Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Cuber, coraz wieksza ta flaszka ktora musze ci postawic za podpowiedzi ;) .


Ehhh, oczywisice sprawa z s-linem musiala sie skomplikowac z uwagi na to ze mam park assist i wieksza ilosc czujnikow w zderzaku.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to do avantów macie chociaż tylnych zderzaków od zatrzęsienia.. znaleźć do sedana tylny zderzak to jakaś masakra.. w ogóle ceny gratów S-line do C7 są kosmiczne :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzakow zatrzesienie ale jak juz chcesz w tylnim zderzaku 6 czujnikow to zobacz ile jest ofert :) , nie wspominajac ze wiekszosc nie rozroznia tych wersji i trzeba klepac aukcje po aukcji zeby samemu po zdjeciach poznac :) . Ale nie poddaje sie :) .


No i update na szybko, podziekowania dla MAFF.PL :

c0438585e1373501med.jpg

Kierownica obszyta skora z bentleya :) , czesciowa pikowana czesciowo gladka, wieniec pogrubiony. No i nowa kierownica mniejsza/ladniejsza plus ma lopatki i grzanie tez dziala :) . Generalnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zabij mnie nie powiem ci, po prostu znalazlem na allegro wpisujac audi a6 c7 4g, i szukalem takiej jaka mi pasuje. Ta udalo mi sie znalesc z uszkodzona skora za 300zl co dla mnie bylo idealnie bo i tak szla do ponownego obszycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zabij mnie nie powiem ci, po prostu znalazlem na allegro wpisujac audi a6 c7 4g, i szukalem takiej jaka mi pasuje. Ta udalo mi sie znalesc z uszkodzona skora za 300zl co dla mnie bylo idealnie bo i tak szla do ponownego obszycia.

Witaj,

Trochę zmienię temat.

Napisz proszę czy Twój 3.0TFSI zwłaszcza po takich modach nie bierze oleju?

Nie ma takich przypadłości jak 2.0 TFSI w B8?

Z góry dzięki!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, z tego co wiem to w 3.0 tfsi wystepowal ten problem do 2011 roku ale dosc sporadycznie ( nie wiem czy problem tez dotyczyl pierscieni jak w 2.0TFSI czy czeogs innego ). Po 2011 roku juz podobno problem calkowicie wyeliminowano. U mnie zadnej nadmiernej konsumpcji nie zauwazylem a wlasnie jestem po wymianie oleju. Po przejechaniu 12tys zuzycie bylo minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlodnice jeszcze wymienilem na wieksze, zreszta w 535d problemem jest moment ktory zabija skrzynie i to on glownie ogranicza mozliwosci tego samochodu.


Szlag mnie trafi normalnie, caly S-line juz lezy w garazu za wyjatkiem dolnych kratek/maskownic do przedniego zderzaka za ktore w wersji z aluminiowa listwa krzycza 640zl! Chyba ich pogielo zeby za 2 plastikowe g..... placic prawie tyle co za zderzak.


Zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje, wczoraj przyszedl nowy fant ;) :

0bbbac48baee6749med.jpg

Pelny S-Line wlasnie sie "lakieruje", kratki od s6 juz tez czekaja plus powyzszy grill ala S6 i to chyba bedzie na tyle jesli chodzi o zmiany stylistyczne jakie bede robil w samochodzie, no moze jeszcze lusterka pojda w chrom, koncowki wydechu urosna i oczywisice jakies 20" cali wpadnie na lato :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę griil takie który pierwotnie chodził mi po głowie ;) czekam na fotki po montażu :) graty zakupu


Jak tam Ci idzie z montażem S-line zew ? Kiedy prezentacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wszytsko juz gotowe/polakierowane tylko nie moge zgrac terminu zeby samochod odstawic na montaz, ostatnio ciagle gdzies w "rozjazdach" jestem, mam nadzieje ze moze jutro sie uda odstawic samochod jak nie to poczatek przyszlego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz chociaż fotkę złożonego zderzaka z grillem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wywolales wilka z lasu ;) i jutro na 8 rano odstawiam samochod, poznym popoludniem ma byc wszystko gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wywolales wilka z lasu ;) i jutro na 8 rano odstawiam samochod, poznym popoludniem ma byc wszystko gotowe.

:naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d*pa zbita :( :( , gril niestety tak ladnie jak bylo obiecane sie nie zgrywa, tzn siadl pieknie, wszystkie mocowanie sa ok ale... ale niestety ( pisze niestety bo naprawde dobrze wyglada ) pionowe poprzeczki nie zgrywaja sie z tymi ze wzmocnienia tylniego i wyglada to dosc slabo, zreszta sami zobaczcie na fotkach:

347767ce09de59b5gen.jpg

A tak w orginalne ( idealnie sie zakrywaja ):

03f305cd6f2aaf8fgen.jpg


Na fotakch az tak zle to nie wyglada na zywo duzo gorzej, generlanie odpuscilem temat grila idzie do zwrotu i montujemy orginaly, odbior jutro.

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie lipa.... a jaki ori kupujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam ten co mialem, szczeze mowiac juz mi sie po prostu niechce z tym bawic, jeszcze mnie z ta kratka dobiles :D .


Musze na chwile odpoczac od zmian, za jakis czas znow mnie na cos najdzie, jutro odbieram samochod mam nadzieje ze efekt mnie ucieszy :D .


Dobra samochod odebrany, przez moment bylem wkur... , wyszlo pare dupereli jak inne oslony spryskiwaczy i brak malego grilla w przednim zderzaku ( na razie jezdze bez ), ale efekt po zmianie robi naprawde WoW :D wiec mi przeszlo, fotki wrzuce jak juz uzupelnie te pierdolki :D . Swoja dorga ktos wie czy te "folie" ochronne ktore sa na drzwiach i progach da sie kupic w serwisie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić :) Ale z kazdej bezbarwnej folii i przy odrobinie chęci samemu sobie wytniesz i przykleisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...