Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.


Gość Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej widzialem autko tylko na zdjeciach i wywieralo na mnie wielkie wrazenia lecz gdy teraz mialem okazje zobaczyc je na zywca w Nowej Kaletce to zaparlo mi dech w piersiach :) nie wyobrazalem sobie nawet ze B5 da rade tak zajebis... przerobic na B7...normalnie szok :drool: przyjrzalem sie dokladnie i zauwazylem jak wszystko co do cm jest dopasowane...chcialbym kiedys dojsc do takiej wprawy...dla mnie furak the best :th:

P.S: A za ten bas co sie rozchodzil dalbym sie pochlastac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa do dzisiaj mnie uszy bolą od bassu :)

nie tylko ciebie :>

patrzac na droge dojazdowa do osrodka podziwiam, ze nic nie pourywales w aucie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa do dzisiaj mnie uszy bolą od bassu :)

nie tylko ciebie :>

patrzac na droge dojazdowa do osrodka podziwiam, ze nic nie pourywales w aucie :shocked:

Dokładnie , nie mam pojecia jak ICE tam przeleciał :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ICE tam przeleciał

widocznie przelecial :D

strasznie mi sie podobaja refrektory maja taka gleboka czern :decayed:

naglosnienie jest :th: tylko ten biedny piesek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kaca ten bass mnie bardzo bolał :D Mózg mi podskakiwał kuva , bryka ogólnie KOX , duuuuużo walki i pracy w nim widać.

Jak dla mnie troszeczke za szeroko i za nisko , ale to kwestia gustu oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten biedny piesek

piesek ma stopery wszyte :polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 16:40 _________________________________________________

Jak dla mnie troszeczke za szeroko i za nisko ,

oniak bo ty mikry jestes :polew: i słabo bys wygladał (niewygladał) wniej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oniak bo ty mikry jestes

ale za to ile moze wypic :polew:

piesek ma stopery wszyte

a kierowca i pasazerka ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to ile moze wypic

to prawda :thumbup: po kilku godzinach można sie dosiąśc do oniaka i odpaśc :drunk:, a on dalej bedzie szukał z kim tu wypic :polew:

Eee to tylko pozory, on pod stół wylewa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz, Ice! Gratuluję, że mnie wkręciłeś! Już kilka razy patrzyłem na Twoje auto, czy tutaj, czy na podawanych przez Ciebie filmach i ani razu nie obciąłem się ma tym, iż masz B5! Nowa buda perfekcyjnie wygląda, i nie uwłaczając oczywiście starszej B5, to B5 zrobine na B7 całkiem mi się podoba. Naprawdę masz Chłopie pasję! Szacunek.

Będąc nad morzem w Jastarni widziałem czerwoną S4 B7 Avant, o rejestracji imiennej KUBA. Ciekawe, czy to auto dało by radę Twojemu? Moim skromnym zdaniem, chyba nie...

Ale Kuba ma chyba RS4 a nie S4 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiany od zimy to

orgi zderzak od RS 2006 po przeróbkach oczywiscie bo był zadługi :polew:

pomalowałem srodek lamp na czarno

i zmieniłem odcień całego samochodu na jasniejszy niebieski bo tamten orgi RS mi sie niepodobał był za ciemny :rant:

modyfikacji silnika nie robiłem , ale cos juz mysle, bo pokazały sie u mnie w miescie szybkie autka typu honda typ R z kompresorem i mocny opel Corsa 2.0 16v

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresywnie wygląda :naughty: i wiem że jest taka widziałem filmik z BMW 850 :polew: :polew: :polew: doprowadzasz ludzi do kompleksów :D ciekawe czy myślałes o tym jak padnie kosa na kamień i przegrasz na kreseczce :naughty:ps. felunek i kolorek najfajniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audica świetna na żywo powala na kolana :th:

Zmieniałeś coś ostatnio w aucie poza blachami?

BTW przydały by się nowe kille :> chyba że nie ma chętnych :D

Jak to nie ma?? :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy trafiłem także mam to za sobą :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 08:36 _________________________________________________

Jak to nie ma??

kolego twoje turbinki trzeba opanowac bo inaczej 1.9 cie pokreci :polew::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy trafiłem także mam to za sobą :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 08:36 _________________________________________________

Jak to nie ma??

kolego twoje turbinki trzeba opanowac bo inaczej 1.9 cie pokreci :polew::notworthy:

Z tym notlaufem dziwna sprawa od powrotu ze zlotu i wyjeżdzenia paliwa którym był zalany i wlania zwykłej Verwy, autko nie złapało ani razu przeładowania. Chyba V-Power Racin nie służył moimu programowi. Tak więc kreeska w każdej chwili kolego...[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 09:31 _________________________________________________I myśle, ze te 300kg towaru o których mówiłeś na Twoim sprzecie raczej Ci nie pomoże :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...