Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to jest z czujnikami zużycia klocków?

W katalogu Intercars są klocki z i bez czujników. Jest też czujnik jako oddzielna pozycja. Można go dodać do klocków bez czujnika zużycia?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 495,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, AndyN napisał:

Jak to jest z czujnikami zużycia klocków?

W katalogu Intercars są klocki z i bez czujników. Jest też czujnik jako oddzielna pozycja. Można go dodać do klocków bez czujnika zużycia?

Kup Ferodo, na pewno beDzie czujnik

Opublikowano
12 godzin temu, Dev napisał:

Kup Ferodo, na pewno beDzie czujnik

Te czujniki z Ferrodo to niestety o kant d**y można potłuc, przewody mają cienkie jak żyłka w oku, w dwóch autach miałem to samo - niedługo po założeniu się urwały i choinka na FISie. W ori przewody są grubsze i nie ma takich problemów. Tak że Ferrodo nie polecam, może jakieś inne zamienniki są lepsze.

Opublikowano

Czujniki i klocek to jedna całość czy można do klocka bez czujnika dodać takowy?

Opublikowano

To całość.

Opublikowano
5 godzin temu, Langista napisał:

To całość.

W b8 2.0T klocek nie ma czujnika. Jest on wpinany od góry. Nie wprowadzaj w błąd.

Opublikowano
18 minut temu, Wandej napisał:

W b8 2.0T klocek nie ma czujnika. Jest on wpinany od góry. Nie wprowadzaj w błąd.

Czyli mogę spokojnie zapodać Yellow Stuff'y które czujnika nie mają i dodać do nich czujnik, tak? :)

Opublikowano
1 minutę temu, AndyN napisał:

Czyli mogę spokojnie zapodać Yellow Stuff'y które czujnika nie mają i dodać do nich czujnik, tak? :)

Tak. Jak chcesz porównać cenę na EBC to pisz:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ma ktos moze na sprzedaz adapter zacisku Akebono z Q7 375mm?Odkrecalem zacisk i gwint byl zapieczony.

110245979_3155114491243344_5727774079636831037_n.jpg

Opublikowano
17 godzin temu, Ro.buch napisał:

Witam

Ma ktos moze na sprzedaz adapter zacisku Akebono z Q7 375mm?Odkrecalem zacisk i gwint byl zapieczony.

110245979_3155114491243344_5727774079636831037_n.jpg

mogę Ci to naprawic

Opublikowano
W dniu 24.07.2020 o 17:32, Dev napisał:

mogę Ci to naprawic

Dziekuje Dev juz ogarnolem drugi

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Temat pewnie wam dobrze znany i oklepany i zaraz dostanę zjebke że jest tego na forum od groma ... Ale od natłoku informacji i po przeczytaniu kilku wątków się potraciłem... Zakupiłem niedawno audi A4B8 avant 2.0 2009r multitronic i w najbliższym czasie będę musiał wymienić tarcze Tył które są seryjne i względem przednich (poprzedni właściciel wsadził tam na moje oko 330wentylowane) brzydko to się prezentuję w połączeniu z tyłem i chciałbym to zmienić żeby miało to ręce i nogi . I oto mojej pytanie jakie tarcze i klocki kupić i czy zaciski będą pasować czy coś trzeba zmienia itp . Pozdrawiam 

 

Opublikowano
6 godzin temu, cube199 napisał:

Temat pewnie wam dobrze znany i oklepany i zaraz dostanę zjebke że jest tego na forum od groma ... Ale od natłoku informacji i po przeczytaniu kilku wątków się potraciłem... Zakupiłem niedawno audi A4B8 avant 2.0 2009r multitronic i w najbliższym czasie będę musiał wymienić tarcze Tył które są seryjne i względem przednich (poprzedni właściciel wsadził tam na moje oko 330wentylowane) brzydko to się prezentuję w połączeniu z tyłem i chciałbym to zmienić żeby miało to ręce i nogi . I oto mojej pytanie jakie tarcze i klocki kupić i czy zaciski będą pasować czy coś trzeba zmienia itp . Pozdrawiam 

 

330mm zakłada się na tył. Z przodu masz 314/320/345mm. Pokaż foto zacisku.

Opublikowano

Poszukuje akebono 375mm może ktoś coś ma na sprzedaż 

 

Opublikowano
6 minut temu, Szymon6353 napisał:

Poszukuje akebono 375mm może ktoś coś ma na sprzedaż 

 

Mam zestaw

Opublikowano
10 godzin temu, Wandej napisał:

330mm zakłada się na tył. Z przodu masz 314/320/345mm. Pokaż foto zacisku.

Dzięki że mnie poprawiłeś taka oto moja wiedza na temat hamulców . Zrobię foto po pracy .

Opublikowano
20 godzin temu, cube199 napisał:

Temat pewnie wam dobrze znany i oklepany i zaraz dostanę zjebke że jest tego na forum od groma ... Ale od natłoku informacji i po przeczytaniu kilku wątków się potraciłem... Zakupiłem niedawno audi A4B8 avant 2.0 2009r multitronic i w najbliższym czasie będę musiał wymienić tarcze Tył które są seryjne i względem przednich (poprzedni właściciel wsadził tam na moje oko 330wentylowane) brzydko to się prezentuję w połączeniu z tyłem i chciałbym to zmienić żeby miało to ręce i nogi . I oto mojej pytanie jakie tarcze i klocki kupić i czy zaciski będą pasować czy coś trzeba zmienia itp . Pozdrawiam 

314/300

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 18.08.2020 o 19:10, Wandej napisał:

330mm zakłada się na tył. Z przodu masz 314/320/345mm. Pokaż foto zacisku.

Temat ogarnięty dzięki Gibonsowi 

Opublikowano
W dniu 18.08.2020 o 20:09, Szymon6353 napisał:

Poszukuje akebono 375mm może ktoś coś ma na sprzedaż 

 

Mam jak jeszcze nie kupiłeś z ori klockami

Opublikowano

Będzie swap z 320/300 na 356/330 (A6 C7). Czy trzeba zmieniać przewody hamulcowe czy zostają fabryczne które już były zamontowane?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.