Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, AndyN napisał:

Będzie swap z 320/300 na 356/330 (A6 C7). Czy trzeba zmieniać przewody hamulcowe czy zostają fabryczne które już były zamontowane?

Zostają  

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 495,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, AndyN napisał:

Będzie swap z 320/300 na 356/330 (A6 C7). Czy trzeba zmieniać przewody hamulcowe czy zostają fabryczne które już były zamontowane?

daj nowe

Opublikowano

Potrzebuję rady.

Auto jest w warsztacie na wymianie zacisków na tyle i przodzie. Felgi to ori Rotor 19'' ET43 (8k0 601 025 ar). Zaciski to komplet z A6 C7 (356/330). Zawieszenie to fabryczne 1BE.

Niestety okazało się, że bez dystansów nie założy się felg na przód. Dystansów o jakiej szerokości szukać? Nie chcę by opony obcierały o błotniki, czasem autem jeździ pięć osób plus bagaże.

5mm wystarczy? 10mm?

Nie mam możliwości przymierzenia dystansów na aucie teraz.

Edytowane przez AndyN

Opublikowano
1 godzinę temu, AndyN napisał:

Potrzebuję rady.

Auto jest w warsztacie na wymianie zacisków na tyle i przodzie. Felgi to ori Rotor 19'' ET43 (8k0 601 025 ar). Zaciski to komplet z A6 C7 (356/330). Zawieszenie to fabryczne 1BE.

Niestety okazało się, że bez dystansów nie założy się felg na przód. Dystansów o jakiej szerokości szukać? Nie chcę by opony obcierały o błotniki, czasem autem jeździ pięć osób plus bagaże.

5mm wystarczy? 10mm?

Nie mam możliwości przymierzenia dystansów na aucie teraz.

10-13mm

Opublikowano

Gibons, dobrze rozumiem, że przy zupełnie nowym klocku to raczej 13 mm niż 10 mm?

Przy 13-15mm nie będzie tarło o błotniki?

Opublikowano
5 godzin temu, AndyN napisał:

Potrzebuję rady.

Auto jest w warsztacie na wymianie zacisków na tyle i przodzie. Felgi to ori Rotor 19'' ET43 (8k0 601 025 ar). Zaciski to komplet z A6 C7 (356/330). Zawieszenie to fabryczne 1BE.

Niestety okazało się, że bez dystansów nie założy się felg na przód. Dystansów o jakiej szerokości szukać? Nie chcę by opony obcierały o błotniki, czasem autem jeździ pięć osób plus bagaże.

5mm wystarczy? 10mm?

Nie mam możliwości przymierzenia dystansów na aucie teraz.

przód 13 tył 18

Edytowane przez Dev

Opublikowano
5 godzin temu, AndyN napisał:

Gibons, dobrze rozumiem, że przy zupełnie nowym klocku to raczej 13 mm niż 10 mm?

Przy 13-15mm nie będzie tarło o błotniki?

Daj na przód 13mm na tył też 13mm lub tak jak Dev pisze 18mm na tyl. 15 z przodu za dużo będzie. 

Opublikowano

Moj grat przy ET45 z prxodu ma 15 a z tylu 20 i jest SI

Opublikowano

10 mm dystanse wystarczyły

Opublikowano

Panowie posiadam w sowim Audi tarcze zaciski z s5  346 i zmieniam na 380 mm z sq5 czy ktoś zrobił ten swap i powie mi jakie osłony tarcz trzeba do 380 kupić czy będą pasowac z tych 346? 

Opublikowano
53 minuty temu, Mlody10 napisał:

Panowie posiadam w sowim Audi tarcze zaciski z s5  346 i zmieniam na 380 mm z sq5 czy ktoś zrobił ten swap i powie mi jakie osłony tarcz trzeba do 380 kupić czy będą pasowac z tych 346? 

Musisz kupic nowe z SQ5

Opublikowano

Dev masz może nr jakiś patrzę w etke która mam i nie Mam tam 

Może być też a8 bo ten sam wymiar 

Opublikowano
38 minut temu, Mlody10 napisał:

Dev masz może nr jakiś patrzę w etke która mam i nie Mam tam 

Może być też a8 bo ten sam wymiar 

4H0 615 311 C

4H0 615 312 C

Opublikowano

Dzięki Dev 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, pacjent audi a7 3.0 tdi bit z 2012r jakie hamulce tam wsadzić ???  czy z sq7 podejdzie p&p ??

Opublikowano
9 minut temu, peter22 napisał:

Witam, pacjent audi a7 3.0 tdi bit z 2012r jakie hamulce tam wsadzić ???  czy z sq7 podejdzie p&p ??

Jak chcesz to mam 6-tłok Akebono. Wystarczy:hi:

Opublikowano
2 godziny temu, Wandej napisał:

Jak chcesz to mam 6-tłok Akebono. Wystarczy:hi:

jaki tam jest rozmiar tarczy??/ cena ??

 

Opublikowano
1 minutę temu, peter22 napisał:

jaki tam jest rozmiar tarczy??/ cena ??

 

375mm. . Pomalowany proszkowo przez Deva. Wszystko nowe jedynie klocki używane ale jak nowe ori Akebono. Pisz pw opiszę co i jak.

Opublikowano

Witam, Panowie kupilem niedawno a4 b8 z hamulcami 314mm, mysle nad zmiana na wieksze ale wchodzi w gre tylko 320mm dlatego ze mam do niego nowe zimowki na alumach 16cali jest sens oraz czy bedzie czuc roznice miedzy 314 a 320?

Opublikowano
8 minut temu, kisielek123 napisał:

Witam, Panowie kupilem niedawno a4 b8 z hamulcami 314mm, mysle nad zmiana na wieksze ale wchodzi w gre tylko 320mm dlatego ze mam do niego nowe zimowki na alumach 16cali jest sens oraz czy bedzie czuc roznice miedzy 314 a 320?

Będzie. Grubsza tarcza więcej wytrzyma:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.