Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?

Chrom czy czarny mat ?

  1. 1. Chrom czy czarny mat ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm a ja myslalem ze bixenon to 2 soczewki - w jednej swiatla mijania a w drugiej drogowe... :mysli:

to jest xenon x2 :tongue4:

Opublikowano

czyli bi xenon :naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 23:04_________________________________________________juz poczytalem i uzupelnilem swoja wiedze... :cool1:

Opublikowano

Ja do jazdy dziennej to chyba wloze diody mocy w halogeny i bede sciemnial wladzy ze to ma tak byc :kox:

:blink:

Opublikowano
  • Autor

No co ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:) Zderzaczek najprawdopodobniej przed swietami bedzie dopasowany i pomalowany ;) To samo progi :)))
Opublikowano

To czekamy na fotki :naughty:

Opublikowano

no czekamy czekamy, ale z tymi czarnymi lampami i dużą soczewką to bedzie kocur niezły... :good:

Opublikowano

Tylko na tego kocura trzeba chyba jeszcze trochę poczekać :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak idze jutro na 90% do malowania i w srode powinno m sie udac zamontowac. Z tym ze stoi na normalnym zawiasie i staluchach auto :/

Opublikowano

Zderzak idze jutro na 90% do malowania i w srode powinno m sie udac zamontowac. Z tym ze stoi na normalnym zawiasie i staluchach auto :/

nie ważne jak bedziesz miał to dawaj foty :good:

Opublikowano

Zderzak idze jutro na 90% do malowania i w srode powinno m sie udac zamontowac. Z tym ze stoi na normalnym zawiasie i staluchach auto :/

Autko na stalówkach "boli" nie tylko Ciebie :tongue4: Ale teraz na to nie patrz tylko wrzucaj fotki bo czekamy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie da rady :( Zderzak bedzie pomalowany najwczesniej na sobote pewnie ... No ale juz niedlugo :rolleyes:

Opublikowano

Może przed nowym rokiem zdąrzysz :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A teraz nawet sprzedają takie lampy H7/H7 jak Nosb sobie sam zrobił :kox: :kox:

Ale bardzo ich mało :wallbash: Firma Helix zna ktos :mysli:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-B5-99-01-1-PIECE-BLACK-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQitemZ350149976829QQcmdZViewItemQQimsxZ20090107?IMSfp=TL090107143003r15935

Opublikowano

Kurna ..piiiijęęękne są :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale wnetrze mają chromie :/ Ni w pi$%e ni w oko :polew:

Opublikowano

Ale wnetrze mają chromie :/ Ni w pi$%e ni w oko :polew:

a fakt :kox: A tobie nie parują teraz te lampki po rozklejeniu :mysli:

Opublikowano

A teraz nawet sprzedają takie lampy H7/H7 jak Nosb sobie sam zrobił :kox: :kox:

Ale bardzo ich mało :wallbash: Firma Helix zna ktos :mysli:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-B5-99-01-1-PIECE-BLACK-PROJECTOR-HEADLIGHTS_W0QQitemZ350149976829QQcmdZViewItemQQimsxZ20090107?IMSfp=TL090107143003r15935

Łaciate lampy :tongue4: Ciekawe jak z jakością :mysli:

Opublikowano

te NOSB-owe podobaja mi sie o wiele bardziej, te sa zrobione tak ze niby czarne a jednal chrom :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.