Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomocy Pasek rozrzad ...


DawidJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie z racji iz zakupilem niedawno audi a4 b6 101 km,chcialem na poczatku powymieniac wszystkie oleje itp zakupilem motula i filtry knechta wymienil mechanik nastepnie chce wymienic pasek rozrzadu i pare drobiazgow moj mechanik dzoiwnie sie upiera przy swoich firmach paskow ( jakas hinszczyzna) ktorej nie znam i nie slyszalem o takiej mowi ze b dobre itd , z racji tego iz sam nie wiem co jest najlepsze nie moge mu nic powiedziec tylko tyle aby sie wstrzymal i do was prosba Podajcie mi jakies dobre i niezawodne paski rolki etc najlepiej aby bylo t owszystko w zestawie wszystko , z gory dzieki a i jeszcze pytanie jak sie nazywa polaczenie katalizatora ta jakby materialowa powloka ktora laczy katalizator z czyms tam :) bo mi juz sie wyciera i dziurki robia i mechaniur mowi ze im pozniej tym bd glosniej chodzila itd. dziekuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od podawania konkretnych marek poszczególnych elementów rozrządu w dzisiejszych czasach, gdy na rynku masa podróbek i szajsu ze świata który tanio produkuje :naughty:

Chyba najprostszym i pewnym rozwiązaniem jest zakup zestawu np. w aso Skody albo Seata, najlepiej przez kogoś kto ma u nich solidne zniżki, można też przewertować opinie o forumowych sprzedawcach takich zestawów :hi:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315223-oryginalny-rozrzad-zestawy-18-19-20-tdi/

Wielu ludzi z forum tu się zaopatruje.Ja też i nie tylko do audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bouzuki juz Zalatwione :)


powiedzcie mi tylk oja ksie nazywa profesjonalnie ta mata laczaca katalizator z czyms tam bo juz mam ja strasznie powycierana i dziurki sa ... :( mechanik mowil ze to nie jest drogie ale sama robota t opol dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to laczy turbine z katalizatorem dobrze mowie ? macie gdzies linki gdzie taki e cos kupie ????

Edytowane przez DawidJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...