Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A6 C7 Avant 3.0 TFSI Stage 2 - 460KM/550NM


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Spalanie bardzo dobre jak na taka moc, ale ja bym sie na Diesla pchal, ale to z racji ile ja jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat benzyna czy diesel to temat rzeka.. :) Ja dla odmiany nigdy już nie wejdę w diesla mimo, że też nie robię mało km.. I rozumiem, że zwolennicy diesli podpierają się momentem obrotowym ale zobaczcie, że maksymalny moment i moc w benzynie jest dostępna w szerszym zakresie obrotowym.. W dieslu jednak masz wyższy moment ale przez krótszy czas.. Weźcie też to pod uwagę. Jak by diesel miał taką przewagę to RS-y wychodziły by w tdi :) 

Mi właśnie samochodzik kolegi imponuje najbardziej silnikiem. 3.0 tfsi i 460km.. I pięknie to jeździ i pięknie brzmi. 

Pozdrawiam zwolenników zarówno benzynek jak i dieselków ;)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naklejce na klapie teraz widzę, ze się dziś spotkaliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały sedan z aktywnym wydechem :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ogi napisał:

Biały sedan z aktywnym wydechem :D ??

Zgadza się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, stifii napisał:

Zgadza się :wink:

Rewelacyjnie mruczy ten wydech, muszę w końcu znaleźć chwilkę czasu i u siebie tez założyć. No i gratulacje furki przyciąga wzrok, zwłaszcza jak czysta jest a nie upier.. jak moja ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, do wydechu dołożylem dodatkowy moduł :wink: U Ciebie jak dla mnie przydałoby sie szyby przyciemnić, po prostu dla mnie kombi musowo musi mieć szyby ściemnione.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przyciemnianiem to nie mogę się zdecydować, jakoś do końca mi to nie leży na dodatek ostatnio głównie żona z córkami się tym samochodem porusza i nie wiem czy chce odbierać słońce pasażerkom :) .

A z jeszcze innych newsów to te nowe Fordy Focusy RS albo mają jakieś wirtualne te konie albo kierownik z którym startowałem ze świateł nie ogarniał, ale 2 razy zebrał okrutne baty. Za pierwszym razem poleciałem z LC to nie było walki kompletnie, za drugim już normalnie na Dynamicu agresywnie i tez strasznie zebrał, na kolejnych światłach powiedział tylko: kur.... gdybyś jeszcze tych fotelików i rowerków dziecięcych w bagażniku nie miał to by wstydu nie było 1f603.png:D 1f603.png:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ogi napisał:

Z tym przyciemnianiem to nie mogę się zdecydować, jakoś do końca mi to nie leży na dodatek ostatnio głównie żona z córkami się tym samochodem porusza i nie wiem czy chce odbierać słońce pasażerkom :) .

A z jeszcze innych newsów to te nowe Fordy Focusy RS albo mają jakieś wirtualne te konie albo kierownik z którym startowałem ze świateł nie ogarniał, ale 2 razy zebrał okrutne baty. Za pierwszym razem poleciałem z LC to nie było walki kompletnie, za drugim już normalnie na Dynamicu agresywnie i tez strasznie zebrał, na kolejnych światłach powiedział tylko: kur.... gdybyś jeszcze tych fotelików i rowerków dziecięcych w bagażniku nie miał to by wstydu nie było 1f603.png:D 1f603.png:D .

Heh:) dobre. Kumpel ma Mondeo 250 km to ogolnie idzie to tak, ze mam wrazenie ze bym go objechal Audi ze 190km silnikiem. Wiec cos jest w teorii wirtualnych koni w fordach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że go objechałeś :wink: U mnie testowane z S3 nowym po wydechu i dostał, Leon Cupra nowy tez (nie wiem ile km bo różne wychodziły), S5 przedlift raz on raz ja z przodu w zależności kto jak ruszył, Panamera 4S najnowsza 440km do ok. 140km/h długość przede mną :) Także u Ciebie wcale wynik mnie nie dziwi - musi się odpychać baaaaardzo fajnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogi mierzyles fure RLem? gdzie za granica sie bujasz? DE?

Jestem ciekaw ile twoj setup robi 0-100 i 100-200.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Wyniki na RL 0-100 - regularne 4,3 , 100-200 - 10,3  , ale będzie lepiej, dalsze mody w planach i atak na 500+ :D .

A za granice to latam do pracy po całym świecie w zależności gdzie mnie potrzebują :) . W DE to najczęściej bywam na lotnisku w Monachium bądź Frankfurcie hehe ;) .

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ogi napisał:

dalsze mody w planach i atak na 500+ :D 

Co konkretnie ? Dalej w Compsport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, granatowy napisał:

Co konkretnie ? Dalej w Compsport ?

Wieksze kólka na wał, przepustnica i dp ze sportowymi katami. Co do wykonawcy to bardzo bym chciał żeby CS dalej ten temat pociągnęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140tys na liczniku dziś stuknęło, 43tys w moich raczkach i 40tys po zrobieniu modów, generalnie nie dzieje się nic, oby tak dalej :D . Zaczynają powoli katalizatory się odzywać wiec pewnie będzie wymiana na "sportowe"  i tyle :) , dobry zakup. A niedługo pojawi się kolejna mniejsza zabawka tym razem kopciuch z potencjałem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, coś się dzieje ? , na początku sierpnia sprawdzony został stan kolektora dolotowego, a konkretnie chodziło o zobaczeniu organoleptycznie jak wygląda nagar w doładowanym TFSI po 150tys przebiegu. I było naprawdę ok nie było tak naprawdę potrzeby czyszczenia ( zdjęcie załączam ) no ale skoro już otwarte to zostało wypucowane na błysk.

 

mms_img1980444843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze, niestety a może stety ??? żonka postanowiła zbyt energicznie ruszyć ze świateł a samochód przed nią zrobił to dużo wolniej ? . Obyło się praktycznie bez strat za wyjątkiem pękniętych żeberek grilla i uszkodzonej ramki tablicy rejestracyjnej. Można było z tym bez problemu jeździć ale że jakoś tak nie potrafię zdopingowało mnie to do kolejnego moda ? . Wpadł nowy grill, zdjecie z pracy ponizej, finalne zamieszczenie później bo skończyłem jak już ciemno było ( sposób w jaki Audi zamontowalo zderzak i grill to sku... ). Generalnie efekt petarda i bardzo mi się podoba. Jedyna rzecz do "poprawki" to muszę jeszcze belkę za grillem prysnac na czarno ale to już kosmetyka. Aaaa no i w tym tygodniu temat katalizatorów też powinien zostać zakończony ? .

 

IMG_20170814_182042-1664x1248.jpg

IMG_20170814_202227-1664x1248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...