Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.


Gość Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

autko wyglada ............................................ inaczej ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zobaczyłem tego bzyka. Pomysł odważny. Na szczęście doczytałem się, że to jest demo car... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba tylko jaki byl cel w tych koleczkach ala subaru :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy jest oryginał... i zawsze był. Szpachla tuning juz dawno wyszedł z mody. Faktem jest, że auto jest bardzo dopracowane i wygląda nieźle, ale ja osobiście nie jaram się tego typu rzeźbami. Szacunek dla motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie lubie rzeźby. Ale te żółte koła to już przesada... :rolleyes: :confused:

Ważne żeby właścicielowi się podobało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Lookiera. szacunek za robote ale z tymi naklejkami to przesada. Doprowadź go do wyglądu seryjnej RS4 i bedzie gites. Koła też bym zmienił... No i te progi napewno nie są od RS4 :wink: Ja wiem ze sa ludzie ktorzy zachwycają się takimi autami, ale Ci, co maja gust i wyrobione zdanie na temat estetyki moga sie czepiac jak my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak ona była przerabiana to był styczeń 2006 roku to nawet dobrych zdjęć RS4 2006 niebyło, zderzak w niej jest od eski tylko przerobiony na RS4 co do progów to są jakie są niezmieniałem ich miałem je we wcześniejszy wersji RS4 2000 r co do naklejiki to sie nie wypowiadam bo mi akurat sie podoba dodaje jej agresji i mam ją we wszystkich swoich autach poprzerabianych a mam ich 3 szt, co do kół to są tylko zimówki i mają być inne tak jak ten samochód

ps. co do szpachla tuning to na tym aucie jest mniej szpachlu niż na autach seryjnych wszystkie elementy wykonane są z blachy i dopracowywane ten samochód pochłoną ponad 1000 roboczogodzin i to tyle................

pozdrawiam

:audi::a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super. Odważny projekt. Osobiście wolałbym tę furkę w moim ulubionym kolorze, tzn czarnym, ale i ten który jest nie wygląda źle:-) Może dasz jakieś fotki ze środka?

Aha, i może zarzucisz jeszcze fotki tych dwóch pozostałych projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba lubie extreme obniżone furki a pozatym to jest to profesjonalny tuning bo nikt nie szedł na łatwizne i nie kupował do tej furki jakiś smiesznych body kitów od np: CARZONA :oklaski:brawo za ogrom włożonych prac :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furkę obejżałem na żywca w Kaletce i dokładnie to co zamierzał właściciel zostało osiągnięte :oklaski: narazie nie znam nikogo w Polsce co ma tak wyjątkowe B5

lans i bans na maxa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...