Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wymienione świece ngk ,nowe cewki ,sonda , szczelność sprawdzona,

vag pokazuje wypadanie zapłonu dodam iż autem lekko szarpie przy dodaniu i odjęciu gazu ale tylko jak już osiągnie temperaturę

na Lpg bardziej to odczuwalne

co może mieć wpływ na takie objawy ?

Edytowane przez michalski83

Opublikowano

A jakie cewki kupiłeś?

W moim przypadku problem jest w cewkach. 3 lata temu skusiłem się na chińskie Maxgear. Iskrę mają tak słabą. Zrobiłem na nich 40 tys. ale teraz w ich miejsce przyjdą nowe Beru.

Na LPG wypadają mi zapłony, wręcz przestaje chodzić na któryś gar.

Opublikowano
  • Autor

A jakie cewki kupiłeś?

W moim przypadku problem jest w cewkach. 3 lata temu skusiłem się na chińskie Maxgear. Iskrę mają tak słabą. Zrobiłem na nich 40 tys. ale teraz w ich miejsce przyjdą nowe Beru.

Na LPG wypadają mi zapłony, wręcz przestaje chodzić na któryś gar.

cewki mam NGK

Opublikowano

A przeplywka jaka?

Opublikowano

wymienione świece ngk ,nowe cewki ,sonda , szczelność sprawdzona,

vag pokazuje wypadanie zapłonu dodam iż autem lekko szarpie przy dodaniu i odjęciu gazu ale tylko jak już osiągnie temperaturę

na Lpg bardziej to odczuwalne

co może mieć wpływ na takie objawy ?

Moduł może już nie domagać (ten na filtrze) jak masz możliwość, to podłuż na próbę od kogoś...

Opublikowano
  • Autor

moduł ten na filtrze jest jakiś w miarę nowy z tym że firma Topran

Opublikowano

Miałem to samo . wypadał mi zapłon na 3 cylindrze. kupiłem cewę NGK i zero poprawy.

raz przypadkiem dowiedziałem sie że kumpel ma ori cewki na sprzedanie . kupiłem jedną ori używkie za 25zł i smiga aż miło.

nigdy wiecej nie bede pakował kasy w te badziewne nowe części. lepiej kupić używaną ale przynajmniej orginalną


a no własnie co to za moduł na obudowie filtra pow.

Opublikowano

moduł ten na filtrze jest jakiś w miarę nowy z tym że firma Topran

Z całym szacunkiem, ale topran to najgorsze g.... :(

Miałem to samo . wypadał mi zapłon na 3 cylindrze. kupiłem cewę NGK i zero poprawy.

raz przypadkiem dowiedziałem sie że kumpel ma ori cewki na sprzedanie . kupiłem jedną ori używkie za 25zł i smiga aż miło.

nigdy wiecej nie bede pakował kasy w te badziewne nowe części. lepiej kupić używaną ale przynajmniej orginalną

a no własnie co to za moduł na obudowie filtra pow.

Moduł ten rozdziela i wzmacnia iskrę do cewek, tak w skrócie... ;)

Opublikowano

Moduł ten rozdziela i wzmacnia iskrę do cewek, tak w skrócie...

Co ci tam wzmacnia? :)

Moduł jest układem pośrednim sterowania cewek zbudowanym na tranzystorach. Pełni też funkcję zabezpieczającą ECU przed spalenie, tak w skrócie.

Opublikowano
  • Autor

czekam na moduł kupiłem używkę HITACHI może to od tego się tak dzieje

Bo czujnik temperatury raczej nie ma nic z tym wspólnego ?

Opublikowano

powiem tak,ten modul to na bank nie jest winny. No ale sam sie przekonasz

Opublikowano

ja tak jak wyżej napisałem stawiam na cewki

Opublikowano
  • Autor

no i to samo po wymianie na inny moduł Panowie ale nowe cewki ?

130zł za sztukę i taki badziew ?

Edytowane przez michalski83

Opublikowano

no i to samo po wymianie na inny moduł Panowie ale nowe cewki ?

130zł za sztukę i taki badziew ?

Zamien miejscami będziesz wiedział czy cewki

Opublikowano

zamiast płacic 130zł za sztuke NGK to lepiej było kupić za 25zł ori cewkę używaną.

Opublikowano

Czy aby na pewno? Jest chyba duuuzo wieksza szansa, ze uzywana cewka padnie np za 2 miesiace niz nowa...

Opublikowano
  • Autor

powiem tak,ten modul to na bank nie jest winny. No ale sam sie przekonasz

hunter91 co obstawiasz ?

Opublikowano

Ja obstawiam ze logi powiedzą co go boli

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

temat do zamknięcia okazało się że nowa pompa paliwa załatwiła sprawę z wypadaniem zapłonów

Opublikowano

wymieniles pompe PB i na LPG chdozi juz normalnie:D:D:D:?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.