Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele pełna skóra czarna


arturek986

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie fotele kubełkowe sportowe z wysuwanymi podnóżkami i elektrycznymi lędzwiami w wersji materiałowej.

Zastanawiam się nad ich wymianą foteli na fotele w pełnej skórze czarne sportowe też z wysuwanymi podnóżkami i elektrycznymi lędzwiami.

Proszę o opinie czy warto wymienić na skórę bo ja nie miałem nigdy tapicerki skórzanej a słyszałem różne opinie szczególnie w lato - nagrzewanie i zimą mega zimne.

Może ktoś ze Szczecina ma u siebie fotele w pełnej skórze sportowe w swojej B6 i mógłbym zobaczyć jak to wygląda na żywo i przymierzyć się do pełnej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu szukałbym alcantary :) Skóra może i fajnie wygląda, ale do wygodnych nie należy ze względu własnie na ciepło latem, a chłodno zimą. Skórę zaakceptuje jak są przynajmniej podgrzewane siedzenia a najlepiej też i wentylowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fotele w pełnej skórze (zwykłe) i wcale nie narzekam na ciepło w lecie i chłodno zimą. Jakoś nie widzę z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodza atermiczne szyby i roznicy brak miedzy welurem a skora

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekam na skórę u siebie. Ładnie wygląda i nie brudzi się. Bierz skórę będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie narzekam na skórę u siebie. Ładnie wygląda i nie brudzi się. Bierz skórę będziesz zadowolony :)

Kolego rozumiem że masz fotele w pełnej skórze? Czy masz sportowe fotele tj. kubełki z wysuwanymi podudziami?

Jeśli tak to czy byłaby możliwość spotkania się bo widzę że jesteś ze Szczecina? Chciałbym zobaczyć na żywo takie fotele i przymierzyć się do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pełną skórę i sportowe, dokładnie takie jak opisujesz. Latem specjalnego problemu nie ma ale zimą skóra potrafi być naprawdę zimna. Przez dżinsy jest to mocno wyczówalne. Moja żona na to dość mocno narzeka. Mam podgrzewanie ale to jednak chwilę trwa. Generalnie polecam, pielęgnacja i wygląd są dużo lepsze niż w materiałowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pełną skórę w swojej Audi, może jest trochę w zimę zimno ale jaki jest szpan i ten piękny zapach w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia, mam sporty B7 w skórze koloru amaretto. Wygodne mega, latem jakoś super nie parzą, ale zimą trochę długo się grzeją - dajesz podgrzewanie na 6 i z 5-10 min zanim są cieplutkie, welury 2 x szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem material na siedzenia skorzane i jesli mial bym to zrobic jeszcze raz, to tak bym zrobil. W lecie wystarczy nie stawiac auta w pelnym sloncu, lub zaslonic przednia szybe w razie W, zima ogrzewanie znowu bardzo dlugo jakos nie trwa... ale przede wszystkim to nie musisz sie martwic o jakie kolwiek plamy, no i zdecydowanie lepiej to wyglada. Ja bym sie nie zastanawial i zmienial od razu na skore jesli masz taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

Niestety ale skóra którą miałem upatrzoną sprzedała się bardzo szybko. Ogólnie poszukuje kolejnego zestawu foteli wraz z boczkami i łokciem w pełnej skórze. Jak trafi się jakiś ładny komplet to na pewno będę wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się już chcesz bawić w wymianę to zapodaj sobie z pełną elektryką.

Jak trzymasz auto pod chmurką to jest trochę prawdy z tym gorącem/zimnem, ale to tylko pierwszy kontakt i to w naprawdę skrajnie gorące/zimne dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...