Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Norbas napisał:

Super się prezentuje :kox:

fajnie, że się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koło na zimę właśnie dotarło ?

Nóweczki z modelu A4/S4 Avant B9

  8J x 18 ET 40

Oczywiście ori 8W0601025M

20180911_112046.jpg

IMG-20180910-WA0003.jpg

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Norbas napisał:

Ciekawe jak to przypasuje do b8... jaka opona do tego ? 

Też jestem ciekawy ? co do opon to biorę pod uwagę dwa rozmiary 245/40R18 lub 225/45R18

Na b9 tak się prezentują, może ktoś chętny na zrobienie szybkiego VT??

6907.jpg

2dcig51.jpg

 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi odtłuszczone i położyłem na nie wosk Fusso ? czekają na oponki i na zimę.

 

 

20180915_123941.jpg

 

 

20180915_131924.jpg

 

20180915_125727.jpg

 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mi nie leży b8 w srebrnym kolorze tak tutaj w competition jest kozak. Felgi przy b9 średnio mi leżą ale tutaj widzę że będzie dużo lepiej. Obserwuje temacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzaliśmy te felgi do naszej B8, na lato bym się na ten wzór nie zdecydował bo jakoś mi nie leżał ale na zimę to i tak fajnie będzie, nie ma lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 16:27, MaciekPL napisał:

Tak jak mi nie leży b8 w srebrnym kolorze tak tutaj w competition jest kozak. Felgi przy b9 średnio mi leżą ale tutaj widzę że będzie dużo lepiej. Obserwuje temacik :)

Dziękuje, miło:good:

 

W dniu 15.09.2018 o 19:29, marcin_o23 napisał:

przymierzaliśmy te felgi do naszej B8, na lato bym się na ten wzór nie zdecydował bo jakoś mi nie leżał ale na zimę to i tak fajnie będzie, nie ma lipy

na lato za małe ale na zimę chyba oblecą :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne be osim, pogratulować:) może kiedyś będzie dane pomacać na żywo bo fotki napewno nie oddają tego co w realu:decayed: Ja osobiście wrzuciłbym tylko 2x podwójne fifki jak w S-iokach i jest kompletny avancik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 22:51, YoGi1984 napisał:

Ładne be osim, pogratulować:) może kiedyś będzie dane pomacać na żywo bo fotki napewno nie oddają tego co w realu:decayed: Ja osobiście wrzuciłbym tylko 2x podwójne fifki jak w S-iokach i jest kompletny avancik:)

Fajnie że się podoba:drinks: na pewno gdzieś się człowiek na mieście spotka (najszybciej na spocie).

Co do wydechu to może i by wyglądało fajnie ale niestety nie ma dokładki zderzaka C+ z takimi dziurami by tam upchać takie rury.

Z drugiej strony do takiego agresywnego wydechu pasuje mieć te 300+ KM :evil: Trzeba by dokładkę z eSki zapodać a poliftowa nie ma tego czegoś w sobie.:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w weekend dopisała więc mycie pianą aktywną, glinkowanie, odtłuszczone ipa oraz Fusso Coat Wax położone na aucie. Na finał BSD ?

20180929_214217.jpg

20180929_214319.jpg

20180929_214244.jpg

20180929_214255.jpg

20180929_214307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 14:06, Norbas napisał:

Świetnie wyglada :kox: 

Dzięki :drinks:

W dniu 1.10.2018 o 15:00, krystian3769 napisał:

Miazga !!!

miło :thumbup1:

23 godziny temu, GrzegorzSi napisał:

Pięknie się prezentuje ?

thx ?

4 godziny temu, Hubertus01 napisał:

ładnie świecą te led cree :D pamiętasz może jakie dokładnie zakładałeś?

led cree wyrzuciłem bo mi błędy od nich wyskakiwały i kupiłem takie żarówki od roku na nich jeżdżę i żadnych problemów a cena wg mnie śmieszna w porównaniu do firmówek

https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h11-4200k-55w-super-white-i6331391684.html

poprawiam link w poliftowych halogenach ma być H8

https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h8-4200k-super-white-1szt-i5227411782.html?fromVariant=7157267053

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie mocniejszych / dobrych żarówek do lamp wstecznego aby poprawić widoczność z tyłu przy okazji zbliżającej się jesieni.

Ważne aby błędów nie powodowały i mocniej świeciły niż seria. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, D4NTE napisał:

led cree wyrzuciłem bo mi błędy od nich wyskakiwały i kupiłem takie żarówki od roku na nich jeżdżę i żadnych problemów a cena wg mnie śmieszna w porównaniu do firmówek

https://allegro.pl/japonska-zarowka-xtec-h11-4200k-55w-super-white-i6331391684.html

Możesz powiedzieć jak się zgrywają na żywo barwą z ledami dziennych? Na zdjęciach wygląda jakby ledy świeciły trochę cieplejszym światłem od halogenów, ale fotki mogą przekłamywać.

U siebie mam H11 Osram Cool Blue Intense i nie jestem do końca zadowolony, te świecą w cieplejszej barwie od ledów ?

PS.

Słyszałeś już, że ładne auto? ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, l2k2 napisał:

Możesz powiedzieć jak się zgrywają na żywo barwą z ledami dziennych? Na zdjęciach wygląda jakby ledy świeciły trochę cieplejszym światłem od halogenów, ale fotki mogą przekłamywać.

U siebie mam H11 Osram Cool Blue Intense i nie jestem do końca zadowolony, te świecą w cieplejszej barwie od ledów ?

PS.

Słyszałeś już, że ładne auto? ?

 

Gdzieś coś kiedyś słyszałem ?

Co do kolorystyki tych żarówek a neonów w lampie to u mnie świecą bardzo podobnie ale nie identycznie. Jeszcze inaczej (minimalnie ale jednak) świecą palniki w lampach barwa 6000k :-). Porównując obecne żarówki do Led cree są na pewno cieplejsze i bliższe neonom i palnikom d3s aniżeli ledy które były wg mnie zbyt białe. Wg. mnie wszystko się nawet komponuje i nie gryzie. Jedyny minus żarówka vs Led cree jest taki, iż żarówka pierwsze sekundy od włączenia świeci na niebiesko a następnie przechodzą i łapie odpowiednią barwę.

Jak masz foto jak to u Ciebie wygląda to możesz wrzucić ciekawy jestem bo zastanawiałem się nad Osram-ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...