontowane indentyczne z fotka łukasza

I jak to wygląda ?

nie widziales fotek ?

przecież to Lukaszr pyta właśnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to Lukaszr pyta właśnie :tongue4:

Przecież to HiRide zamieszczał swoje fotki :> :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziales fotek ?

Widziałem, ale te fotki za dużo nie dają - warto by zrobić zdjęcia reflektora z przodu: raz z bliska, potem dalej i jeszcze jedną jeszcze dalej. Te zdjęcia na garażu nic nie dają - nie da się rozpoznać za bardzo barwy.

Następnie postawić jakieś auto ze zwykłymi soczewkami żeby porównać te nasz siuśki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie żarników na Osramy ale nie wiem czy ORI już sam, świecą super teraz czekam na deszcz i mgły a żeby porównać z tym co było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie żarników na Osramy ale nie wiem czy ORI już sam, świecą super teraz czekam na deszcz i mgły a żeby porównać z tym co było :mysli:

a ile zaplaciles to bedzie cos wiecej wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 za sztuke i nic nie wiadomo tak naprawde bo w sklepie identyko 229 Inter Cars a w ASO 715 zl więc nie kaman nie wiadomo nic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 za sztuke i nic nie wiadomo tak naprawde bo w sklepie identyko 229 Inter Cars a w ASO 715 zl więc nie kaman nie wiadomo nic :mysli:

Mi chłopaki ostatnio wzięli z IC dokładnie te co mówisz, też niby ORI ASO, a w środku był podmienione żarniki.

Może trafiłeś dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 za sztuke i nic nie wiadomo tak naprawde bo w sklepie identyko 229 Inter Cars a w ASO 715 zl więc nie kaman nie wiadomo nic :mysli:

Mi chłopaki ostatnio wzięli z IC dokładnie te co mówisz, też niby ORI ASO, a w środku był podmienione żarniki.

Może trafiłeś dobrze.

esli uwazasz ze byly podmienione to jakie sa orginalne ??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esli uwazasz ze byly podmienione to jakie sa orginalne ?????

Podmienione na pewno - nawet widać było po opakowaniu - poza tym żarniki widać było, że przeszły przynajmniej przez kilka rąk i nie były bezpośrednio z fabryki - zarysowania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe-zaraz dojdziemy do wniosku Panowie, że w ASO mają samą chińszczyznę i nie ma juz ori żarników :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe-zaraz dojdziemy do wniosku Panowie, że w ASO mają samą chińszczyznę i nie ma juz ori żarników :>

Na pewno nie w 100% tak jest, ale są to częste praktyki i nie tylko w ASO i nie tylko tej marki aut.

Po prostu ludzie nie są uczciwi - stąd tzw. manka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie w 100% tak jest, ale są to częste praktyki i nie tylko w ASO i nie tylko tej marki aut.

Po prostu ludzie nie są uczciwi - stąd tzw. manka.

Niezłe spostżeżenie :good: . Można pokusić się o stwierdzenie ze ktoś podmienia ORI na chińskie podróbki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec...bedac w serwisie i kupujac ORI zarniki trzeba odrazu sprawdzic co jest w srodku a jesli nie ori to mozna robic zadyme i ASO naprawde bedzie mialo problem nie maly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec...bedac w serwisie i kupujac ORI zarniki trzeba odrazu sprawdzic co jest w srodku a jesli nie ori to mozna robic zadyme i ASO naprawde bedzie mialo problem nie maly

Trudno to będzie udowodnić, bo od tego mają dostawce żarników. Sami ich nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu Legnicy w ASO SEAT :rant:(troszkę lat temu-teraz mam nadzieję, że już nie), kradziono np ori głośniki z drzwi, następnie naciągano klienta na zakup nowych (czytaj lepszych), po czym z powrotem zmieniano na ori. Ma się rozumieć, że te lepsze z półki szły do plecaka pracownika X. Przed szefostwem tłumaczono to tym, że nie zostały zamontowane....Nie wymaga komentarza :thumbdown:

Filtry paliwa i oleju oczywiście do mycia i ponownie do pojazdu. powietrza czasem udawało się również przedmuchać.... :bicz: Oleju również zawsze wchodzilo 1-1,5l mniej, więc co się dziwić, że chłopaki tu i tam wymieniają palniki, których zwykły użytkownik (czyt. NIE forumowicz) nie wyciągnie sam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec...bedac w serwisie i kupujac ORI zarniki trzeba odrazu sprawdzic co jest w srodku a jesli nie ori to mozna robic zadyme i ASO naprawde bedzie mialo problem nie maly

Kolejny przykład - mieszkam nad Inter Cars, często w nim bywam, znam sprzedawców.

Co rusz widzę, jak przyjeżdżają ludzie z ASO i kupują części - jeszcze żeby były to jakieś duperele, ale ostatnio gość kupował oleje, rozrząd, jakieś rolki, paski. Znam ich z widzenia i wiem, że pracują w ASO Audi/VW - widzę ich, albo auto, którym przyjeżdżają przynajmniej kilka razy w tygodniu. Faktury też widziałem, że biorą na ASO - wniosek prosty: to co w ASO włożą do auta nie musi być ORI AUDI, ale jest kupowane gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie bryki nie pilnuje na przeglądach to potrafią wyciągnąć więcej niż wsadzili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec...bedac w serwisie i kupujac ORI zarniki trzeba odrazu sprawdzic co jest w srodku a jesli nie ori to mozna robic zadyme i ASO naprawde bedzie mialo problem nie maly

Kolejny przykład - mieszkam nad Inter Cars, często w nim bywam, znam sprzedawców.

Co rusz widzę, jak przyjeżdżają ludzie z ASO i kupują części - jeszcze żeby były to jakieś duperele, ale ostatnio gość kupował oleje, rozrząd, jakieś rolki, paski. Znam ich z widzenia i wiem, że pracują w ASO Audi/VW - widzę ich, albo auto, którym przyjeżdżają przynajmniej kilka razy w tygodniu. Faktury też widziałem, że biorą na ASO - wniosek prosty: to co w ASO włożą do auta nie musi być ORI AUDI, ale jest kupowane gdzie indziej.

no wlasnie i rob tu przeglady w aso z wpisami do ksiazki to pol auta ci ogolaca do tego jeszcze wsadzaja czesci o polowe tansze :rant: w glowe sie nie miesci jaka banda zlodziei tam pracuje i wiekszosc ludzi nie ma o tym pojecia bo skad ? Moje poprzednie auto serwisowalem w aso i facet przy mnie sie pomylil i zalozyl rolke napinajaca pasek osprzetu w miejsce rolki napinajacej pasek rozrzadu :blink: gdyby mnie tam nie bylo auto juz by nie wyjechalo.Innym razem 3 razy sciagali CALE przednie zawiesznie bo po jego wymiane cos klepalo a przed wymiana nie klepalo.W koncu sam przyjechalem zobaczyc co robia z tym autem.Przejechalem sie,posluchalem dzwieku,podniesli auto do gory ...pokazalem co moze stukac i okazalo sie ze mialem racje.Szkoda tego komentowac.Poprostu oddajac auta do serwisu trzeba przy nim byc jak przy dziecku i nigdy nie oddawac kluczykow bo potrafia podrobic wiadomo po co.A co do zarnikow-nigdy nie kupie z aso :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...