Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ogi napisał:

Ok, coś się dzieje ? , na początku sierpnia sprawdzony został stan kolektora dolotowego, a konkretnie chodziło o zobaczeniu organoleptycznie jak wygląda nagar w doładowanym TFSI po 150tys przebiegu. I było naprawdę ok nie było tak naprawdę potrzeby czyszczenia ( zdjęcie załączam ) no ale skoro już otwarte to zostało wypucowane na błysk.

U mnie przy 150 tysiacach wygladaly podobnie. 

Gratki auta, pieknie sie prezentuje  ;) a z tym grilem to juz miazga bedzie ...  musze pomyslec nad takim grilem , fajnie sie bedzie prezentowac ;) 

Edytowane przez _Andrzej_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki . A6 już ponad 2 lata w moich rękach a ciągle cieszy, przeważnie po 2 latach już kombinowałem na co zmienić a teraz mi to nie w głowie tak fajnie się jeździ. Fotka na szybko z finalnym efektem ? .

 

IMG_20170815_104419-2133x1874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ogi napisał:

Dzięki, dzięki . A6 już ponad 2 lata w moich rękach a ciągle cieszy, przeważnie po 2 latach już kombinowałem na co zmienić a teraz mi to nie w głowie tak fajnie się jeździ. Fotka na szybko z finalnym efektem ? .

 

IMG_20170815_104419-2133x1874.jpg

Ile dawałeś za grilla? Kupowałeś z uk to bardzi chętnie podjerze linka skoro trafiłeś na zadowolalają jakos wykonania bo tych grillów jest od zajebania a fajnie by było kupić coś sprawdzonego. Sam wymieniałeś grill? Jest dużo robity z montażem? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, _Andrzej_ napisał:

@Ogi a chcialem sie Ciebie zapytac, jak u Ciebie wyglada sprawa z katami przy tej mocy ? 

Na ten moment jeszcze są orginalne ale już zdychają i w tym tygodniu zostaną wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ogi napisał:

Na ten moment jeszcze są orginalne ale już zdychają i w tym tygodniu zostaną wymienione.

@Ogi, a dowiadywales sie gdzie mozna jakies dobre katy sportowe przygarnac? ( bo czytalem ze gdzies o tym wspominales) czy downpipy pojda u Ciebie? Ja u siebie mam downpipy i sie zastanawiam czy nie zmienic na katy sportowe. Czasami do niemiec jade i nie wiem jak to u nich jest z tym, nie chcialbym aby auto wracalo na lawecie jak trafie jakiegos nadgorliwego .... Tez nie wiem na ile te sportowe katy utrzymaja te spaliny, tematu jeszcze nie ogarnialem, tak tylko chodzi mi po glowie. Musze zasiegnac porad ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie w to w CS ale oni tylko demontuja DP i wysylaja je do MG motorsport, jakie to sa katy nie mam pojecia, jedyne co wiem to ze zazwyczaj zadna korekta sond lambda nie jest potrzebna bo "daja" rade. A jak to wyjdzie w praniu to sie okaze w przyszły wtorek. Wyjazdami do DE nie ma co sie przejmowac jak juz to zazwyczaj diesle kontroluja ktore kopca a tego ze nie masz katow przeciez nie widac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ogi napisał:

Ja robie w to w CS ale oni tylko demontuja DP i wysylaja je do MG motorsport, jakie to sa katy nie mam pojecia, jedyne co wiem to ze zazwyczaj zadna korekta sond lambda nie jest potrzebna bo "daja" rade. A jak to wyjdzie w praniu to sie okaze w przyszły wtorek. Wyjazdami do DE nie ma co sie przejmowac jak juz to zazwyczaj diesle kontroluja ktore kopca a tego ze nie masz katow przeciez nie widac. 

Wiesz, tak na przyszlosc sie dowiaduje, aby byc w temacie jakby co. Ja tak mysle nad calym wydechem w MG z regulacja klap. To by bylo fajne rozwiazanie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było myte ;) , fota na szybko kalkulatorem w dodatku jak juz szaro było, ale coś tam widać ;)  :

 

myte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to koszmar, zderzak ma tak poukrywane śruby mocujące w nadkolach ze bym kut... który to wymyślił zamordował, a sam grill jest zamontowany na zderzak chyba 12 śrubami + zatrzaski tak ciasne ze tyle co ku.... poleciało przy probie demontażu to lepiej nie wspominać., wymiana zajęła mi około 6 godzin, coś takiego, za drugim razem oczywiście było by dużo szybciej no ale ile razy grill się zmienia :D:D:D .   Grill nie jest oryginalny ale wykonanie doskonałe, leży super i wszystkie mocowania/otwory pasowały idealnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie z dzisiejszej trasy, 2 osoby dorosłe, 2 dzieci, bagażnik załadowany pod sufit. Jazda mieszana, korki/zwykłe drogi/przejazdy przez miasto/autostrady. Jazda dynamiczna bez szaleństw, na autostradzie tempomat 170km/h. Opony 18" 225, przy letnich 20" 255 trzeba dodać +2 litry przy takiej jeździe.  Da się żyć ;) .

925ace2cec903df3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, granatowy napisał:

Jaki masz profil przy szerokości 225 ? Fabryczne 18" do C7 to 245/45 ?

225/50/18 i to jest "fabryczny" rozmiar na zime. Na lato tak jak piszez 245/45/18. Ja u siebie na zime mam 225/50/18 na lato 255/40/20 ( orginalnie profil powinien byc letni 35 ale balem sie ze bedzie za twardo i wzialem opone jak w allroad z profilem 40 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...