Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacze ile mi za to krzykna w OOOO i wtedy moze bede sie bawic, wsumie ghdzies widzialem zammienniki juz podocinane za nieduze pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje. Tylko ciągle jakiejś pierdoly brakuje do pełni szczęścia.

Cicho tu ostatnio ;) , pelny s-line z wszystkimi duperelami juz zalozony tylko pogoda paskudna, samochod brudny i nie ma okazji cyknac fotek :) . Przegladam sobie felgi zeby wybrac cos ciekawego na zime, nawet juz cos wpadlo w oko tylko zastanawiam sie czy ET35 nie bedzie za bardzo schowane ??

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam ET 45 w ORI 19 " + dystans 12 mm wiec wychodzi ET mniej więcej 33 :) dla mnie jest OK pytanie ile cali ma miec felga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cali i szerokosc 8,5, ET35.

BMW-E92-M4-ZP2.1-LM-7_web.png

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 cali i szerokosc 8,5, ET35.

BMW-E92-M4-ZP2.1-LM-7_web.png

Witaj,

Niemiecki Wheelworld ma ciekawy wzór: WH26

Felga ma specjalny lakier na warunki zimowe.

Komplet 20" wychodzi w rozsądnej cenie,

Do C7 wzór wg. mnie idealny:

http://www.felgenoutlet.de/de_de/Alufelgen+Reifen/124336/Wheelworld_WH26_SW_

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black4 ta felga strasznie podobna do wzoru RS4 i jakos szczegolnie mi nie lezy, a tutaj jeszcze jedna fotka tej "mojej" co prawda na BMW no ale ;) :

BMW-F82-M4-ZP2.1-LM-7_web.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.5'' szerokosci bedzie troche lipa, schowane beda w nadkolach , ja bym bral 10'' bedzie na rowni a et 40-42 cos w tym stylu , wg mnie 8.5 za waska do takiej fury. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristof2009 ale przeciez im wieksze ET tym felga bardziej schowana..... a szerokosc felgi 8,5 to dedykowana szerokosc dla opony 255, mieska opony musi troche wystawac zeby felge ochronic bo mi ja moja druga polowka zarznie raz dwa trzy :) . Samochod brudny strasznie, temperatury minusowe nie ma jak umyc OOOO wiec na razie swiezych fotek brak :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristof2009 ale przeciez im wieksze ET tym felga bardziej schowana..... a szerokosc felgi 8,5 to dedykowana szerokosc dla opony 255, mieska opony musi troche wystawac zeby felge ochronic bo mi ja moja druga polowka zarznie raz dwa trzy :) . Samochod brudny strasznie, temperatury minusowe nie ma jak umyc OOOO wiec na razie swiezych fotek brak :) .

Witaj,

Ta felga z Twojej propozycji też jest ciekawa tylko właśnie przy 8,5 cala szer. zdaje się, że nie będzie tej wklęsłości jak na BMW.

Tam siedzi chyba 10 cali,

PS. Jak wychodzą one cenowo?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyy chcesz 8,5 z et35 , ja bym ci radzil 10'' z et40 . fellga ladnie bedzie pasowac do auta u mnie w a4b8 wystaje na niskiej glebie 0,5cm poza rant nadkola, aa6c7 to kawal auta i szersze jest. na 10'' spokojnie nawiniesz 255 , ja mam u siebie 235 ale ja specjalnie tak zeby rant uwidocznic, przy tej szerokosci 10'' ladniej bedzie felga wygladac bedzie wieksza wkleslosc ,, concave,, w moich poprzednich axe mialem 8,5 '' z et42 felga plaska sie wydawala i schowana w nadkolach przy 10'' i et40 to juz inna bajka :) smialo bierz do swojej audi 20x10j z et 40 i opona 255x35 bedzie git. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nart w Austrii i na dystansie 2100 kilometrow spalanie 10.1 litra pb98, ale jazda bardzo spokojna a na autostradach w Austrii i Slowacji jakies 160km/h max bo teren nieznany i mocno na ludzi z PL poluja. Realnie na trasie pali okolo 12 litrow, w miescie 14 trzeba liczyc. Srednie spalanie na dystanie ostatnich 10tys kilometrow ( od momentu zrobienia stage 2 ) mam 13,1 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tragedii jeszcze nie ma, a przy tej ilości koników to i ciężko jest się powstrzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nawet nie o powstrzymywanie sie chodzi, czasem po prostu nie masz pojecia z jaka predkoscia jedziesz, na szczescie wyswietlacz na przedniej szybie pomaga ;) .


Ehh przegapilem post black4, felgi wychodza okolo 2,5tys za kolo.

Kristof2009 przed kupnem beda przymiarki robione i wtedy zdecyduje.


Zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje, kompletny s-line zalozony plus kilka detali z S6. Felgi 20" na lato kupione, skonczylo sie na wzorze RS6 C7 ( troche na latwizne z tym poszedlem ) z uwagi na to ze planowane felgi mialy kosztowac 2,5 za sztuke a finalnie uslyszalem 3100. Zwyczajnie stwierdzilem ze szkoda mi tyle pieniedzy na fegli tym bardziej ze ostatnio i tak glownie zona i dzieci jezdza A6, wiec jak by mi felge za 3 kola miala co chwile rysowac to by mi serce peklo :D . Opony dla komfortu wpadna ContiSportContact 5P 255/40/20 zamiast 255/35/20 , jak juz wszystko wyladuje na samochodzie wrzuce jakas fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz robil cos z wydechem ? Tak w ramach małego ostrzezenia nie wymieniaj całego , kumpel wymienił i łeb mu pęka, co potwierdził Rogal, przy kompresorze nie powinno się robic całego wydechu z tłumikami , jedynie DP zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się skusić na te 10 calowe felgi na zimę

To jest A6 a nie golf 3 który ma mieć opone naciągniętą na felge jak naleśnik

Zima to zła pora na takie felgi i tym bardziej takie opony

Przy 10 calach będzie miał tak sztywną oponę zimą że je sprzedaż po 2 miesiącach

I nieprawdą jest że A6 na bardziej nadmuchane nadkola w stosunku do B8 - a ładnej wklęsłości tak czy siak nie uzyskasz

Ps. osobiście miałem tej zimy felgi 9,5 cala z oponą 255 - też austrie udało mi się zaliczyć bez problemu ale śniegu koła nie widziały lecz w trudnych warunkach było by mało komfortowo i bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...