Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap na 1.8T 180km


Nyuta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja chciałem uturbiać swojego ADR-A odciągaliście mnie od tego pomysłu fakt przejrzałem na oczy :) I Jednak z całą pewnością starsi koledzy mieli racje za moje głupie wymądrzanie przepraszam :)

Ale teraz do rzeczy :) Włożyłem w autko troche czasu i pieniędzy i mam do duży sentyment :) Nie chce kupywać nic innego chce zrobić swapa tutaj co prawda dopiero za jakiś czas :) Bo trzeba troche kaski pozbierać :) No ale nie uciekając od tematu interesuje mnie swap na 1.8T ale 180km mam Quattro i moje pytania brzmią:

1. U mnie silnik jest wzdłuż np. jak znalazł bym 180km to podejdzie bez problemu?

2.Z jakich autek tego szukać

3.Czy skrzynia da rade ze zwykłego 1.8 czy jednak będzie trzeba zmieniać na tą od 180km.

4.Prosiłbym o wycene tego wszystkiego :) Ile co będzie kosztować osobno i razem :)

5. Czy zmieściłbym sie w 8k jeżeli nie to pozbierałbym więcej.

6.I pytanie jak np. na allegro są swapy 1.8t 180km ale np Leon Cupra a tam silnik jest w poprzek i wątpie żeby podpasował :/

Swap na 150km w ostateczności i jakieś zwiększenie mocy na temat 150km też chciałbym sie dowiedzieć tego co 180km lecz bardziej skłaniam sie ku 180 :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ajl podejdzie

2. a4 b5, passat b5, a6 c5

3. da rade, przelozenia moga byc za krotkie ale to bedziesz mogl stwierdzic dopiero jak pojezdzisz

4/5. mysle ze zmiescisz sie w 8tys

6. poprzeczniak nie podejdzie

150 i 180 roznia sie tylko i wylacznie softem. mechanicznie nie ma miedzy nimi zadnej roznicy wiec nie ma znaczenia czy wezmiesz 150 czy 180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj 1.8t ajl to ori 180KM i wzdłużny - ale jest tego mało,ceny wysokie lepiej aeb+soft

skrzynia da radę bo ta sama

jak sie koleżka ode mnie dogada to będzie zdrowy ajl na sprzedanie z osprzętem i gratami na moc ok.240-260,masz nie daleko podjechać możesz,wszystko jeszcze w aucie można sobie pośmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :) Narazie do swapa sie przymierzam :) Jeszcze troszke kaski trzeba odłożyć :) Ale dzięki wszystkim za info pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja rowniez planuje zrobic swap , ale chce kupic angola albo rozbitego , pytanie brzmi czy duzo z tym pracy , jak wiadomo trzeba komputer instalacje od 1.8t aktualnie mam motor 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz calego angola to masz w zasadzie wszystko co potrzebne wiec tylko wyjac stare i wlozyc nowe. Dodatkowo bedziesz musial skrocic wiazke silnika ale to nie jest wielki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad angolem :) Dzięki wszystkim za informacje pozdrawiam :) Ale jeszcze trzeba troszke poczekać :)

Edytowane przez Nyuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :) , niech ktos mi powie czy duzo roboty jest z sama przekladka ? , ogolnie mam druga audi 1.8t , za przeklake wolaja 1600zl;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena . Ja bym łykał. No chyba.że chyba że chcesz sam eksperymentować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbytnio nie mam pojecia , nigdy nie robilem a spieprzyc cos to nie problem


Powiedzcie mi tylko jak z ta instalacja , wystarczy przelozyc wiazke ktora idzie zaraz od kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam komplet na 1.8t aeb kpl swapa po programie na ok 200km- nie hamowałem tak twierdził niemiec, do 3 biegu trakcji w ośce 0. moge przełożyć na miejscu. wiecej info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...