Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Patryk14 napisał:

Niestety muszę zmartwic że tempo i sonax BSD zejdzie po kolejnym myciu. Szkodę zostaw poczekaj do końca ubezpieczenia. Jak nic się nie wydarzy to przed końcem dotychczasowego roku ubezpieczenia rób to. Tak jakby odpukać oczywiście miało coś się wydarzyć przy tej samej stronie to kilka rzeczy pod jedno wrzucisz.
Nie nawidze takich skur... Ręce i nogi przy samej d*pie bym lamal. Pomysl również o rejestratorze przód + tył z dobrą nocna wizja.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

W B8 rejestrator to ciężka sprawa, bo prąd np z zapalniczki kończy się po zamknięciu auta, na baterii pochodzi taki rejestrator do 1h i koniec. Może da się zakodować inaczej zapalniczki żeby prądu nie odcinało po zamknięciu? Ja odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem czy w b8 jest gdzieś jakiś stały plus ale obstawiam że być musi. Jeżeli naprawdę jest tak ciężko z tym to wystarczy jaki kolwiek powerbank nawet i podpiąć go pod zapalniczke żeby doladowywal się w czasie jazdy. Rejestrator nie ma chodzić cały czas tylko będzie miał tryb czuwania który zabiera tyle co nic tego prądu a włączy się np. Na 20-40sek podczas ruchu czy dotknięcia auta mocniejszego i zapisze to co ma zapisać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk14 napisał:

Niestety nie wiem czy w b8 jest gdzieś jakiś stały plus ale obstawiam że być musi. Jeżeli naprawdę jest tak ciężko z tym to wystarczy jaki kolwiek powerbank nawet i podpiąć go pod zapalniczke żeby doladowywal się w czasie jazdy. Rejestrator nie ma chodzić cały czas tylko będzie miał tryb czuwania który zabiera tyle co nic tego prądu a włączy się np. Na 20-40sek podczas ruchu czy dotknięcia auta mocniejszego i zapisze to co ma zapisać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

no to Ci piszę z autopsji, nowy rejestrator HP na baterii chodził średnio do 1,5h potem zdychał i koniec zabawy. Oczywiście miał wykrywanie ruchu ale miał też pozycję GPS i pewnie to ta funkcja rozładowywała baterię tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam panowie rejestrator mio ale jest do zapalniczki podpięty. Co do czuwania dobra rzecz ale na aurę, gdy nie ma mrozów czy opadów śniegu. W tym przypadku nic by się nie nagrało bo auto było oszronione :-(

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję naprawdę. To tak jak pisałem przed końcem brać AC i tyle. Po coś się płaci jednak tą ochronę zniżek.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rejestrator mio podpięty na stałe i nawet po 5 dniach gdy auto stoi nie odpalane, nie ma problemu i aku nie pada a ma już 3 lata :) sory za ot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Ja użyłem pastę Tempo a później sonax brylant detailer

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

ok, dzieki.

w takim razie tez sprobuje u siebie spolerowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patryk14 napisał:

Współczuję naprawdę. To tak jak pisałem przed końcem brać AC i tyle. Po coś się płaci jednak tą ochronę zniżek.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Tak też chyba zrobię, wstrzymam się kilka miesięcy bo to dopiero półmetek polisy a zima nie odpuszcza :wink:

14 godzin temu, mefiuu2509 napisał:

Ja mam rejestrator mio podpięty na stałe i nawet po 5 dniach gdy auto stoi nie odpalane, nie ma problemu i aku nie pada a ma już 3 lata :) sory za ot :)

Sam to ogarniałeś? Do czego podpinałeś? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda A3 Sportback,pod podsufitkom przeciągnąłem kable do skrzynki bezpieczników i wpięte w stały plus, mam kamerę Mio 688 a do tego taki adaper https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-miniusb-do-samochodu. :D

Edytowane przez mefiuu2509
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mefiuu2509 napisał:

Ja mam co prawda A3 Sportback,pod podsufitkom przeciągnąłem kable do skrzynki bezpieczników i wpięte w stały plus, mam kamerę Mio 688 a do tego taki adaper https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-miniusb-do-samochodu. :D

Też chyba będę musiał pomyśleć nad czymś takim. Dzięki za linka i pomysł :thumbup1: Całe życie się człowiek uczy :wink:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, D4NTE napisał:

Też chyba będę musiał pomyśleć nad czymś takim. Dzięki za linka i pomysł :thumbup1: Całe życie się człowiek uczy :wink:

Nie ma za co :)  od tego jest forum, tak btw fajnie działasz przy aucie, kolor pasuje do tej budy idealnie! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam takie małe pytanko 

Czy dokładka zderzaka tylniego polift będzie pasować plug&play do przedlifta? bo chiałbym zmienić ale tylko dokładkę i nie wiem czy trzeba cały zderzak czy wszystko ładnie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, pudzians47 napisał:

Witaj

Mam takie małe pytanko 

Czy dokładka zderzaka tylniego polift będzie pasować plug&play do przedlifta? bo chiałbym zmienić ale tylko dokładkę i nie wiem czy trzeba cały zderzak czy wszystko ładnie podejdzie

Witaj, cały zderzak musisz zmienić, gdyż jest zupełnie inny kształt i profil zderzaka.

Jedyne co przeszczepisz ze starego do nowego to wiązka i czujniki PDC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 21:09, l.e.s.t.e.r napisał:

W B8 rejestrator to ciężka sprawa, bo prąd np z zapalniczki kończy się po zamknięciu auta, na baterii pochodzi taki rejestrator do 1h i koniec. Może da się zakodować inaczej zapalniczki żeby prądu nie odcinało po zamknięciu? Ja odpuściłem temat.

Ja u siebie za kilka złotych zrobiłem taki myk jak tutaj gość:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/598349-DIY-How-to-activate-your-12V-socket-so-that-it-s-always-on

Kamerkę mam podpiętą w podłokietniku i chodzi prawie cały czas. Wypinam jedynie w garażu bo szkoda, żeby na darmo chodziła i rozładowywała aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2018 o 21:49, numerek napisał:
Ja u siebie za kilka złotych zrobiłem taki myk jak tutaj gość:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/598349-DIY-How-to-activate-your-12V-socket-so-that-it-s-always-on

Kamerkę mam podpiętą w podłokietniku i chodzi prawie cały czas. Wypinam jedynie w garażu bo szkoda, żeby na darmo chodziła i rozładowywała aku.

Też ciekawy patent :wink:

Ja dziś założyłem secik oparty na powerbanku. Zobaczymy jak to będzie się spisywać.

0c64f4a59d0c322fd5098f3660cf6fe7.jpg

do tego nowa karta SanDisk Ultra 128 GB

sandisk-ultra_microSDXC_UHS-I_Cl10_and_128GB_l.jpg

Oprócz szpejów do kamerki dotarł świeży Olej Motul i komplet filtrów Mann, więc niebawem a cztery czeka szybki serwis [emoji38]1:

f12f8c01421a863eaba5adb87b6dpol_pl_Motul-8100-X-Cess-5W40-6L-5-1-3570_1.jpg

 

 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje. Takie małe szkody ale bez sprawcy irytują najbardziej :( Ja wczoraj zastalem auto z uszkodzona ramka klubowa i wgnieciona tablica rejestracyjna.

Ten blotnik niestety nie do uratowania detailingiem wiec z ubezpieczenia zrób skoro masz ochronę zniżek.

Oliwa bardzo dobry wybór. Też wróciłem z Specifica do X-Cessa bo ładniej silnik pracuje.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2018 o 12:56, LukiKRK napisał:

Wspolczuje. Takie małe szkody ale bez sprawcy irytują najbardziej :( Ja wczoraj zastalem auto z uszkodzona ramka klubowa i wgnieciona tablica rejestracyjna.

Ten blotnik niestety nie do uratowania detailingiem wiec z ubezpieczenia zrób skoro masz ochronę zniżek.

Oliwa bardzo dobry wybór. Też wróciłem z Specifica do X-Cessa bo ładniej silnik pracuje.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
 

Irytuje i to bardzo. Zrobię zapewne jak się polisa będzie kończyła.

Na tym Motulu śmigam odkąd auto kupiłem. Bardzo przyjemnie motor cyka :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima...emoji16]1ef94b9a00e4293e95c1d98e71f9f646.jpg705d752cc0b4b028c8373412f9c2591d.jpgb7fc89c7f3362708492a038f1ccea3c1.jpg24e77e51a2e9105c98718e0746c62e0f.jpgf617473e76330b0d0a28e84a1f419933.jpg3f2e7c5bb4ee37c26bd3f05df41da210.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ciepły weekend i można było ogarnąć ten zimowy syf...[emoji16]
ef62ba6d0ea209d3cf33b7535c4459df.jpg1e6b17042914195b315484e0cf0865e7.jpg9f787480023cbd757861869247e99f21.jpgdade8a99be3fd99e81942776c26c0fd4.jpgef26ed2de7b0902079e6d9df5bc7a3ca.jpg4e8c0805f2da4f6683a8aa6e67338976.jpgaadd60453070799bd7a8f63f3d08c689.jpgc9afd006909c5f3bc4c94f82662fd939.jpgd00ddffd3d370294961441e6538f5264.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wykonujesz mody związane z kodowaniami itp? Chodzi mi o lampy przednie i tylne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...