Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP hamulców w A4 B8


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi


Zimowy setup ile cali masz kola? Bo 19 cali pod 380mm trzeba. Tyl 330mm zostaw z s4.

Ori 17 cali ale czuje ze je zgonie i wloze cos wiekszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem kpl z passata cc r36 . rozni sie to czyms od hebli z s4 ? troche male te 345 mm , skoro mam u siebie 320mm a przy 20sie gubia.w e60 byly 375 mm przy kole 19 i to hamowalo i wygladalo , chyba ze ktos wezmie zimowki 17 to wtedy zima min 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z R36 nie za bardzo pasują.

Jak mało Ci 345mm to pakuj 380 z SQ5/A8-D4

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem kpl z passata cc r36 . rozni sie to czyms od hebli z s4 ? troche male te 345 mm , skoro mam u siebie 320mm a przy 20sie gubia.w e60 byly 375 mm przy kole 19 i to hamowalo i wygladalo , chyba ze ktos wezmie zimowki 17 to wtedy zima min 19

Ale jak to 320mm... jak masz s4 to 345/330 tam sa tarcze. 345 do 19 cali jeszcze ujda ale 20 cali to set z s4 biednie wyglada. Audi tutaj na hamulcach w a4/s4 b8 faktycznie poskapilo stad tyle watkow ze swapami :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej b8 seryjny hamulec to padaka nie zależnie od pojemności. No może z wyjątkiem RS`a

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej b8 seryjny hamulec to padaka nie zależnie od pojemności. No może z wyjątkiem RS`a

Mowisz o ceramice? ;) Bo zwykle hamulce RS te tzw. kwiatki czyli falowana tarcza typu wave na potege sie gnie :(

Tapniete z SGS7

Ale jak to 320mm... jak masz s4 to 345/330 tam sa tarcze. 345 do 19 cali jeszcze ujda ale 20 cali to set z s4 biednie wyglada. Audi tutaj na hamulcach w a4/s4 b8 faktycznie poskapilo stad tyle watkow ze swapami :)

Mam 2.0 tfsi z heblami 320...moze ktos chce zamianke za wieksze ? :)
A to sorki myslalem ze s4. 320 zostaw sobie jak bedziesz auto sprzedawał bo za wiele za nie nie wezmiesz raczej. A szukaj tego co Ci polecamy czyli 380mm z a8 d4/sq5 lub 345mm z s4 a najlepiej q5 3.0tdi brembo jak nie zmieniasz zimowych felg. Ale warto zrobic jakis BBK do takich 20" felg :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakie polecacie przewody hamulcowe biorąc pod uwagę że w niedalekiej przyszłości będzie Swap hamulców na 345/330.Napęd na przód. Silnik 136 ale pewnie później będzie coś więcej? także przewody jakiejś lepszej firmy najlepiej w oplocie żeby poźniej nie wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie podchodzi zestaw z S4 B8 do B7 to podejrzewam ze brembo z Q5 tez nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev trzeba jakieś adaptery itd ? czy pasują P&P ? chodzi mi o zacisk pod tarcze 345mm jest jakiś problem z tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to powiedz mi jeszcze tylko czy trzeba coś cudować przy montażu czy nie. Mam chętnego na zaciski od Q5 pod 345mm tylko że gość ma b7 a nie chce wprowadzić go w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze 345mm z S4 B6/7, trzeba je stoczyć po promieniu 2mm bo zostanie duży kolnierz na zużytej tarczy

Zaciski Brembo plus przewody od tych zacisków, czujniki zużycia klocków w których trzeba przelutować wtyczki bo są odwrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...