Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, kamil-vag napisał:

Mógłbyś się pokusić o foto do kalendarza ;)

Wysłane z Xiaomi Mi 4 LTE przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko się przebić podczas głosowania ale pomyślimy ;) 

 

22 minuty temu, Bruuuum napisał:

Fajnie ;) Z czarną naklejką dalej bez problemu? ;)

Dalej bez problemu ;) Ponoć w wydziale komunikacji sami wydają czarne lub całe białe naklejki na blachy jeżeli o to poprosisz :decayed: Zresztą zaczynają pojawiać się wszelkie możliwe kolor :grin:

W październiku będę cisną przez DK oraz DE, także zobaczymy co tam się wydarzy :eusathink:W PL pewnie się to nie spodoba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 fotka za bardzo poszalałeś z wyostrzeniem, zdecydowanie number trzy ! :thumbup1:

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, że coś tam się podoba :)

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

5 fotka za bardzo poszalałeś z wyostrzeniem, zdecydowanie number trzy ! :thumbup1:

No troszkę poleciałem ale kto co lubi :decayed:

DSC09202d.jpg

 

Jeszcze dwie fotki  z dzisiaj :grin:

 

DSC09257c1.jpg

DSC09262c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyleciały  jakieś graty oraz kilka kosmetyków do kolekcji  :kox: teraz tylko czasu potrzeba :decayed:

 

DSC09318c.jpg

Soczewki z B8.5 :kox:

DSC09322c.jpg

 

DSC09323c.jpg

Blutek, którego strasznie brakuje :cool1:

DSC09324c.jpg

DSC09328c.jpg

Żaróweczki japońskie w tablice rejestracyjną :naughty: Przy okazji Logo Audi oraz znaczki na drzwiach poleciały w czarny mat :decayed:

DSC09297c.jpg

DSC09300c.jpg

DSC09306c.jpg

DSC09309c.jpg

DSC09313c.jpg

DSC09316c.jpg

 

Teraz jeszcze pytanie do tych co mają pojęcie o soczewkach. Jak odróżnić prawą soczewkę od lewej :):hi: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:thumbup1:Świetnie 

Co ty masz za aparat? Wyczytałem gdzieś ze kupiłeś coś dla siebie, nie pracujesz nim wiec kwotowo jest do przegryzienia a zdjęcia robisz mega:) mam w planach coś kupić, podziel się jaki masz aparat i obiektyw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, WydRos napisał:

:hi:

:thumbup1:Świetnie 

Co ty masz za aparat? Wyczytałem gdzieś ze kupiłeś coś dla siebie, nie pracujesz nim wiec kwotowo jest do przegryzienia a zdjęcia robisz mega:) mam w planach coś kupić, podziel się jaki masz aparat i obiektyw :)

Sony SLT-A58 i do tego obiektyw SAL18552 z o średnicy 55mm ;) Czasami brakuje mu funkcji i lepszego obiektywu ale daje radę ;) 

33 minuty temu, kamil-vag napisał:

Super wyglądają te czarne dodatki :thumbup1:

Szukam jakieś dobrej folii na listwy drzwiowe oraz listwy szyb ;) Sporo tych folii na allegro ale nie mogę się zdecydować czy dać coś w macie czy w połysku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli folia to tylko 3M

mam 0,5m na 152cm foli s120

satyna aluminium  z 3M

gdybys reflektowal na próbę to wal

kupilem tez oracal na przyciemnienie lamp, będę testował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki nie mają pewnie roznicy którą gdzie założysz, no i nie wiadomo czy kupujacy Ci wyslal prawą/lewą, w tych lampach to nie ma znaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WydRos napisał:

Jeśli folia to tylko 3M

mam 0,5m na 152cm foli s120

satyna aluminium  z 3M

gdybys reflektowal na próbę to wal

kupilem tez oracal na przyciemnienie lamp, będę testował 

Satyna aluminium odpada ;) mimo wszystko dzięki za propozycję :hi: 

 

5 minut temu, KoJ@K napisał:

Soczewki nie mają pewnie roznicy którą gdzie założysz, no i nie wiadomo czy kupujacy Ci wyslal prawą/lewą, w tych lampach to nie ma znaczenia 

 

Myślałem, że ma to znaczenie. Na jednej jest wpisana markerem literka L a na drugiej nic. Ponadto na soczewkach jest wybite RV...  Chyba będę musiał napisać do Emila co i jak. Mati a napisz mi, na której stronie ma być wyższa przesłona. Po prawej stronie soczewki czy lewej. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wyzsza przeslona masz na mysli ten taki schodek ?

_ /- 

Jeżeli o schodek Ci chodzi to ma wygladac mniej wiecej tak, jak wyzej dalem :wink: ale to raczej napewno by Ci anglikow nie przyslal przeciez. A w tych soczewkach przeslon sie nie obraca z eu na angliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KoJ@K napisał:

Hmmm wyzsza przeslona masz na mysli ten taki schodek ?

_ /- 

Jeżeli o schodek Ci chodzi to ma wygladac mniej wiecej tak, jak wyzej dalem :wink: ale to raczej napewno by Ci anglikow nie przyslal przeciez. A w tych soczewkach przeslon sie nie obraca z eu na angliki.

Dokładnie o ten schodek mi chodziło. Jeszcze  sprawdziłem u Ciebie w temacie dla pewności jak one wygladają. :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tych Koito ta linia troszke się różni od tych z B8. Można powiedzieć, że są takie same, tylko że inne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakoś poszło.... Soczewki z B8,5 na swoim miejscu :kox: 

 

DSC09432c.jpg

DSC09435c.jpg

DSC09445c.jpg

DSC09450c.jpg

Kilka zdjęć po operacji. Zdjęcia z przed jak świeciło na starej soczewce niestety nie ma. Ogólnie soczewka z B7  była przykurzona ale odbłyśnik był w bdb stanie ;) 

DSC09642c.jpg

DSC09655c.jpg

DSC09664c.jpg

DSC09665c.jpg

Wrażenia na plus. Wydaje mi się, że jest większy zakres światła rozproszony na boki no i długie są mocniejsze  :) 

 

Potem montaż blutka wraz z SDS :kox: SDS ruszył dopiero po zmianie softa. 

Rezanie troszkę wiązki i montaż blutka w schowku.... 

DSC09556c.jpg

DSC09636c.JPG

I w ten sposób pykło prawie 50kkm pod moimi skrzydłami :decayed: 

DSC09535c.jpg

Podziękowania dla kilku gostków, którzy wysłuchiwali mojego marudzenia :decayed::hi: 

Jeszcze pytanko do ogarniających temat blutka. Blutek z końcówką H ma pełną funkcjonalość ??? Mam problem ze zgraniem ksiązki telefonicznej :eusathink:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki teraz elegancko - ciemny srodek i te soczewki :thumbup1:

Łatwo się te lampy rozklejają? Do włożenia tych soczewek konieczna jest rozjebunda lampy, czy można to jakoś zrobić przez dekiel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozklejaniem lamp w b7 jest bajka. Dłużej ściąga się zderzak niż rozkleja lampy :decayed: Zeby soczki wyciągnąć trzeba lampy rozklejać, wyciągnąć wkład DRL i soczków, ściągnąć plastikową dekorację soczka i od tylca przyatakować 3 śrubki. Potem przekręcić soczewkę o 360 stopni i wyciągasz  :cool1: Problem miałem z dopasowaniem żarnik z B7 do soczka z B8 :facepalm: Ale Tomek podpowiedział, że jest manual do tego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2017 o 21:24, Norbas napisał:

Żaróweczki japońskie w tablice rejestracyjną :naughty: Przy okazji Logo Audi oraz znaczki na drzwiach poleciały w czarny mat :decayed:

DSC09297c.jpg

 

Teraz jeszcze pytanie do tych co mają pojęcie o soczewkach. Jak odróżnić prawą soczewkę od lewej :):hi: 

 

Czołem :hi:

zakres prac robi robotę :whistling: bardzo fajny ten twój resorak.

Zadowolony jesteś z tych żarówek do tablicy rejestracyjnej ? Też je kiedyś kupiłem i mi jakoś świeciły na jakiś odcień zieleni w nocy i wylądowały w koszu. U ciebie to jakoś lepiej wygląda na zdjęciach.

Te do DRL też testuje :naughty: ale jakoś jeszcze nie mam zdania.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Norbas napisał:

Problem miałem z dopasowaniem żarnik z B7 do soczka z B8 :facepalm: Ale Tomek podpowiedział, że jest manual do tego ;) 

Tam z tego co pamiętam wystarczy dogiąć małą alu wypustkę. Sprostuj bo też mnie czeka wymiana soczewki. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...