Treść opublikowana przez Mishells
-
Błąd hamulca ręcznego, ESP, ABS
Do wymiany czujnik prędkości koła; tylny lewy (G46). Koszt koło 80 zł z bosha.
-
Diagnoza i rozwiązanie.
Dziękuję za odpowiedź. Czyli muszę wymienić przekaźnik.
-
A4 B8 2.0d nie grzeją świece żarowe
Witam, udało się rozwiązać problem bo mam taki sam.
-
Diagnoza i rozwiązanie.
Witam, udało się rozwiązać temat? Bo mam u siebie aktualnie ten sam błąd?
-
2.0 TDI CJCD błąd 5120
jakie miałeś objawy uszkodzonej sondy?
-
Problem ze sprężarką klimatyzacji
Nie znalazłem podobnego tematu więc zapytam tutaj, może ktoś miał podobny problem lub trochę wyjasni temat. Wjeżdżam do garażu a nagle dym i smród spalonego paska, otwieram maskę patrzę urawany pasek wielorowkowy. Więc pojechałem kupiłem drugi przy zakładaniu sprawdzam koła pasowe a koło pasowe od sprężarki wcale nie moge obrócić czy to oznacza zatarcie całej sprężarki? nie ma tam żadnego zabezpiecznia? czy możliwe że tylko zatartę łożysko na kole pasowym? Komputer nie pokazuje żadnych błędów odnośnie klimatyzacji.
-
Świecąca poduszka i ESP
a myślisz ze taśma nie ma na to wpływu?
-
Świecąca poduszka i ESP
błędy w załaczniku z poduszki, a z esp - 01426 - Controls in Steering Wheel (E221): No Signal/Communication, możliwe że uszkodziłem taśmę kierownicy zapomniałem żeby ją jakoś zabezpieczyć bo klakson tez mi nie działa vcds poduszka.docx
-
Świecąca poduszka i ESP
Witam, wymiałem dwumasę w swoim samochodzie i po złożeniu i odpaleniu auta świeci AIR BAG i ESP, nie działa multifunkcja oraz brak jej podświetlenia, według mnie problem leży w instalacji rozebrałem wszystko i sprawdziłem ale nic nadzywczajnego nie znalazłem. CZy przy skrzyni jest jakaś wizka lub przewody którymi jest podłączona kierownica?
-
Świeci poduszka
Witam, mam problem ze swoim samochodem, po wymianie dwumasy i naprawie obudowy skrzyni po 1,5tyg :| złożyłem auto i po odpaleniu krzyczy mi błedami a do tego nie działa multifunkcja na kierownicy. Sprawdzałem całe okablowanie, usuwałem błędy ale nadal wracaja dodaje w załączniku jak są błędy vcds poduszka.docx
-
B8 TrOOOOp
ktoś wie gdzie można dostać takie kratki do halogenów?
-
Błąd kolektora ssącego P201500
kolego i jak pomógł ten zestaw naprawczy? masz może do sprzedania do aluminiowego kolektora?
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
zamawiane z tej firmy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=684995 aktualnie spisują się dobrze, jakieś wnioski wyciągnę po pierwszym sezonie jak sobie je zdejmę i dokładnie obejrzę
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
powiem Ci że jestem z lubelskiego także drogi mam niezbyt ciekawe, ale jak narazie wszystko ok, trochę ratuje mnie profil 40 a nie jednak 35 a wygląda to tak aktualnie
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
jedynie co to z układem kierowniczym, bo z silnikiem jakoś różnicy nie czuje
-
A4 B8 2.0 TDI 2008 CAGB Avant projekt by L6 2015
et 35, aktualnie na 18 o szerokości 8,5j też mam opony o szerokości 225 i nie jest tak źle jutro założę opony na felgi to zobaczymy jak to będzie wglądało w wolnej chwili udało się pomalować grill na czarno
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
bo ja mam u siebie 19 i mam oryginał -20 i jak dla mnie stoi trochę za wysoko a nie mam ochoty na gwint dlatego pewnie wrzucę sprężyny - 30 i będzie spoko
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
zawieszenie masz oryginał -30 czy coś jeszcze modzone?
-
B8 TrOOOOp
wymieniałem w swoim audi filtr paliwa i jest plastikowa osłona której w połowie brakuje, jest połamana ktoś wie gdzie mogę taką znaleźć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
sieeema
-
Błoto na nadkolach
mam problem odnośnie nadkoli, otwierając klape od slinka na nadkolach znajduje się błoto jest jakaś możliwość żeby sobie z tym poradzić?
-
Wibracje auta przy 65-70 i 130-135km/h
i jak znalazł ktoś już rozwiązanie tego problemu?
-
Audi a4 b8 2.0 TDI CAGC 2011 by Mario
gratulacje zakupu
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
co do zawieszenia to jakie masz? sprężyny zmieniałaś?