Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP hamulców w A4 B8


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mierzyć na aucie

Ale pewnie w razie czego bedzie mozna zalozyc jakies male dystanse np 5 i powinno byc ok tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 nie bo jest bez centrowania ale 12stki z centrowaniem można zapodać w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze przy 5 mm powinien wystawac kolnierz piasty na tyle, ze zlapie felge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 nie bo jest bez centrowania ale 12stki z centrowaniem można zapodać w razie czego.

Są 10tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 nie bo jest bez centrowania ale 12stki z centrowaniem można zapodać w razie czego.

Są 10tki

A gdzie mozna takie dostac? i rozumiem ze zaklada sie na przod i tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji, zeby byly dystanse 10mm z kolnierzem centrujacym na piaste do B8. gdyby ktos taki dystans zrobil/wytoczyl to on by nie przylegal do plaszczyzny piasty. a wsadzanie dystansu 10mm bez kolnierza centrujacego to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmyślaj, mam takie w Q5tce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sobie miec. na allegro sprzedaja cala mase gowna, nikt nikomu nie zabrania tego kupowac i ladowac na samochod. fakt jest taki, ze w B8 kolnierz z piasty wystaje na wiecej niz 10mm (jesli mnie pamiec nie myli to cos kolo 12mm). jesli wlozysz na to dystans o grubokosc 10mm z kolnierzem centrujacym to nie ma sily - dystans nie dojdzie do piasty tylko sie "zawiesi" na kolnierzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz takie same jak ja i są zamontowane na Twoim aucie skoro tak się rozpisujesz na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. Bo dystans to taka konstrukcja, ze Ty na pewno masz inne, lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. Bo dystans to taka konstrukcja, ze Ty na pewno masz inne, lepsze.

W takim razie które dystanse to nie są hmm g...o

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans to dystans - zadnego "rocket science" tam nie ma. w zasadzie co bys nie kupil od 12mm w gore z kolnierzem centrujacym powinno byc spoko. BTW - zwroc uwage jaki minimalny wymiar dystansow dla B8 oferuje Eibach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. Bo dystans to taka konstrukcja, ze Ty na pewno masz inne, lepsze.

Dzogurt, prosze Cię....

widze jak sam czegos na własne oczy nie zobaczysz i nie polizesz to nie uwierzysz

mam dystanse 10mm z kołnierzami i jest wszystko ok

sa tak wytoczone że nie latają mi na feldze jak Żyd po pustym sklepie tylko są osadzone na wcisk

nie ma zadnego problemu z montażem podczas zmiany kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans to dystans - zadnego "rocket science" tam nie ma. w zasadzie co bys nie kupil od 12mm w gore z kolnierzem centrujacym powinno byc spoko. BTW - zwroc uwage jaki minimalny wymiar dystansow dla B8 oferuje Eibach.

Akurat to co sprzedają na allegro w granicach 100zł to straszna kupa, raz kupiłem 15mm z kołnierzem i nie dolegał do piasty, a ori z H&R 12mm z centrowaniem wchodził bez problemu. Chcesz dobre dystanse to uderz do dystom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, przykro mi ale masz racje - nie zobacze to nie uwierze. przerabialem ten temat u siebie i wciskalem wlasnie takie 10mm z allegro. Pomierzylem to wszystko i tego sie po prostu nie da zalozyc. Zreszta - dystom.pl - ten sam temat. najmniejsze dostepne - 13mm na os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, przykro mi ale masz racje - nie zobacze to nie uwierze. przerabialem ten temat u siebie i wciskalem wlasnie takie 10mm z allegro. Pomierzylem to wszystko i tego sie po prostu nie da zalozyc.

Przykro mi ale będziesz musiał z tym żyć.

Miarka też by Ci się przydała jakąś lepsza.

Za 4 dystanse zapłaciłem 300zl plus dłuższe śruby.

Na wiosnę będę zmieniał kola na letnie to wrzucę foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...