Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz mi że szukałem i tak jak mówisz jest tych tematów pełno. Tak naprawdę to są same kłótnie czy lepsze 4300K czy 6000K. A nikt nie pisze konkretnie mam takiej i takiej firmy i jestem zadowolony nie ma zakłóceń i tyle. Tego właśnie szukam opinii użytkowników.

Jest temat np." xenon problem nagłaśniany " ect. u jest tam pełno informacji o tym jaką barwę wybrać ..jaką oprawkę żarnika ..i parę osob sie chwaliło jakie zestawy mają u siebie :wink4: Sam ostatnio pisałem w paru tematach o takiej tematyce .. i nawet wklejałem linki do aukcji :good:

Tak naprawdę wszystkie zestawy Hid sa takie same ..sa tylko przetwornice "slim" ..lub te z radiatorami...ja mam zestaw najprostszy ..teraz taki zestaw kosztuje ok 160 zł *

Nie wierzę w zestawy " Bosch , Siemens " ..gdyż w pewnej gazecie motoryzacyjnej przedstawiciele tych firm jasno napisali iż nie produkują uniwersalnych zestawów xenonowych .

Wszystkie one mają inne opakowania ..ale przetornice sa takie same ..nawet naklejki na osłonkach od żarnika :gwizdanie:

Ja mam akurat takie ...( jak pare innych osób na forum ;) )

http://www.allegro.pl/item475836387_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h7_h7r_tuning_hid.html

Bierz tam gdzie taniej i gdzie dają gwarancje .. to i tak wszystko jednym ptakiem robione :cool1:

*uwaga na "firmę" elektroland na allegro .. dostaniesz towar po 4 tygodniach i jeszcze negatywa za to , że odebrałeś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest super odpowiedź. Wyczerpująca i na temat. DZIĘKI

Proncie bardzo :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się poradziłem raggamana i to samo mi poradził. Ostatecznie zamówiłem te:

http://www.allegro.pl/item478819369_hid_xenon_xenony_h1_h7_4300k_8000k_najtaniej.html

Teraz czekam na xenonki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - to teraz ja odgrzeję temat xenonów - i mam takie pytanie odnośnie hidów - zastanawiam się nad kupnem takowych

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=627734999

na początek co by jeszcze się wykosztować na instalację spryskową - - gadałem z gościem i bije się w pierś że nie zakłócają ale nie o to mi chodzi, chodzi mi o to czy ktoś z was ma podobny zestaw i czy przypadkiem fis nie wywala jakichś błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotter to wszystko to jedno. Taki zestaw kupisz za 170 PLN. Chyba że temu chcesz zapłacić więcej za nadruk Max Xenon na przetwornicy i opakowaniach żarników który sam zrobił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to że docierać do mnie zaczyna że nie ma sensu przepłacać to jedno ale nie w tym rzecz - bo to że jedne kosztują 170 a drugie 470 to łapie i wiem że to to ten sam badziew tylko pytanie czy komputer przy tym nie zgłupieje bo z tego co się orientowałem to są w zestawach za 700 czy 800 zł jeszcze takie dodatkowe kosti co zapobiegają wywalani błędu o spalonych żarówkach - fakt że nie ma sensu przepłacać tylko pytanie o ten fis się właśnie rozbija :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wiele osób kupowało takie HIDy i nie mieli problemów z wywalaniem błędu spalonej żarówki na FISie. Problem występuje chyba tylko przy LEDach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...