Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kto już założył zimowe opony ?


GILI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze nie założyłem. Cały weekend biłem się z myślami i ... na tym zakończyłem.

Następna przymiarka do tematu za 2 tygodnie (jak będę u rodziców, gdzie czekają zimówki).

No risk. No fun :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam od soboty na zimowych... nowe Klebery Krisalp HP2 205/55R16... jestem więcej niż zadowolony

To czy jesteś zadowolony to chyba powinieneś napisać po zimie a nie przed :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam od soboty na zimowych... nowe Klebery Krisalp HP2 205/55R16... jestem więcej niż zadowolony

To czy jesteś zadowolony to chyba powinieneś napisać po zimie a nie przed :wink4:

zadowolenie to pojęcie względne, tylko ja wiem czego dotyczy... na mokrej i śliskiej jesiennej nawierzchni spisują się zadowalająco :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że na mokrej nawierzchni bez śniegu lepiej się sprawują letnie wiec z opinią trzeba poczekać do mrozów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że na mokrej nawierzchni bez śniegu lepiej się sprawują letnie wiec z opinią trzeba poczekać do mrozów

poniżej +5 stopni lepsze juz beda zimowki bo letnia robi sie twarda :gwizdanie:

ja z braku czasu jeszcze na letnich latam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zimówki od 7 dni. Zmiana kół bezkolejkowa, a przy niespodziewanym ociepleniu +10'C zimówka o wiele lepiej się spisuje niż opona letnia przy nagłym -2'C i 10cm śniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dzisiaj zmienić, ale zobaczyłem, że w weekend 15 stopni i olałem

a te 15 stopni jak dlugo bedzie w ciagu doby?

ile godzin w ciagu doby beda lepsze letnie opony, a ile godzin w ciagu doby beda lepsze zimowki?

no chyba ze ktos jezdzi tylko i wylacznie w godzinach od 9:00 do 16:00 to wtedy ma czas z zimowkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz smigam od dwoch tygodni na continentalach TS830 wszystko ladnie tylko ze zgubilem gdzies kolpaka :confused4: jak by ktos widzial na slasku mojego kolpaka to dajcie cynk gdzie sie ukrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po tym jak w piatek wieczorem gdzie bym szybciej nie ruszył to ESP sie paliło i jak mi zwierz wyskoczył i nie bardzo chciały letnie chamowaci :gwizdanie: to w sobotę od razu zimowki wrzuciłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... a potem sypnie nagle i beda kolejki tygodniowe :polew:

Ja od piatku na zimowkach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadeszła ta chwila... od dziś na zimowej czarnej stali :wallbash: Ale oponki nówki sztuki, więc się zimy nie boję - już może padać, całymi dniami i nocami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...