Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Xenon w deszczu


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie bryki nie pilnuje na przeglądach to potrafią wyciągnąć więcej niż wsadzili :D

To ja nawet nie chce myśleć, co masz za sprzęgło :polew:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26 - jak możesz, to zapodaj linka, gdzie kupowałeś palniki.

nie mam linka ale numer tel moge dać... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - ono ma zaspawane, żeby nie wymieniali.

Apropo fachowości Panów w ASO - Lubin - ASo Citroen, ciągłe stuki w przednim zawieszeniu berlingo 2004r przy ruszaniu, hamowaniu, skręcaniu (dodam, że bardzo mocne i wyraźne). ASO atwierdza mi prosto w oczy, że mam omamy słuchowe, bo nic nie stuka. Wynik - jazda próbna i baaaardzo durna mina serwisanta i jego przełożonego :shocked:. Usterka - wg ASO nie ma nic niepokojącego, bo nic nie znaleźli. Wynik końcowy - wizyta u zaprzyjaźnionego mechanika i okazuje się, że belka przedniego zawieszenia wraz z kołami 3ma się na 1 śrubie z chyba 5 lub 6. A ja dzień wcześniej 170 z niego wyciągałem na A4 :polew: Wrażenia z wizyty w ASO -BEZCENNE :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26 - jak możesz, to zapodaj linka, gdzie kupowałeś palniki.

nie mam linka ale numer tel moge dać... :hi:

zrob fotki jak swieca te nowe zarniki ok ? szkdoa ze nie wsadziles nowego zarnika jednego a drugi stary to by mozna bylo porownac roznice miedzy nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze HiRide - to dobry pomysł jest. Jak ktoś ma na weekend troszkę wolnego czasu, nowy i stary palnik, to może by wstawił dla potomnych różnice pomiędzy nimi :> nie namawiam nikogo, ale wielu było by wdzięcznych. A fotki madas26 możesz zapodać jakieś dla konfrontacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze HiRide + to dobry pomysł jest. Jak ktoś ma na weekend troszkę wolnego czasu, nowy i stary palnik, to może by wstawił dla potomnych różnice pomiędzy nimi :> nie namawiam nikogo, ale wielu było by wdzięcznych. A fotki madas26 możesz zapodać jakieś dla konfrontacji.

Niestety nie mam czym zrobić fotki, ale jak już robicie to tak, jak opisałem wcześniej.

A ten telefon by się przydał - jeżeli fotki by były git to można pomyśleć o zakupie aczkolwiek chyba kupię w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zapodam tylko nie wiem gdzie robić bo barwa zależy od tego gdzie pada światło jak zauważyłem :mysli:

a z tym palnikiem to pomysł niezly ale jak ktos ma czas sie bawic albo niech zapda ten co będzie wymieniał ja się spóźniłem niestety :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek chyba kupię w USA.

Lukaszr - a ile się cenią "stanowe" żarniki i jakie sobie upatrzyłeś? Jeśli mają być na 200% ori i dobre jakieś, a nie szroty chińskie, to warto się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nawet nie chce myśleć, co masz za sprzęgło

eeee no widziałem co wsadzali , sam je przywiozłem . Przy naprawach, przeglądach w ASO jest prosty text , albo moge wejśc na hale albo nie robie tu bryki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no widziałem co wsadzali , sam je przywiozłem . Przy naprawach, przeglądach w ASO jest prosty text , albo moge wejśc na hale albo nie robie tu bryki .

Z tymi jełopami to różnie bywa.

Lukaszr - a ile się cenią "stanowe" żarniki i jakie sobie upatrzyłeś? Jeśli mają być na 200% ori i dobre jakieś, a nie szroty chińskie, to warto się zastanowić.

Te z USA bodajże to różnie, ale tak około 80$/szt + przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem fotki ale niezbyt fachowo chyba ale......co tam nie jestem fotografem i nie dysponuje profesjonalnym sprzętem:

24flglh.jpg mijania - tz krótkie

16bef6e.jpg drogowe - tz długie

2ihkpw5.jpg z boku lampy

2iu2pms.jpg i takie ujęcie obie lampy

[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 14:40_________________________________________________świecą na biało ale niebieskawa poświata ma się pojawić po rozświceniu żarników .....wkurzył bym się jakby 4300 świeciły od razu na biało niebiesko znaczyło by to że kupiłem używki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby trzeba 80 godzin do rozświetlenia żarówki, aby świeciły swoim światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby trzeba 80 godzin do rozświetlenia żarówki, aby świeciły swoim światłem.

U mnie rozświetlają się już ponad rok i jakoś nie widzę efektów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozświetlają się już ponad rok i jakoś nie widzę efektów :wink4:

Hehehe - moje za to JUŻ rozświetlają się na początku i tylko na początku, a po chwili świecą normalnie słabawo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak oceniacie moje panowie mają dokładnie 3 dni?? :mysli: :mysli:tylko bez owijania w bawełne bo nie lubie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie wypowiadam konkretnie bo nie wiem jak twoje lampy oswietlaja droge teraz..te fotki nie wiele moga na ten temat powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiś dzień postaram się zrobić na drodze ale rzadko jeżdże w nocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakiś dzień postaram się zrobić na drodze ale rzadko jeżdże w nocy :gwizdanie:

tylko nie rob w dzien bo bedzie cholernie jasno swiecic ten xenon :polew::tongue4:

a tak na powaznie to o 18 jest juz calkowicie ciemno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem jutro albo w poniedziałek zrobie fotke może dwie i wrzuce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ASO i oglądałem jakie żarówki sprzedają D1S :) W pudełkach oryginalnych są Osramy :) i też nie świecą na niebiesko.Podobno Unia zmieniła przepisy aby światło emitowane było zbliżone do dziennego.Tą opinię słyszałem już kilka krotnie wiec może coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...