Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina A4 B5 180 KM AJL


rezyser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum. Mam poważny problem ze swoim Audi. Padła mi turbina, wirnik stanął w miejscu. W kwestiach mechaniki, nie za bardzo ogarniam. Natomiast poszukałem trochę i wszędzie padają te same słowa, że tych turbin się nie regeneruje, bo one po prostu tego nie wytrzymują. Nowe turbiny kosztują ok. 3-4 tys, a ja znalazłem firmę, która ma oddziały w różnych miastach Polski, która nazywa się MOTO REMO, po napisanu do nich maila, zaoferowali do tego silnika i tej mocy, nową turbinę producenta, BorgWarner, za 1800 PLN. Zastanawiam się, czy jest to w ogóle możliwe, bo w tych kwotach,można znależć regenerowane turbiny. Ta jest nowa na 100%(tak deklarują).

Zastanwiam się czy warto inwestować pieniądzę w samochód. Przebieg jest na pewno nie realny, a do tego prawdopodobnie dojdzie wymiana sprzęgła. Proszę o porady. Nie mam dużo czasu na decyzje niestety.

Pozdrawiam, Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie turbiny regenerują,przerabiaja,modyfikują i nie narzekają.W dziale z ogłoszeniami komercyjnymi odezwij się do kolegi Nosfer-regeneruje turbawki albo poszukaj namiaru tel.do kolegi Dev.Też ogarnia te tematy,nawet miał albo i jeszcze ma ten sam motor co i Ty (AJL).

Kupiłeś autko to inwestuj,przez to ze Ci turbo padło to się nie załamuj. ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kanał olejowy od turba bo pewnie zapchany i żeby nie było rozczarowania po założeniu drugiej

nie mam pojęcia gdzieś te ceny turbin wynalazł

zakładaj sprawną używkę za 200-300zł i będziesz śmigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do kolegi Dev . Ogarnia k03s .

Numer tel. znajdziesz pod jego postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kolega chciał więcej. Jeśli nie to seria wyjdzie pewnie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podepnę się troche pod temat, nie orientujecie się czy gdy regenerują turbo regenerują też tą gruche? czy tylko jak wymieniają to sam środek czyli wirnik łożyska itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał olejowy będzie sprawdzany na 100%, mam już to zapowiedziane.

a turbina k03s podchodzi bez żadnych cudów ? (to tak z ciekawości, tak jak pisałem, znawca ze mnie żaden )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K03s = przymusowy program?

na seryjnym nie będzie to hulało jak powinno?

tak dopytuje też z ciekawości, bo u mnie też padła i czeka mnie wkrótce regeneracja niestety i stety :P

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście, potrzebuję auto do jazdy, więc szukam używki, bo nie mam czasu ani funduszy, żeby coś pogrzebać, żeby podnieść moc. tak więc, jak dobrze pójdzie może ok. środy będzie używka założona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz kanał olejowy od turba bo pewnie zapchany i żeby nie było rozczarowania po założeniu drugiej

nie mam pojęcia gdzieś te ceny turbin wynalazł

zakładaj sprawną używkę za 200-300zł i będziesz śmigał

sprawna uzywka za 200-300 zl?hahah:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak proponuje k03s + program. Wiadomo kasa ale banan na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista sprawa i wtryski też potrzeba,tylko autor napisał co chce i czego oczekuje od auta gdzie w przypadku tych ecu nie wielu tunerów chce to robić a jak już to PLN-y też inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - najtaniej wsadzić serię po regeneracji. Ale moc kusi , a jest okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam nikogo, kto by się tym zajął (jest tu jedna firma, co by się tym mogla zająć w sumie, Race-Rent, może ktoś kojarzy. samochody na rajdy przygotowują.) Bo chętnie bym podciągnął coś. Ale niestety nie mam też drugiego auta, żeby sobie pozwolić na to, a do pracy trzeba dotrzeć.
A taka turbina k03s w jakich kwotach się waha ? Gdzie ewentualnie można dostać ? Bo w sumie już do mnie idzie turbina, która powinna leżeć, ale seria. Albo jeszcze inaczej. Ile może kosztować taka operacja, turbina, wtryski plus program ?

Edytowane przez rezyser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry program ok 1000zł, wtryski nie są kosmicznie drogie - kilka stówek, no i Turbinka ok 1500zł podejrzewam oczywiście nowa :) podałem CI tak z grubsza ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...