Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś udało mi się umówić na pomiar mocy w hamowni Autotest na ul. Jana Pawła II jak zawsze profi robota ?

Kilka fotek i wykresik

 

20181201_132600.jpg

20181201_133308.jpg

20181201_133538.jpg

20181201_151746.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co, seria miała być 180 KM a wyszło 232 KM? To autko chyba raczej po programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynka ma potencjał dłubane coś że wizytacja na hamowni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2018 o 08:09, D4NTE napisał:

W ostatnim czasie A4 przeszło modyfikacje mocy w firmie Digi-soft Powered:

CATOF, Lambda OFF, EGT 740 st C, bardzo bezpieczny program Downpipe wbudowany w oryginalną puszkę katalizatora bez śladu modyfikacji mechanicznej. Dzięki Krzychu za profi robotę ?? (na jakąś chwilę mocy wystarczy) ?

watermark_Audi A4 B8 2.0TFSI 180KM CDNB(4).jpg

 

5 godzin temu, kamelus_ napisał:

Ale że co, seria miała być 180 KM a wyszło 232 KM? To autko chyba raczej po programie?

W czerwcu był robiony program

2 godziny temu, qlimazz napisał:

Benzynka ma potencjał dłubane coś że wizytacja na hamowni ??

w dniu dzisiejszym był to test czy hamowania drogowa jest wiarygodnym odpowiednikiem hamowni tradycyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, mam takie pytanie, ta hamownia tylko na ośkę czy mają też 4x4? I jaki koszt hamowania jak można oczywiście wiedzieć(może być priv):cool: Pytam bo JP II to moje rejony i mam rzut beretem, a chciałbym sprawdzić z ciekawości ile mój bex-ik by wypluł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, YoGi1984 napisał:

Powitać, mam takie pytanie, ta hamownia tylko na ośkę czy mają też 4x4? I jaki koszt hamowania jak można oczywiście wiedzieć(może być priv):cool: Pytam bo JP II to moje rejony i mam rzut beretem, a chciałbym sprawdzić z ciekawości ile mój bex-ik by wypluł ?

Tylko ośki robią cena 150 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, gdyż kilka rzeczy się ostatnimi czasy przytrafiło. Więcej tych nie miłych (niestety).

Z miłych to szybki modzik made in china czyli projektorki w boczki.

Z niemiłych zaczęły mi padać po kolei zamki w drzwiach z 4 aż 3 się ocielily praktycznie jeden po drugim ?‍♂️ (wymienione na nowe ale zamienniki)

Kolejną usterką która była mega frustrująca to pękniete oringi przy przewodzie spryskiwaczy lamp. Też jeden po drugim prawy i lewy. Jedno psikniecie płynu w klosze lamp i płyn był na ziemi ? oraz piękny żółty komunikat na fisie. (jak je ciężko wymienić, tyle kur... Co przy tym poszło to nasze?)

Wiem że te usterki to nic innego jak czas i eksploatacja ale nikt chyba nie lubi jak coś się przytrafia naszym perelką.

Przestała mi grzać tylnia szyba, rozebrałem klapę i co dziwne prąd dochodzi lecz o niskich wartościach i nie wiem czy to nie wina jakiegoś modułu sterownika etc?:mysli:

Kolejną awarią jaka się przytrafiła było to łożysko w przednim prawym kole, które najzwyczajniej zaczęło mega wyć powyżej 40 km/h. Przy okazji łożyska zrobiłem większy serwis olejowy oraz wymianą wszystkich płynów eksploatacyjnych (hamulcowy, chłodniczy itp)

Po wszystkich tych przygodach jak już człowiek był zadowolony, że autko jest wyleczone z dziwnych przypadłości  jakaś piz..a przerysowała mi na parkingu pod pracą przedni zderzak oraz błotnik zaginając go przy okazji i... odjechała jakby nic się nie stało.

Reasumując, rok zaczął się rewelacyjnie ☹️?

Do tegorocznej Bukowiny czasu mało a prac związanych z kosmetyką sporo..

20190223_180855.jpg

20190211_111603.jpg

20190211_111214.jpg

20190211_102816.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawie z początku roku ale teraz już będzie z górki nie ma co się łamać :)

Do Bukowiny trochę czasu zostało, wsio ogarniesz i będziemy podziwiać auta na miejscu :D

U siebie taki podnośnik zacny zrobiłeś ? 

Powodzonka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2019 o 18:21, reikeb napisał:

Nie ciekawie z początku roku ale teraz już będzie z górki nie ma co się łamać :)

Do Bukowiny trochę czasu zostało, wsio ogarniesz i będziemy podziwiać auta na miejscu :D

U siebie taki podnośnik zacny zrobiłeś ? 

Powodzonka:D

Dokładnie konsekwentnie do przodu trzeba eliminować denerwujące usterki.

Podnośnik u znajomego w przydomowym serwisie ?

W dniu wczorajszym przyszły szpeja i kolejna wizyta tym razem wymiana kompletnego sprzęgła.

Cała skrzynia na ziemię i jazda z koksem - Cały dzień pracy ale pod koniec dnia uśmiech na Twarzy się pojawił :lol1:

W tym tygodniu jeszcze może uda się zajechać do lakiernika złapać dogodny termin jak kolega @Cuberuruchomi znajomości :drinks:

20190227_094835.jpg

20190227_111839.jpg

Stare

20190227_140600.jpg

Nowe:

20190227_111905.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko ! :D Do przodu z uśmiecham na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie miałeś objawy ze nowy LUK musiał wjechac na pokład ... ?

Masz sprawdzonego lakiernika? daj namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Karasik2 napisał:

jakie miałeś objawy ze nowy LUK musiał wjechac na pokład ... ?

Masz sprawdzonego lakiernika? daj namiar :)

Typowe objawy kończącego się sprzęgła, łapało na samym końcu, ciężko chodziło, w korku szarpało, mega niewygodnie się już jeździło. Raz mi się przydarzyło że wpadło w podłogę i nie chciało wrócić.

Co do lakiernika to mam namiar z polecenia od @Cuberbędę robił u niego pierwszy raz. Na Bukowinę powinien być gotowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym odebrałem auto od lakiernika, dziś założyłem lato i w końcu wygląda tak jak powinien :banan:

 

20190326_225000.jpg

20190326_195330.jpg

20190326_195108.jpg

20190326_194900.jpg

20190326_195350.jpg

20190326_195339.jpg

20190326_195241.jpg

20190326_195012.jpg

20190326_194906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje !!! nie myślałeś o czarnych znaczkach ??

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

Pięknie się prezentuje !!! nie myślałeś o czarnych znaczkach ??

W planach jest oklejanie ramek wokół szyb i relingów na dachu (może i znaczków zobaczymy ✌️) Zapomniałem pochwalić się małym detalem który sporo wizualnie wniósł do wnętrza ?

20190326_093036.jpg

W dalszym ciągu szukam kompletnej czarnej podsufitki s-line ?

20190325_163705.jpg

20190325_163654.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Z niemiłych zaczęły mi padać po kolei zamki w drzwiach z 4 aż 3 się ocielily praktycznie jeden po drugim ?‍♂️ (wymienione na nowe ale zamienniki)''

 

Ze tak spytam , nie chciałeś ich naprawiać ? Zazwyczaj powodem jest brak kontaktu pomiędzy silniczkami a zamkiem .

Jaki koszt zamienników i gdzie je kupowałeś ? U mnie tez sie jeden skończył dlatego pytam 

Edytowane przez tommy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tommy24 napisał:

 

Ze tak spytam , nie chciałeś ich naprawiać ? Zazwyczaj powodem jest brak kontaktu pomiędzy silniczkami a zamkiem .

Jaki koszt zamienników i gdzie je kupowałeś ? U mnie tez sie jeden skończył dlatego pytam 

Nowe to nowe, zaufałem opinii zaprzyjaźnionego mechanika i kupiłem jakieś lepsze zamienniki, koszt jednego to ok 200-210 zł w hurtowni motoryzacyjnej. Wcześniej bawiłem się z jednym  w czyszczenie itp i podziałał niecały rok.

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekor zegarow od razu dużo lepiej wygląda :). Podsufitke będę miał, cała w idealnym stanie. Z tym że odbiór w Poznaniu... Z mojego auta zakładam z rs4 z Alcantara w lecie jakoś. 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaciekPL napisał:

Dekor zegarow od razu dużo lepiej wygląda :). Podsufitke będę miał, cała w idealnym stanie. Z tym że odbiór w Poznaniu... Z mojego auta zakładam z rs4 z Alcantara w lecie jakoś. 

Pisałbym się ?kwestia transportu tylko do dogadania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wjedzie reszta z pakietu czerń to już chyba nie będzie nic do roboty :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...