Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap na 1.8T 180km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to znowu ja chciałem uturbiać swojego ADR-A odciągaliście mnie od tego pomysłu fakt przejrzałem na oczy :) I Jednak z całą pewnością starsi koledzy mieli racje za moje głupie wymądrzanie przepraszam :)

Ale teraz do rzeczy :) Włożyłem w autko troche czasu i pieniędzy i mam do duży sentyment :) Nie chce kupywać nic innego chce zrobić swapa tutaj co prawda dopiero za jakiś czas :) Bo trzeba troche kaski pozbierać :) No ale nie uciekając od tematu interesuje mnie swap na 1.8T ale 180km mam Quattro i moje pytania brzmią:

1. U mnie silnik jest wzdłuż np. jak znalazł bym 180km to podejdzie bez problemu?

2.Z jakich autek tego szukać

3.Czy skrzynia da rade ze zwykłego 1.8 czy jednak będzie trzeba zmieniać na tą od 180km.

4.Prosiłbym o wycene tego wszystkiego :) Ile co będzie kosztować osobno i razem :)

5. Czy zmieściłbym sie w 8k jeżeli nie to pozbierałbym więcej.

6.I pytanie jak np. na allegro są swapy 1.8t 180km ale np Leon Cupra a tam silnik jest w poprzek i wątpie żeby podpasował :/

Swap na 150km w ostateczności i jakieś zwiększenie mocy na temat 150km też chciałbym sie dowiedzieć tego co 180km lecz bardziej skłaniam sie ku 180 :) Pozdrawiam

Opublikowano

1. ajl podejdzie

2. a4 b5, passat b5, a6 c5

3. da rade, przelozenia moga byc za krotkie ale to bedziesz mogl stwierdzic dopiero jak pojezdzisz

4/5. mysle ze zmiescisz sie w 8tys

6. poprzeczniak nie podejdzie

150 i 180 roznia sie tylko i wylacznie softem. mechanicznie nie ma miedzy nimi zadnej roznicy wiec nie ma znaczenia czy wezmiesz 150 czy 180

Opublikowano
  • Autor

No i o taką konkret odpowiedź mi chodziło ! Dziękuje i pozdrawiam :)

Opublikowano

szukaj 1.8t ajl to ori 180KM i wzdłużny - ale jest tego mało,ceny wysokie lepiej aeb+soft

skrzynia da radę bo ta sama

jak sie koleżka ode mnie dogada to będzie zdrowy ajl na sprzedanie z osprzętem i gratami na moc ok.240-260,masz nie daleko podjechać możesz,wszystko jeszcze w aucie można sobie pośmigać :)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki :) Narazie do swapa sie przymierzam :) Jeszcze troszke kaski trzeba odłożyć :) Ale dzięki wszystkim za info pozdrawiam :)

Opublikowano

koledzy ja rowniez planuje zrobic swap , ale chce kupic angola albo rozbitego , pytanie brzmi czy duzo z tym pracy , jak wiadomo trzeba komputer instalacje od 1.8t aktualnie mam motor 1.6

Opublikowano

Jak kupisz calego angola to masz w zasadzie wszystko co potrzebne wiec tylko wyjac stare i wlozyc nowe. Dodatkowo bedziesz musial skrocic wiazke silnika ale to nie jest wielki problem

Opublikowano
  • Autor

Też myślałem nad angolem :) Dzięki wszystkim za informacje pozdrawiam :) Ale jeszcze trzeba troszke poczekać :)

Edytowane przez Nyuta

Opublikowano

skrocic ,tzn?

Opublikowano

Uciac, wiazka z anglika jest za dluga

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżam :) , niech ktos mi powie czy duzo roboty jest z sama przekladka ? , ogolnie mam druga audi 1.8t , za przeklake wolaja 1600zl;/

Opublikowano

Dobra cena . Ja bym łykał. No chyba.że chyba że chcesz sam eksperymentować .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zbytnio nie mam pojecia , nigdy nie robilem a spieprzyc cos to nie problem


Powiedzcie mi tylko jak z ta instalacja , wystarczy przelozyc wiazke ktora idzie zaraz od kompa?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam komplet na 1.8t aeb kpl swapa po programie na ok 200km- nie hamowałem tak twierdził niemiec, do 3 biegu trakcji w ośce 0. moge przełożyć na miejscu. wiecej info na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.