Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no bralbym... tylko gdyby wsteka i kierunek tez byl w LED a nie zarowki... :kwasny: psuje caly efekt :thumbdown:

Opublikowano

ja bym obstawiał jednak na te co kupił NOSB, albo na ORi drugi lift, te pierwsze sa strasznie podobne do fiata sieny, ostatnio zauważyłem :confused4:

http://www.autocentrum.pl/gallery/fiat_siena/001.jpg

To fakt, są podobne. Ale patrząc na to z tej strony to nie kupiłbyś żadnych lamp. Bo zawsze byś znalazł inne podobne do tych :tongue4: Poza tym ładnie wyglądają na Audi. A to że Siena ma podobne to chyba nie istotne.

Opublikowano

Witam tez sie czaje na te ledy tylko musze autko naprawic bo mam troszke tył uszkodzony i wtedy chce załozyc tez te ledy sa najładniejsze jak je kupisz i załozysz wrzóc fotke ocenimy :naughty: a co do listew to zdecydowanie surowe alu

Opublikowano

stara zasada, nie to co ładne, a co się komu podoba :wink4:, mi się srednio widziały dlatego nie kupiłem takich, a jak sie komuś podobaja to nie widzę problemu :good:

Opublikowano

stara zasada, nie to co ładne, a co się komu podoba :wink4:, mi się srednio widziały dlatego nie kupiłem takich, a jak sie komuś podobaja to nie widzę problemu :good:

I właśnie o to chodzi :wink4: Dla mnie to są najładniejsze nie ori lampy i dlatego je założyłem :tongue4:

Opublikowano

zgadzam sie... te po II lifcie sa najladniejsze z ori :good:

moze zamiast LED zrobic je cale na czerwno?? albo kierunek chociaz a wsteke zostawic biala?? :mysli:

Opublikowano

zgadzam sie... te po II lifcie sa najladniejsze z ori :good:

moze zamiast LED zrobic je cale na czerwno?? albo kierunek chociaz a wsteke zostawic biala?? :mysli:

Do tych po drugim lifcie to najlepiej wpakować LEDy :naughty:

Opublikowano

tylko do LED najlepiej sie prezentuje przezroczyste szklo... jak wpakujesz do ori z II liftu ledy to nie bedzie fajnie... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co wy kombinujecie :naughty:

Najlepsze są wdg mnie te :

rckleucht12246876621491vk2.jpg

Tyle,że u nas nie ma a w DE 150 E + wysyłka ... Wiec kupa siana niestety...

PS : listwy poszły u mnie w koncu w połmatowy czarny :) Mi sie podoba :)

Opublikowano

Nosb najladniejsze lampy do B5 :good:

Opublikowano
  • Autor

Tez tak mysle :) Tylko ze ja mam te zwykłe juz a tych cena zaporowa :/

Opublikowano

tylko do LED najlepiej sie prezentuje przezroczyste szklo... jak wpakujesz do ori z II liftu ledy to nie bedzie fajnie... :mysli:

To była przenośnia. Chodziło mi o to że najlepsze byłyby po 2 lifcie na LEDach :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem co wy kombinujecie :naughty:

Najlepsze są wdg mnie te :

rckleucht12246876621491vk2.jpg

Tyle,że u nas nie ma a w DE 150 E + wysyłka ... Wiec kupa siana niestety...

PS : listwy poszły u mnie w koncu w połmatowy czarny :) Mi sie podoba :)

Nosb piekne te lampki :slina: podaj stronke skad je wziołes.. :)

Opublikowano

Nosb piekne te lampki :slina: podaj stronke skad je wziołes.. :)

eBay :naughty:

Opublikowano

przetrząsnąłem allegro i eBay i śladu po nich nie ma..

Opublikowano

faktycznie nie ma ich teraz na ebayu

wczesniej je znalazlem jak szukalismy lamp z Nosb'em i jesli Cie to ratuje to mam jeszcze zakonczona auckje

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370110985169

w opisie pisze że to in.pro...po kodzie produktu sprawdziłem i są na stronie producenta:

http://www.in-pro.de/cms/front_content.php?pid=355

tyle że te 'fajne" są dymione i nigdzie oprocz tej zakonczonej aukcji ich nie ma....wszedzie te z białym paskiem(np u nas na allegro)..

Opublikowano
  • Autor

Zostaje foliowanko :mysli:

Opublikowano

Zostaje foliowanko :mysli:

Już lepiej poczekać jak się dalej pojawią na eBayu.

Opublikowano

Zostaje foliowanko :mysli:

tego robić nie bede, w razie wypadku za duże ryzyko :confused4:

poczekam az te ciemne spowszednieją :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.