Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mishells

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mishells

  1. Do wymiany czujnik prędkości koła; tylny lewy (G46). Koszt koło 80 zł z bosha.
  2. Mishells odpowiedział(a) na Maro1217 temat w 2.0TDI
    Dziękuję za odpowiedź. Czyli muszę wymienić przekaźnik.
  3. Witam, udało się rozwiązać problem bo mam taki sam.
  4. Mishells odpowiedział(a) na Maro1217 temat w 2.0TDI
    Witam, udało się rozwiązać temat? Bo mam u siebie aktualnie ten sam błąd?
  5. jakie miałeś objawy uszkodzonej sondy?
  6. Nie znalazłem podobnego tematu więc zapytam tutaj, może ktoś miał podobny problem lub trochę wyjasni temat. Wjeżdżam do garażu a nagle dym i smród spalonego paska, otwieram maskę patrzę urawany pasek wielorowkowy. Więc pojechałem kupiłem drugi przy zakładaniu sprawdzam koła pasowe a koło pasowe od sprężarki wcale nie moge obrócić czy to oznacza zatarcie całej sprężarki? nie ma tam żadnego zabezpiecznia? czy możliwe że tylko zatartę łożysko na kole pasowym? Komputer nie pokazuje żadnych błędów odnośnie klimatyzacji.
  7. a myślisz ze taśma nie ma na to wpływu?
  8. błędy w załaczniku z poduszki, a z esp - 01426 - Controls in Steering Wheel (E221): No Signal/Communication, możliwe że uszkodziłem taśmę kierownicy zapomniałem żeby ją jakoś zabezpieczyć bo klakson tez mi nie działa vcds poduszka.docx
  9. Witam, wymiałem dwumasę w swoim samochodzie i po złożeniu i odpaleniu auta świeci AIR BAG i ESP, nie działa multifunkcja oraz brak jej podświetlenia, według mnie problem leży w instalacji rozebrałem wszystko i sprawdziłem ale nic nadzywczajnego nie znalazłem. CZy przy skrzyni jest jakaś wizka lub przewody którymi jest podłączona kierownica?
  10. Witam, mam problem ze swoim samochodem, po wymianie dwumasy i naprawie obudowy skrzyni po 1,5tyg :| złożyłem auto i po odpaleniu krzyczy mi błedami a do tego nie działa multifunkcja na kierownicy. Sprawdzałem całe okablowanie, usuwałem błędy ale nadal wracaja dodaje w załączniku jak są błędy vcds poduszka.docx
  11. Mishells odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ktoś wie gdzie można dostać takie kratki do halogenów?
  12. kolego i jak pomógł ten zestaw naprawczy? masz może do sprzedania do aluminiowego kolektora?
  13. zamawiane z tej firmy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=684995 aktualnie spisują się dobrze, jakieś wnioski wyciągnę po pierwszym sezonie jak sobie je zdejmę i dokładnie obejrzę
  14. powiem Ci że jestem z lubelskiego także drogi mam niezbyt ciekawe, ale jak narazie wszystko ok, trochę ratuje mnie profil 40 a nie jednak 35 a wygląda to tak aktualnie
  15. jedynie co to z układem kierowniczym, bo z silnikiem jakoś różnicy nie czuje
  16. et 35, aktualnie na 18 o szerokości 8,5j też mam opony o szerokości 225 i nie jest tak źle jutro założę opony na felgi to zobaczymy jak to będzie wglądało w wolnej chwili udało się pomalować grill na czarno
  17. bo ja mam u siebie 19 i mam oryginał -20 i jak dla mnie stoi trochę za wysoko a nie mam ochoty na gwint dlatego pewnie wrzucę sprężyny - 30 i będzie spoko
  18. zawieszenie masz oryginał -30 czy coś jeszcze modzone?
  19. Mishells odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wymieniałem w swoim audi filtr paliwa i jest plastikowa osłona której w połowie brakuje, jest połamana ktoś wie gdzie mogę taką znaleźć?
  20. Mishells opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    mam problem odnośnie nadkoli, otwierając klape od slinka na nadkolach znajduje się błoto jest jakaś możliwość żeby sobie z tym poradzić?
  21. i jak znalazł ktoś już rozwiązanie tego problemu?
  22. co do zawieszenia to jakie masz? sprężyny zmieniałaś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.