Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] moja czerwona lala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciał bym zaprezentować mój świeży nabytek .

jest to B6 1.8TQ AMB z 2002 sprowadzony z USA

wszystkie mody zrobione przez poprzedniego właściciela :

TURBO TIMER BLITZ ,WSKAŹNIK PODCIŚNIENIA, zawór upustowy BOV/DV FORGE , UKŁAD WYDECHOWY MAGNAFLOW, ZAWIESZENIE KONI,

TARCZE NUESPEED .

na razie nic nie zmieniam , powód - brak funduszy :confused4:

poniżej pare fotek :

4d6d21ee79593c7am.jpg

e6818a8caffc4d9fm.jpg

243ccba857c21053m.jpg

243ccba857c21053m.jpg

7aaeaf7c0ea6f2f3m.jpg

PS. jak widać zdublowała się jedna fotka , auto nie ma dwóch kierownic :>

Opublikowano

ja bym tylko jakies kozaki - 18,19" wsadzil... i bylo by :good: choc teraz tez lux:)

Opublikowano

bardzo ładnie się prezentuje, super. o felunku 19" pomyśl na wiosnę :good:

Opublikowano

ogólnie ładna furka, ale ta zawiecha aż prosi się o coś większego i szerszego :good:

Opublikowano

Pieknie B6 w czerwonym.. :)

Opublikowano

Fajny kolorek i te przednie lampy amerykanskie zawsze mi sie podobaly z pomaranczka w srodku :kox:

szkoda tylko ze amerykan oszpecil wnetrze jakimis zegarkami

tak w ogole pomijajac to autko!!! a4 b6 zaczna sie robic jak dresowozy golfy i calibry :( coraz wiecej ludzi zaczyna je dziwnie przerabiac i siac obciach na polskich drogach :thumbdown:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo fajny amerykaniec pewnie ładnie syczy blow off a i HiRide popieram stop agrotuningowi!!!!

Opublikowano

za***isty kolor :good: Pewnie ciężko wyrwać taki egzemplarz

Opublikowano

Powiem że jest za... :decayed: ten zegarek dodatkowy :mysli: można się przyzwyczaić a tak furmanka kozak :decayed:

Opublikowano

:hi:

Cud miód i orzeszki ..... :good:

Jedno nie daje mi spokoju (nie znam się na tym za dobrze) czy w samochodach z USA przy klamce po prawej stronie przód zakładają przycisk do zamknięcia i otwarcia samochodu od wewnątrz ???? a może to poprostu tuning Angielski ....sory nie chcę nikomu zaszkodzić Pozdro .[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 19:16_________________________________________________PS

Osobiście mam A4 B6 i w/w przycisk mam z lewej strony - drzwi kierowcy :hi:

Opublikowano

Z tego co widzę to masz tez short shiftera :good:

Opublikowano

O wlasnie taka pod koniec roku chce kupic :naughty: Tez preferuje z usa i tez czerwien tylko chcialbym jasny srodek :cool1: Ogolnie furka sliczna juz ci kolego zazdroszcze :wink4:

Opublikowano

O wlasnie taka pod koniec roku chce kupic :naughty: Tez preferuje z usa i tez czerwien tylko chcialbym jasny srodek :cool1: Ogolnie furka sliczna juz ci kolego zazdroszcze :wink4:

No, a czy też preferujesz obecny kurs dolara?

Opublikowano

No elegancka :good: ja bym jeszcze tylko szybki przyciemnił i jak już pisali większe alu wsadził, ale i bez tego robi wrażenie :wink4:

Opublikowano

O wlasnie taka pod koniec roku chce kupic :naughty: Tez preferuje z usa i tez czerwien tylko chcialbym jasny srodek :cool1: Ogolnie furka sliczna juz ci kolego zazdroszcze :wink4:

No, a czy też preferujesz obecny kurs dolara?

stanowczo nie...ale do konca roku kto wie moze bedzie po 2.20zł :naughty: Albo kolega bedzie niunie sprzedawal :cool1:

Opublikowano

bardzo ładna czerwona niuńka ..pogratulować :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.