Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.


miczek.mk

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym jak wpakowales tyle w auto to po co je zmieniac ? bo koledzy maja inne ? a jak juz mieniac to na pewno nie na to samo tylko mlodsze ! zmieniac na b6 juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Radzę pozostać przy tym autku które już masz jest ładne,zadbane i wiesz co masz.I podoba mi się to że za dużo nie jest pokoombinowane.wygląda :th:

Ale jak się nakręciłeś na zmianę to nic Ci nie pomoże.Byle na AUDI.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględniając wasze odpowiedzi na ankietę oraz stopień mojego zadowolenia z tego auta, postanowiłem nieodwołalnie, że auta nie zmieniam. W związku z tym zakupiłem coś takiego:

5c9c6ab172dc3fb9.jpg

Oto oryginalny, fabryczny grill do S4, czy tak może zostać, czy wrócić do serii? Czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze z eSowym lepiej.. Tyle ze zdejmij ten znaczek.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze z eSowym lepiej.. Tyle ze zdejmij ten znaczek.. :good:

Spoko tydzień góra dwa i ktoś mu zdejmie :naughty::tongue4:

miczek.mk Jasne że lepiej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mijaja dwa lata, jak swoim A4 jeżdżę, nadal nie żałuję, że zdecydowałem się tego autka nie sprzedawać. Śmiga, aż miło! W związku z tym postanowiłem zrobić sobie prezent: zderzaki przedni i tylny od S4 1998 rok. Nawet nie sądziłem,że tak trudno kupić używki w stanie "z demontażu". A taki miałem warunek. Żadnego klejenia, potem nawet delkatne obrysowania eksploatacyjne przeradzają się w pęknięcia. A tak będę miał spokój. Trwało to dwa miesiące, przeglądanie aukcji, kilkukrotne jeżdżenie na giełdę części w Przeźmierowie koło Poznania, no i wreszcie są. Niestety na aukcjach nie znalazłem żadnego w stanie idealnym, natomiast na giełdzie i owszem. Drogo było, ale co tam. W serwisie dokupiłem brakujące wyposażenie zderzaka przedniego: obydwie kratki boczne, obydwa mocowania halogenów, obydwie pokrywki spryskiwaczy, obydwa halogeny i śruby mocujące. No i szykuję się do ich zamotowania. Ale narodziło się pytanie: przód, tył, ok, ale co z progami? Moje auto jest z 1996 roku, więc ma czarne progi i nie ma dolnych listew na drzwiach. Nie wiem, czy jak założę zderzaki od S4, to te progi nie będą "raziły". Co zrobić? Pozostawić fabryczne progi czarne, czy je tylko pomalować, a może założyć progi od S4. No i co z listwami na drzwi, odpuścić sobie, czy walczyć, sam nie wiem co robić. Czy jak kupię w serwisie oryginalne progi od S4, z elementami montażowymi, to czy podejdą one bez problemów do mojego auta? Poradźcie proszę. Proszę o poradę szczególnie tych z audimaniaków, którzy taką przeróbkę zrobili w swoim A4. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mijaja dwa lata, jak swoim A4 jeżdżę, nadal nie żałuję, że zdecydowałem się tego autka nie sprzedawać. Śmiga, aż miło! W związku z tym postanowiłem zrobić sobie prezent: zderzaki przedni i tylny od S4 1998 rok. Nawet nie sądziłem,że tak trudno kupić używki w stanie "z demontażu". A taki miałem warunek. Żadnego klejenia, potem nawet delkatne obrysowania eksploatacyjne przeradzają się w pęknięcia. A tak będę miał spokój. Trwało to dwa miesiące, przeglądanie aukcji, kilkukrotne jeżdżenie na giełdę części w Przeźmierowie koło Poznania, no i wreszcie są. Niestety na aukcjach nie znalazłem żadnego w stanie idealnym, natomiast na giełdzie i owszem. Drogo było, ale co tam. W serwisie dokupiłem brakujące wyposażenie zderzaka przedniego: obydwie kratki boczne, obydwa mocowania halogenów, obydwie pokrywki spryskiwaczy, obydwa halogeny i śruby mocujące. No i szykuję się do ich zamotowania. Ale narodziło się pytanie: przód, tył, ok, ale co z progami? Moje auto jest z 1996 roku, więc ma czarne progi i nie ma dolnych listew na drzwiach. Nie wiem, czy jak założę zderzaki od S4, to te progi nie będą "raziły". Co zrobić? Pozostawić fabryczne progi czarne, czy je tylko pomalować, a może założyć progi od S4. No i co z listwami na drzwi, odpuścić sobie, czy walczyć, sam nie wiem co robić. Czy jak kupię w serwisie oryginalne progi od S4, z elementami montażowymi, to czy podejdą one bez problemów do mojego auta? Poradźcie proszę. Proszę o poradę szczególnie tych z audimaniaków, którzy taką przeróbkę zrobili w swoim A4. Pozdrawiam.

i dobrze stary ze chcesz jezdzic a4 :> A co do tej ankiety to nie wiem po co jakies ople czy smieszne bmki tam wpisujesz?? Audi jest numerem 1 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem w niej przede wszystkim lampy przednie na oryginalne ksenonowe przedliftowe S4 marki Hella wraz z kierunkowskazami Valeo, ponieważ nie cierpię przeróbek

A w nowych lampach masz przeciwmgłowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk - jak ci odwali i będziesz miał chwilę słabości to biorę ją od ręki :)))) Piękny avancior - i racja wyrzuć te sztrucle a'la BMW ze swojej głowy.. :))) ja kurcze jeszcze muszę chwilę poczekać z zakupem - w niedalekim czasie się okaże - czy dostanę złoty strzał gotówki na b6 a jeśli nie to biorę b5 - też mogą być piękne co widać na przykładzie twego AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem w niej przede wszystkim lampy przednie na oryginalne ksenonowe przedliftowe S4 marki Hella wraz z kierunkowskazami Valeo, ponieważ nie cierpię przeróbek

A w nowych lampach masz przeciwmgłowe?

Nie, bo w roczniku 1996, 1997 i 1998 światła przeciwmgłowe są umieszczone w trzykomorowych lampach zespolonych przednich marki Hella, a żeby mieć oryginalne ksenony w A4 musiałem zakupić lampy od S4, a tam halogeny są osobno - w zderzaku , więc jak założę zderzaki od S4, to będę miał ponownie sprawne swiatła przeciwmgielne w swojej A4. Zresztą brak przeciwmgielnych po montażu ksenonów męczył mnie od dawna. Także cieszę się, że ten temat będę miał rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały błąd w lampach marki BOSCH były zespolone halogeny, tylko ciekawi mnie czzemu brak ci przeszkadza halogenów jak te lampy naprawde ładnie świeca, ładne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały błąd w lampach marki BOSCH były zespolone halogeny, tylko ciekawi mnie czzemu brak ci przeszkadza halogenów jak te lampy naprawde ładnie świeca, ładne auto

No faktycznie zespolone trzykomorowe lampy to Bosch, teraz mam lampy przedliftowe od S4 (kierunkowskazy osobno) i są one marki Hella, a po lifcie były Valeo.

Brak halogenów przeszkadza mi dlatego, że jestem bardziej widoczny czyli czuję się bezpieczniej jadąc w gęstej mgle z włączonymi lampami przeciwmgielnymi z przodu auta. I tyle.

[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 00:57:45_________________________________________________No i zaczynam zabierać się za wygląd mojej A4. Wcześniej pisałem, że kupiłem już obydwa zderzaki S4, teraz trafiły się progi S4, cieszę się, że i wewnętrzne także:

8fd03f80268cb39cmed.jpg

Sprawiłem sobie także lotkę na tylna klapę do RS4:

1eae7af84a7be356med.jpg

W serwisie zamówiłem drobiazgi do mocowania tych progów - wyszło prawie 700 zł :wallbash:, ale co tam, nie lubię półśrodków, klejenia, silikonów..., wierzę tylko w oryginalne rozwiązania.

Idzie wiosna, umówiłem się już do blacharza i lakiernika, i będzie A4 B5 1.9 TDI Avant "S-line"

I co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu pytałeś: "Co mam zrobić ze swoją A4? sprzedać/zostawić?"

A tu taka niespodzianka :kox: Będzie pięknie :good: Co prawda masa pieniążków :blink: , ale będzie super. A jaka felga do body S4? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu pytałeś: "Co mam zrobić ze swoją A4? sprzedać/zostawić?"

A tu taka niespodzianka :kox: Będzie pięknie :good: Co prawda masa pieniążków :blink: , ale będzie super. A jaka felga do body S4? :wink4:

No właśnie, jakie felgi / koła, który model, rozmiar, ET, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...